Įkraunama...
Įkraunama...

Meninė fotografija Londone

As dar zinau nuostabu fotografa Londone....
FaceBook puslapiukas jo CIA
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2012 02 22, 17:28)
As dar zinau nuostabu fotografa Londone....
FaceBook puslapiukas jo CIA


Jo darbai irgi labai originalus thumbup.gif
Atsakyti
As fotografavausi pas sia fotografe Londone: DoZi Photography wub.gif

Facebook CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rututu: 09 gegužės 2012 - 22:16
4u.gif Laba,
Musu svente fotografavo Ieva







Likom lb patenkinti,ir nebrangu ir greitai nuotraukas gavom mirksiukas.gif
I.V.Photo CIA Focebook paziuret galima 4u.gif





Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif As naujoke ax.gif

As noriu iamzinti savo nestuma ir po to naujagimi smile.gif IESKAU MOTERS FOTOGRAFES LONDONE smile.gif

Minejote Onika-man per toli asmeniskai ir nelabai mano skonio doh.gif

radau facebooke 2 tikrai profesionales fotografes londone :

dovile jurkiene

apt image

Gal kas buvote jau pas sias fotografes? negaliu issirinkti g.gif



Papildyta:
QUOTE(rututu @ 2012 05 09, 20:14)
As fotografavausi pas sia fotografe Londone: DoZi Photography  wub.gif

Facebook CIA



Atleiskite, bet mano nuomone tai yra megejas fotografas blink.gif as asmeniskai verkciau tokias nuotraukas gavusi schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti savo nuomone, kiek manote yra normali kaina uz fotosesijas? rolleyes.gif


Mano nuomone tokia g.gif

Nenoriu izeisti fotografu, kurie dirba uz kapeikas. Man kelia visada itarima ju darbo kokybe... Kodel vieni fotkina uz £50 kitu kainos virs £100? Skaiciau fotografu pasisakymus forumuose. Fotografu kaina priklauso nuo ju irangos ir profesionalumo lygio. LONDONE - anglai ima minimum £80 uz fotosesija ir po to jau tu gali rinktis online foto ir pirkti papildomai. Lietuvoje fotosesija nuo 400LT. Zodziu, nusprendziau neiti pas "piguskes", nes kaip sakoma skupus moka 2 kartus. Man siuo atveju yra svarbi kokybe nei kiekybe. Geriau turesiu 1 grazia foto, kuria galesiu pasikabinti ant sienos nei 30 nekokybisku pasislepus po lova. Man nestumas pirmas ir galbut paskutinis, todel noriu iamzinti tai deramai ir profesionaliai ax.gif cool.gif

Labai patinka kudykiu fotografe sarah wilkes fotografe, bet deja ji labai toli mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateLondone @ 2012 06 06, 16:32)
Gal galite pasakyti savo nuomone, kiek manote yra normali kaina uz fotosesijas?  rolleyes.gif
Mano nuomone tokia  g.gif

Nenoriu izeisti fotografu, kurie dirba uz kapeikas. Man kelia visada itarima ju darbo kokybe... Kodel vieni fotkina uz £50 kitu kainos virs £100? Skaiciau fotografu pasisakymus forumuose. Fotografu kaina priklauso nuo ju irangos ir profesionalumo lygio. LONDONE - anglai ima minimum £80 uz fotosesija ir po to jau tu gali rinktis online foto ir pirkti papildomai. Lietuvoje fotosesija nuo 400LT. Zodziu, nusprendziau neiti pas "piguskes", nes kaip sakoma skupus moka 2 kartus. Man siuo atveju yra svarbi kokybe nei kiekybe. Geriau turesiu 1 grazia foto, kuria galesiu pasikabinti ant sienos nei 30 nekokybisku pasislepus po lova. Man nestumas pirmas ir galbut paskutinis, todel noriu iamzinti tai deramai ir profesionaliai  ax.gif  cool.gif

Labai patinka kudykiu fotografe sarah wilkes fotografe, bet deja ji labai toli  mastau.gif


