Įkraunama...
Įkraunama...

Sėkmingos IUI istorijos

Apklausa: Ar padėjo IUI susilaukti vaikelio? (101 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
1) su kelintu IUI? - su 3 IUI
2) koks poros amžius? Man 27 mb 33
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? - viskas kaip ir gerai buvo
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? - du dešinėje,dvi dienos pries iui 20 ir 22
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? - vienas ovuliaves (gyditoja ir norėjo kad taip butų)
6) koks buvo gleivinės storis? - geras
7) kokie buvo vyro rezultatai po atplovimo 16 gerai nepamenu
8) Kiti pastebėjimai - pakeičiau gydytoja ir iš pirmo karto pavyko,ir buvo viskas kažkiek kitaip,stimuliacija pradėjau vėlai 5cd (pagal mane tai 6cd) anksciau 2cd pradedavau,gydytoja sakė kad tepimas pirma diena nesiskaito,tada 5d-clostas tas ir 2dienas gonali (gonalio anksciau neisileisdavau)o ir iui darem ar tai viena ar pora dienų vėliau nei anuos du kartus
Atsakyti
Smagu skaityti sėkmingų IUI istorijas, nes kaip tik jai ruošiamės. Gaila, kad anketoje nėra klausimo koks gydytojas atliko IUI. Labai įdomu, kurių gydytojų ranka sėkminga, jei galima taip išsireikšti. Mes pas Sąlygienę lankomės, kaži kokia jos sėkmingų IUI statistika.
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2013 09 29, 08:40)
1) su kelintu IUI? - su 3 IUI
2) koks poros amžius? Man 27 mb 33
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? - viskas kaip ir gerai buvo
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? - du dešinėje,dvi dienos pries iui 20 ir 22
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? - vienas ovuliaves (gyditoja ir norėjo kad taip butų)
6) koks buvo gleivinės storis? - geras
7) kokie buvo vyro rezultatai  po atplovimo 16 gerai nepamenu
8) Kiti pastebėjimai - pakeičiau gydytoja ir iš pirmo karto pavyko,ir buvo viskas kažkiek kitaip,stimuliacija pradėjau vėlai 5cd (pagal mane tai 6cd) anksciau 2cd pradedavau,gydytoja sakė kad tepimas pirma diena nesiskaito,tada 5d-clostas tas ir 2dienas gonali (gonalio anksciau neisileisdavau)o ir iui darem ar tai viena ar pora dienų vėliau nei anuos du kartus


papildysiu kad laukiuos dvynuku wub.gif
Atsakyti