Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

Mergaitės, norėjau jūsų patarimo ax.gif 4u.gif

Ketinu pirkti formą keksiukams, tik nežinau, kokia geriau-metalinė ar silikoninė g.gif o tas popierines formeles reikia dėti ir į metalinę, ir į silikoninę formą? ax.gif

Būčiau dėkinga jei patartumėte 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 05 31, 20:22)
Mergaitės, norėjau jūsų patarimo  ax.gif  4u.gif

Ketinu pirkti formą keksiukams, tik nežinau, kokia geriau-metalinė ar silikoninė  g.gif  o tas popierines formeles reikia dėti ir į metalinę, ir į silikoninę formą?  ax.gif

Aš turiu silikonines 2 po 6 keksiukus. Man jos patinka. Jų dar mačiau kai kuriose PC IKI yra pirkti. Nenaudoju papildomai jokių popierinių formelių, nes į jas pilant tešlą turėtų prilipti, o man to visai nereikia. Nebent kam reikia po iškepimo. Bet aš be jų puikiausiai apsieinu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 05 31, 19:22)
Mergaitės, norėjau jūsų patarimo  ax.gif  4u.gif

Ketinu pirkti formą keksiukams, tik nežinau, kokia geriau-metalinė ar silikoninė  g.gif  o tas popierines formeles reikia dėti ir į metalinę, ir į silikoninę formą?  ax.gif

Būčiau dėkinga jei patartumėte  4u.gif  4u.gif

as turiu silikonines thumbup.gif ,nei pridega ,lengvai isiima,ir jokiu popieriniu deti nereikia , mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 05 31, 21:22)
Mergaitės, norėjau jūsų patarimo  ax.gif  4u.gif

Ketinu pirkti formą keksiukams, tik nežinau, kokia geriau-metalinė ar silikoninė  g.gif  o tas popierines formeles reikia dėti ir į metalinę, ir į silikoninę formą?  ax.gif

Būčiau dėkinga jei patartumėte  4u.gif  4u.gif


Manau silikonine geriau, jei nenori naudoti popieriuku, o metaline, jei su popieriukais...bent jau as tiap mastau rolleyes.gif
Man pvz labai grazu su tais popieriukais wub.gif
O silikoninej turetu gautis ir su popieirukais..ar bandet kas nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2010 05 31, 22:41)
Manau silikonine geriau, jei nenori naudoti popieriuku, o metaline, jei su popieriukais...bent jau as tiap mastau rolleyes.gif
Man pvz labai grazu su tais popieriukais wub.gif
O silikoninej turetu gautis ir su popieirukais..ar bandet kas nors? g.gif

o kam silikonineje popieriukai g.gif mano silikonine yra kriaukliu formos tai net nezinau ar ten isprausi ta popieri ,juk ir taip grazu wub.gif
Atsakyti
Aš turiu silikonines formas, tai kepu įvairiai ir su popieriukais ir be jų. Jeigu gražūs popieriukai, man tada labai gražu. Tik reikia atitaikyti popierinių formelių išmatavimus.
Atsakyti
turiu 12-os keksiuku metaline (tipo teflonine) forma, ne karto ner prikibe, ir niekad nededu jokiu popiereliu, nes paskui valgant puse kekso ant popieriaus lieka ax.gif
Atsakyti
Turiu metalinę 12 keksiukų kepimo formą. Kepiau ir su popieriukais, ir be. Jokių problemų neturėjau. Popieriukus pirkau Gerduvoje. Niekas niekur neprilipo. Puikiausiai išsiima tie keksiukai iš popieriukų. O kai kepu be popieriukų, tai ištepu truputį sviestu formą, irgi gan lengvai išsiima. Atvėsinu, tada apverčiu ir pakratau smile.gif
Atsakyti
LABAI LABAI AČIŪ, MERGINOS, UŽ PASIDALINIMĄ PATIRTIMI BEI NUOMONĖMIS aciuks.gif 4u.gif 4u.gif

Dar neapsisprendžiau kurią pirkt, bet mastau.gif artimiausiu laiku įsigysiu smile.gif

Atsakyti

Dekui uz patarimus 4u.gif
As tai jau kaip ir nusprendziau, kad pirksiu metaline forma ir jei noresiu kepsiu su popieriukais, jei ne, tai be ju...
Man tai norint grazesnius padaryti keksiukus, sventiskiau, tai norisi tu popiereliu...kad butu kaip tikri muffinai su visokais glajais ir pabarstukais wub.gif
Atsakyti
Kepiau MARMURINI - KAVOS KEKSA pagal aguonele, gavosi super!
Atsakyti
QUOTE(cafe del mar @ 2010 05 15, 19:26)

bet kaip skaniai tie keksiukai su pistacijomis atrodo bigsmile.gif man viskas skanu, kas su pistacijom...
Atsakyti