Labai grazus darbai nuorodoje mirksiukas.gif 4u.gif
Mano drauge, fotografe, - fotosesija pas ja 250 svaru. Su kuom pilnai sutinku ir pritariu drinks_cheers.gif Neisivaizduoju, kaip kokybiskas foto, gera fotosesija padaryti papigiai. Nebent "darymas" yra serijinis. Mazdaug, atsidarai fotografo puslapi, ir toks jausmas, kad tokio stiliaus foto, kazkur jau matei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateLondone @ 2012 06 06, 15:32)
Gal galite pasakyti savo nuomone, kiek manote yra normali kaina uz fotosesijas?  rolleyes.gif
Mano nuomone tokia  g.gif

Nenoriu izeisti fotografu, kurie dirba uz kapeikas. Man kelia visada itarima ju darbo kokybe... Kodel vieni fotkina uz £50 kitu kainos virs £100? Skaiciau fotografu pasisakymus forumuose. Fotografu kaina priklauso nuo ju irangos ir profesionalumo lygio. LONDONE - anglai ima minimum £80 uz fotosesija ir po to jau tu gali rinktis online foto ir pirkti papildomai. Lietuvoje fotosesija nuo 400LT. Zodziu, nusprendziau neiti pas "piguskes", nes kaip sakoma skupus moka 2 kartus. Man siuo atveju yra svarbi kokybe nei kiekybe. Geriau turesiu 1 grazia foto, kuria galesiu pasikabinti ant sienos nei 30 nekokybisku pasislepus po lova. Man nestumas pirmas ir galbut paskutinis, todel noriu iamzinti tai deramai ir profesionaliai  ax.gif  cool.gif

Labai patinka kudykiu fotografe sarah wilkes fotografe, bet deja ji labai toli  mastau.gif



o gal galetum kokiu anglu fotografu parasyti adresu? nes as kiek 'googlinu', tai ju dvieju valandu fotosesija prasideda nuo 250 svaru smile.gif as iki 100 svaru noreciau susirast...trumpai fotosesijai londono centre
Atsakyti
QUOTE(JurateLondone @ 2012 06 06, 15:32)
Nenoriu izeisti fotografu, kurie dirba uz kapeikas. Man kelia visada itarima ju darbo kokybe... Kodel vieni fotkina uz £50 kitu kainos virs £100? Skaiciau fotografu pasisakymus forumuose. Fotografu kaina priklauso nuo ju irangos ir profesionalumo lygio. LONDONE - anglai ima minimum £80 uz fotosesija ir po to jau tu gali rinktis online foto ir pirkti papildomai. Lietuvoje fotosesija nuo 400LT. Zodziu, nusprendziau neiti pas "piguskes", nes kaip sakoma skupus moka 2 kartus. Man siuo atveju yra svarbi kokybe nei kiekybe. Geriau turesiu 1 grazia foto, kuria galesiu pasikabinti ant sienos nei 30 nekokybisku pasislepus po lova. Man nestumas pirmas ir galbut paskutinis, todel noriu iamzinti tai deramai ir profesionaliai  ax.gif  cool.gif

na as asmeniskai imu nebrangiai todel, kad esu naujoke UK ir noriu pritraukti klientu...tiesa pasakius, keliu savo kolegu foto paziurejus nuotraukas net siurpas nueina kunu...kai zmogus plesia tokius pinigus uz TOKIAS nuotraukas...ir vadina save profu blink.gif cia nelygu ant ko uztaikysi mirksiukas.gif LT pazistu labai puikiu fotografu, kurie save profais nepavadintu, bet ju foto geresnes nei tu, kurie vadinasi PROFAIS is didziosios raides. Taip kad cia turetu buti grynai jusu asmeninis pasirinkimas... 4u.gif Ir sprendima neturetu nulemti vien tik KAINA mirksiukas.gif

