Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(likta @ 2010 07 29, 06:59)
Jeigu norite, kad keksiukai laikytų formą, reikia popierines formeles sudėti po kelias arba dėti į atatinkamo diametro metalines ar silikonines formeles

Aišku, ačiū 4u.gif O aš naiviai tikėjausi, kad gausis tokie, kaip parduotuvėje biggrin.gif
Atsakyti
kur gauti sausu mieliu su kepimo milteliais? noriu isbandyt aguoneles keksiukus ax.gif
Atsakyti
Issikepiau jogurtinius keksiukus smile.gif su avietemis,skanesniu nesu valgius thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o pagal kokį receptą tuos jogurtinius keksiukus kepate? Kur pirmoje temoje buvo įdėtas?
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 07 30, 07:18)
kur gauti sausu mieliu su kepimo milteliais? noriu isbandyt aguoneles keksiukus  ax.gif

zinok bandyk deti tik mieles, manau turetu gautis 4u.gif nepagaileti tik nutellos reikia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ryyd @ 2010 07 27, 19:23)
... tai išbandžiau šį receptuką.
...rezultatas nustebino. gavosi super skanus keksas iš labai nedaug produktų  thumbup.gif  essen.gif

vienas skaniausiu varskes pyragu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 07 30, 19:30)
Merginos, o pagal kokį receptą tuos jogurtinius keksiukus kepate? Kur pirmoje temoje buvo įdėtas?


as kepiau pagal si mirksiukas.gif recepta,tik bananus ir sokolada pakeiciau avietemis smile.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles,

gal ir kvailas klausimas, bet vistiek paklausiu, nes niekada tu keksiuku nesu kepusi.
Sakykit, kaip kepti tuose popieriniuose keksiuku "puodeliuose", ar tiesiai i juos pilti mase ir kiek jos pilti, ar juos reikia i keksu forma istatyti? ax.gif
ar neiseitu tu popiereliu tiesiog sustatyti viena salia kits kepimo inde?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglejk: 04 rugpjūčio 2010 - 15:05
QUOTE(eglejk @ 2010 08 04, 18:51)
skaiciau, bet deja vistiek nesuprantu kur jas deti po kelias? kiek tas po kelias? ar gausis grazus ir laikys forma tuose popieriniuose indeliuose jei sudeciau ne i specialia keksiuku forma, o i paprasta kepimo inda viena salia kito? ir kiek reikia indelio uzpildyti keksiuku mase? tokiu atsakymu deja nemaciau  g.gif

Popierines formeles reikia sudėti po kelias vieną į kitą, kad būtų tvirtesnės, kitaip jos suskys ir gausis ne keksiukai, o blynukai smile.gif Tešlos pilu apie du trečdalius formelės.
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 08 04, 18:51)
skaiciau, bet deja vistiek nesuprantu kur jas deti po kelias? kiek tas po kelias? ar gausis grazus ir laikys forma tuose popieriniuose indeliuose jei sudeciau ne i specialia keksiuku forma, o i paprasta kepimo inda viena salia kito? ir kiek reikia indelio uzpildyti keksiuku mase? tokiu atsakymu deja nemaciau  g.gif

po kelis sudeti tuos keksiuku kepimo popierelius, viena i kita, kad kepant labiau islaikytu forma. as dedu po 2-3 popierelius, tiesiog i kepimo inda, pilu 2/3 formeles, tarpu beveik nepalieku. bet man labiau patinka vienas didelis keksas, gal tiesiog siems maziukams dar neatradau tinkamo recepto, tai man prastai issiima, o ir perkepti lengva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2010 08 04, 19:04)
po kelis sudeti tuos keksiuku kepimo popierelius, viena i kita, kad kepant labiau islaikytu forma. as dedu po 2-3 popierelius, tiesiog i kepimo inda, pilu 2/3 formeles, tarpu beveik nepalieku. bet man labiau patinka vienas didelis keksas, gal tiesiog siems maziukams dar neatradau tinkamo recepto, tai man prastai issiima, o ir perkepti lengva  ax.gif

o jie tada gaunasi iskile normaliai? neissiplecia i sonus? man reikes daryti toki varianta, ant dviaukscio padeklo- pirmame turetu buti keksiukai, o antrame tortas. o perkepti jie kieti buna? ir gal patartum koki recepta geriausia rinktis pirmiesiems keksiukam?
ir dar klausimas, ar galima keksa kepti neaukstoje kvadratineje skardeleje?
Atsakyti
as kazkada kepiau vien tik keksiuku popiereliuose,tai jie man vis tiek issiplete i sonus doh.gif ,ir jau neatrode kaip keksiukai.Isigijau keksiuku formeles ir dabar viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 08 04, 20:00)
o jie tada gaunasi iskile normaliai? neissiplecia i sonus? man reikes daryti toki varianta, ant dviaukscio padeklo- pirmame turetu buti keksiukai, o antrame tortas. o perkepti jie kieti buna? ir gal patartum koki recepta geriausia rinktis pirmiesiems keksiukam?
ir dar klausimas, ar galima keksa kepti neaukstoje kvadratineje skardeleje?

menka is manes patareja, nes as dazniausiai kepu didelius keksus, tik patarciau atidirbti receptuka ir pati procesa 4u.gif perkepti - kieti ir sausi (bent jau man gavosi).
Atsakyti