Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

Ačiū 4u.gif
Bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif pabandžiau išsikepti ir aš keksiukus pagal RiMami receptą skonio gavosi gero bet ne tokie kokie turėtu but lyg ir iškilo bet vidus kazkoks keistas atrodo kad neiškiles butu nezinau ar permaišiau ar kepimo milteliu per mazai idejau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ziuzencija @ 2009 11 02, 14:09)
Sveikos  4u.gif pabandžiau išsikepti  ir aš keksiukus pagal RiMami receptą skonio gavosi gero bet ne tokie kokie turėtu but lyg ir iškilo bet vidus kazkoks keistas atrodo kad neiškiles butu nezinau ar permaišiau ar kepimo milteliu per mazai idejau

jei viska darei pagal recepta 9turiu galvoje kiekius) tai turejo iskilti... o jei vidus neiskepes tai gal peraukstoj temp kepei, kad virsus parudavo , o vidus neiskepe? cia tik mano pamastymai ax.gif
Atsakyti
Aš tai ir noriu pasidžaiugt Nerytės citrininiais aguoniniais keksiukais - labai skanūs, purūs ir t.t. Aš ir bandžiau ir su citrina ir su apelsinais. Superiniai jie bigsmile.gif thumbup.gif O ypač man jie skanūs mini mini keksiukų formytėse, tokie vieno kąsnio, tai gaunasi net skaniau nei koks sausainis mirksiukas.gif

Ačiū už receptuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 11 02, 18:16)
Aš tai ir noriu pasidžaiugt Nerytės citrininiais aguoniniais keksiukais - labai skanūs, purūs ir t.t. Aš ir bandžiau ir su citrina ir su apelsinais. Superiniai jie bigsmile.gif  thumbup.gif O ypač man jie skanūs mini mini keksiukų formytėse, tokie vieno kąsnio, tai gaunasi net skaniau nei koks sausainis mirksiukas.gif

Ačiū už receptuką 4u.gif

bigsmile.gif dziaugiuosi, kad patiko!

ner uz ka wink.gif Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes kepejeles,as tai ateinu su tokiu klausimu,kur galima nusipirkti keksiukam kepimo formeliu popieriniu,kiek aplaksciau neradau.
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2009 11 02, 21:02)
Sveikutes kepejeles,as tai ateinu su tokiu klausimu,kur galima nusipirkti keksiukam kepimo formeliu popieriniu,kiek aplaksciau neradau.




AS PERKU IKI PARDUOTUVEJ.
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2009 11 02, 22:02)
Sveikutes kepejeles,as tai ateinu su tokiu klausimu,kur galima nusipirkti keksiukam kepimo formeliu popieriniu,kiek aplaksciau neradau.

vilniuje yra tokia firma "LUDONA" ji prekiauja visomis pakavimo priemonėmis aš perku pas juos Vilkpedės gatveje Nr.10 ten toks kaip kioskelis prie ivažiavimo i teritorija(toje teritorijoje daug visokiu firmu) ten yra 4 rusiu ir visai pigios 120vnt tik 1,44 LT
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2009 11 02, 22:02)
Sveikutes kepejeles,as tai ateinu su tokiu klausimu,kur galima nusipirkti keksiukam kepimo formeliu popieriniu,kiek aplaksciau neradau.

as kai buvau LT irgi pirkau IKI parduotuvej, dezutei, spalvoti popieriniai krepseliai, man rodos ju ten 100 arbas 150 buvo ax.gif
Atsakyti
Aciu uz info bandysiu ieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandyk, bandyk mirksiukas.gif jų yra dar Domoextra, THomas Philips, rimi ir pan.. kai vienoj vietoj atrasi, tai tada ir kitose už akių klius tongue.gif
Atsakyti
Ir aš šiandien išbandžiau Nerytės ,,Citrininius keksiukus su aguonomis" thumbup.gif
Galiu pasakyt, kad tikrai labai labai skanūs keksiukai thumbup.gif Abi dukrytės valgo net ausys linksta lotuliukas.gif
Šie keksiukai bus tikrai kepami Kalėdų stalui wub.gif

Ačiū Nerytei už šį puikų receptą 4u.gif

user posted image

Kepiau silikoninėj formoj, tai niekuo netepiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burtininke: 05 lapkričio 2009 - 20:02