Rasote, kad kelia itarima darbo kokybe...bet gi matote zmogaus darbus...matote ju kokybe (ivertinate kiek leidzia jusu supratimas apie foto kokybe ARBA klausiate kitu nuomones, labiau patyrusiu)..dar be viso to pakalbate su fotografuojanciu zmogumi ir jeigu jums limpa, tiesiog fotografuojates 4u.gif negi jums pinigai visada lemia darbo kokybe...? na jei taip - tuomet renkates pati brangiausia fotografa pagal savo kisene ir busite patenkinta...ir tame taip pat nera nieko blogo mirksiukas.gif nes visu svarbiausias dalykas - kad jus liktumet patenkinta 4u.gif

Is jusu idetos nuorodos, tai man nestukiu fotosesijos nelabai blush2.gif o kudikeliu yra labai mielu foto...bet cia gal skonio dalykas 4u.gif

QUOTE(calibrete @ 2012 07 22, 17:09)
o gal galetum kokiu anglu fotografu parasyti adresu? nes as kiek 'googlinu', tai ju dvieju valandu fotosesija prasideda nuo 250 svaru smile.gif as iki 100 svaru noreciau susirast...trumpai fotosesijai londono centre

del to trumpumo tai parasysiu taip...ne nuo to kaina priklauso...jau vien tai, kad fotografas vaziuos, gais laika, fotografuos ir pan...ta kaina isauga...per 15 minuciu kliento niekas neprisijaukina...pacios geriausios foto kaip taisykle gimsta daug veliau, kai zmogus jau yra apsiprates su pacia fotosesija, bet dar nera nuo jos pervarges...tad fotografas fotografuos tol, kol isgaus geru kadru..

Papyskint per 10-20 minuciu - tai cia gryniausia chaltura ...ir labai daug pasako apie pati fotografa ...deja neigiamu dalyku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 26 liepos 2012 - 00:45
ziurejau ir as tos sarah wilkes nuotraukas... nu nestukiu tai man visai nepatiko. schmoll.gif nuvalkiotos kazkokios.

leliuku nuotraukos tokios labiau i atvirukus uznesa, grazu paziuret, bet savo vaiko taip nefotografuociau. stampavimas jauciasi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 26 liepos 2012 - 11:24
QUOTE(ajaz @ 2009 08 17, 19:21)
labutis pazistu gera fotografa kuris gyvena netoli londono atvaziuoja i namus,turiu jo tel numeri galite pasiteirauti Mark 07725188877 4u.gif

labukas as dariausi pries dvi savaites pas ja ir labai nusivyliau dauk sumokejau o nuotraukos pinigu nevertos asmeniskai tikrai sad.gif

Papildyta:
QUOTE(Ritta @ 2009 09 01, 09:18)
Vartydama laikrasti radau skelbima-Foto studija rytu Londone

www.onika.lt


pasirode labai grazios nuotraukos,gal kas esate buve?

as buvau pries dvi savaites tikrai nuotraukeles pinigeliu nevertos doh.gif ir labai esu nusiminusi dabar schmoll.gif.
Atsakyti
QUOTE(floridiete @ 2012 08 01, 16:15)
as buvau pries dvi savaites tikrai nuotraukeles pinigeliu nevertos doh.gif  ir labai esu nusiminusi dabar  schmoll.gif.

Bet kodel ja rinkotes tuomet? g.gif nes jeigu nuo pat pradziu jums patiko sios fotografes foto, tuomet turejo patikti ir tos, kurias atidave jums...

Nors tiesa pasakius pasitaiko atveju, kai klientai pasiziuri gerus pavyzdzius, o paskui gauna visai ne ta...esu pati maciusi toki fotografa, kuris vienokias foto deda i savo saita (dar klausimas ar savo) ir atiduoda visiskai kitokias - tiesiog skirtumas kaip diena ir naktis... bet cia mano manymu reti tokie atvejai.

Kita karta tiesiog atidziau rinkites fotografa, nevenkite susitikti pries fotosesija, paprasykite parodyti daugiau darbu, nei matote internete 4u.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti