Įkraunama...
Įkraunama...

Detoksikacinė dieta

Labas rytas...

Aš dar nieko nevalgiau, nes ką tik atsikėliau... Šiandien darysiu iškrovą ir valgysiu vien vaisius rolleyes.gif
Dėl ryžių makaronų - net nepagalvojau, kad jų gali kitur būti doh.gif o ne prie visų , reiks paieškoti - labai įdomu kas tai
Atsakyti
Na, iškrovauti man jau nepavyks unsure.gif , nes suvalgiau bulvę su pomidoru - pamačiau, net silpna pasidarė...
Atsakyti
O as iki pietu dar morka ir obuoli sugrauziau. Pietums grilinau zuvi, zalias pupeles ir pomidora.. buvo laabai skanu, tik mazoka ax.gif , tai dar avizu su jogurtu desertui wink.gif ir slyva...
Atsakyti
Na vakarienei valgiau kreveciu ir avokado salotas, niam niam... +banana (ir visa diena vis paragauju lazdyno riesutu)...
Taigi, rezultate turiu issiputusi pilva, bet siaip savijauta nebloga, turint omeny, kad dar ir rukyti metu, nesijauciu labai pasiutusi, riesutai ir vaisiai puikus uzkandis vietoje cigareciu. Labiausiai truksta juodos arbatos su pienu (siaip per diena kelis puodelius isgeriu) ir sausainio kokio prie jos ax.gif
Atsakyti
Na va, saziningai laikausi jau trecia diena, svoris kol kas tik siek tiek padidejo, taciau savijauta puiki thumbup.gif
Atsakyti
Man 900 g nukrito, bet dar porą kartų valgiau ko negalima blush2.gif
Atsakyti
O jau galvojau mane palikot ax.gif As vakar geriau juodos arbatos su pienu ir vakare jau pagalvojau, kad gal uzteks... bet siandien taip puikiai jauciuosi, kad net svarstau jog verta vel keisti mitybos iprocius (buvau penkerius metus vegetare, bet nusprendusi tureti mazyli, pradejau valgyti viska, kad jam nieko netruktu wub.gif)
Atsakyti
O gal kas žinot, kur LT galima rasti" lemon detox medal syrup"?
Atsakyti
g.gif o tai kokie rezultatai po detox'o , butu idomu suzinoti koks poveikis buvo unsure.gif Man reiketu daugiau energijos,nes vis kazkaip pavargusi jauciuosi , na jai dar vienas kitas KG nukristu tai ne pro sali... Tai kaip del tos energijos ar priduoda nauju jegu si dieta ar ne? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,gal norite atnaujinti temele?As kaip tik dabar sios dietos laikausi jau sesta diena:) galetume pasidalint mintimis,galbut,kas nors noretu taip pat laikytis?
Atsakyti
user posted image
Gal kas gali pakomentuoti, gal bandėte?
Atsakyti