Įkraunama...
Įkraunama...

Kas dainuoja? 2

QUOTE(Akra @ 2009 08 21, 17:27)


Ačiū begalo ax.gif
Atsakyti
Sveiki. :} gal kas nors žino Vilija-aš bloga dainos anglišką originalą? 4u.gif
Atsakyti
nznau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 08 24, 21:31)
Sveiki. :} gal kas nors žino Vilija-aš bloga dainos anglišką originalą? 4u.gif

Gal šita, jei apie tą pačią galvoju: Alanis Morissette "I'm A Bitch, I'm A Lover".
Atsakyti
QUOTE(Sharune @ 2009 08 24, 22:31)
Sveiki. :} gal kas nors žino Vilija-aš bloga dainos anglišką originalą? 4u.gif


Meredith Brooks "Bitch". Morissette vėliau tik perdainavo.

Kažin, ar kas galėtų padėti man išaiškinti vieną seną prancūzo atliekamą dainą, kurią yra perdainavusi kažkuri lietuviškos estrados atlikėja g.gif prisimenu tik keletą frazių iš dainos: "vėl už šią dieną mes kelsime tostą, ir kaip jaunystėj vėl išaugs mums sparnai", "gal tu pakuždėjai, gal atnešė vėjai tą pirmąjį žodį "myliu". Turėtų būti gerai žinoma daina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mizantropė: 26 rugpjūčio 2009 - 17:54
QUOTE(Mizantropė @ 2009 08 26, 17:53)
Meredith Brooks "Bitch". Morissette vėliau tik perdainavo.

Kažin, ar kas galėtų padėti man išaiškinti vieną seną prancūzo atliekamą dainą, kurią yra perdainavusi kažkuri lietuviškos estrados atlikėja g.gif prisimenu tik keletą frazių iš dainos: "vėl už šią dieną mes kelsime tostą, ir kaip jaunystėj vėl išaugs mums sparnai", "gal tu pakuždėjai, gal atnešė vėjai tą pirmąjį žodį "myliu". Turėtų būti gerai žinoma daina blush2.gif

Gal kokia Joe Dassin daina? Žinau tik vieną seną prancūzą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siaip @ 2009 08 27, 10:51)
Gal kokia Joe Dassin daina? Žinau tik vieną seną prancūzą  lotuliukas.gif


Ačiū smile.gif ir man tik jis vienas galvoj sukosi, bet, matyt, prieš tai nepakankamai atidžiai ieškojau. O ta daina, pasirodo, vadinasi "Le café des 3 colombes".
Atsakyti
Labas vakaras, turiu ištrauką filmuoto muzikinio fontano, su gražia muzika, gal kas žinote kas čia per muzika.
ačiū smile.gif

(p.s. šitas muzikinis fontanas yra Veisiejuose, Lietuvoje, čia mano filmuota, fotoaparatu, dėl to kokybės nelabai blush2.gif )

http://s23.photobuck...nt=PIC_8967.flv
Atsakyti
Labas vakariukas 4u.gif
nelabai tikiuosi, kad pasiseks, bet pabandysiu laimę čia, gal kuri žinos biggrin.gif
reikia rusiškos dainos, o kadangi nei su rusų muzika,nei su kalba nedraugauju,tai situacija beveik beviltiška. O ir atsimenu aš tik klipą tos dainos,tai bandysiu trumpai papasakot blush2.gif
žodžiu, dainuoja mergina, veiksmas lyg žiemą, važiuoja ji automobiliu su šuniuku berods. Įvyksta avarija, ir vienas vaikinas jai padeda išsigelbėt iš to automobilio, o tada begelbstint jos šuniuką įvyksta sprogimas verysad.gif liūdnas toks klipas, kaip ir daina turbūt....
nežinau ar čia aiškiai parašiau,nes pati nelabai atsimenu, kokiais 2006 m. tas klipas matytas ax.gif bet gal kas nors duos kokią užuominą 4u.gif
Atsakyti

agnedzdaina4u.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo būk rami: 30 rugpjūčio 2009 - 21:38
gal žinote kas šią daina dainuoja g.gif
http://www.youtube.c...8c0M5Bc19I&NR=1
Atsakyti
ir man reikia vienos dainos.ir pavadinimo, ir atlikėjo.
tai angliška daina, atlieka vyras. jei neklystu priedainio žodžiai tokie : ,,it's a new day, baby it's a new way..'' . na, gal į lankas nenusigrybavau. daina nėra sena. klipe atlikėjas groja gitara , netoliese šoka mergina. vėliau atsiranda būrys merginų, kurios ropoja link jo..
tikiuosi, žinosite 4u.gif man ši daina labai graži..beje, neseniai per m-1 girdėjau, kaip tą dainą perdainuoja kažkokia mergina..
Atsakyti