Įkraunama...
Įkraunama...

Kreivos kojos

QUOTE(Ilgakase @ 2010 01 14, 19:41)
aš šiandien su tėvais apie operaciją kalbėjau, paprašiau, kad taupytų pinigus smile.gif beveik įtikinau, kad man ta operacija labai reikalinga smile.gif
o vyrui kai parodžiau sumodeliuotas kojas ir paprašiau, kad pataupytų pinigėlių man, tai jis pasakė "susirask kitą vyrą, kuris tau taupys"  blink.gif  verysad.gif na pas mus akro stovis jau kelintas mėnuo, krizė šeimos jau kelintas mėnuo, apie skyrybas maniškis galvoja, tai nežinau, kaip man su tais finansais bus....nebūtų vaikų, ir aš į užsienį traukčiau, deja deja.....

oi na liudna... bet laikykis reikia tiketi ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakase @ 2010 01 14, 21:41)
aš šiandien su tėvais apie operaciją kalbėjau, paprašiau, kad taupytų pinigus smile.gif beveik įtikinau, kad man ta operacija labai reikalinga smile.gif
o vyrui kai parodžiau sumodeliuotas kojas ir paprašiau, kad pataupytų pinigėlių man, tai jis pasakė "susirask kitą vyrą, kuris tau taupys"  blink.gif  verysad.gif na pas mus akro stovis jau kelintas mėnuo, krizė šeimos jau kelintas mėnuo, apie skyrybas maniškis galvoja, tai nežinau, kaip man su tais finansais bus....nebūtų vaikų, ir aš į užsienį traukčiau, deja deja.....

gydytojas priimtu bet kada kada tik galim ir norim ir kiek musu yra...tai ner problema...didele ligonine.o del tu pinigeliu raseliukste tai mano reikaliukai, neapsigruzing mano bedom, nesveika... smile.gif susitvarkysiu..manau orentuokimes i kovo pradzia.visos parasykit kada manot geriausias laikas.... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ilgakase @ 2010 01 14, 21:41)
aš šiandien su tėvais apie operaciją kalbėjau, paprašiau, kad taupytų pinigus smile.gif beveik įtikinau, kad man ta operacija labai reikalinga smile.gif
o vyrui kai parodžiau sumodeliuotas kojas ir paprašiau, kad pataupytų pinigėlių man, tai jis pasakė "susirask kitą vyrą, kuris tau taupys"  blink.gif  verysad.gif na pas mus akro stovis jau kelintas mėnuo, krizė šeimos jau kelintas mėnuo, apie skyrybas maniškis galvoja, tai nežinau, kaip man su tais finansais bus....nebūtų vaikų, ir aš į užsienį traukčiau, deja deja.....

ilgakase nenusimink, nes gyvenimas trumpas..o jei vyras del to nenori ,kad darytum operacija vien del to,kad neidomu kaip sirdele tavo dziaugtusi ir kaip seksualiai ir graziai atrodytum jis elgias egoistiskai. arba jis gal bijo pasekmiu,kad tau nebutu blogai..cia du galimi variantai...bet tik tu pati jauti savo seimos trapuma ar tvirtuma..pasakysiu tiesa, nors cia nieks nezino tik tos zino merginos su kuriom gyvai susitikau, as su pirmu vyru issiskyriau..o dabar su dabartiniu draugu treti metai laiminga..tad viskas visada i gera..tikiu,kad jus grazi seima ir gyvensit laimingai...cia tik nuo jusu priklauso..linkiu sekmes ir tarpusavio susikalbejimo.. smile.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už palaikymą wub.gif aš irgi manau, kad tai kas vyksta mūsų gyvenime - turi prasmę ir aš visada į viską žiūriu gana optimistiškai...viskas anksčiau ar vėliau išsispręs, o kaip bus - taip bus gerai.....Aš visai nepraradau vilties po paskutiniojo pokalbio su vyru, manau ir viena susirinksiu pinigėlius operacijai, tik tiek, kad tai užtruks ilgiau nei norėtųsi....bet tebūnie kaip būna....NORĖTI- REIŠKIA GALĖTI, tad ir jūs ir aš TURĖSIM gražias kojas ir būsime laimingos- labai labai wub.gif kasdieną svajoju apie tai, pradėjau domėtis madomis, įsivaizduoju save gražiai ir seksualiai apsirengusią, pasitempusią....
Atsakyti
[quote=ANIL30,2010 01 14, 11:27]
super thumbup.gif thumbup.gif as pasiilgciau valgio gaminimo, man tai laabai patinka,is lt pasiimsiu visokiu prieskoniu ir zoleliu prieskoniniu. smile.gif tik indus plaut kaip ir visiem laabai nepatinka lotuliukas.gif darytumem retsykiais veido kaukes, ir mes fotografuotumem tuos yvykiuss ir pasidaryciau tik mum toki slpata albuma o parodyciau dukrai kai paauks...aisku fei jus irgi drystumet papozuot su tais metalais.. smile.gif is lt pasiimsiu arbatu visokiu is ,, jadvygoszoles,, ten yra ir tokiu po operacijos liuks rinkiniu is zoleliu kurios ir kauliukus stiprin ir tt. prisigalvotumem visokiu dalikeliu, kad nebutu liudna ir,kad greiciau pasijaustumem geriau.. smile.gif dar paimciau kelias idomesnes knygas, na kur nereik daug skaityt, bet pamastymam tinka..duselei prafiltruoti...

...labutis... as kaip isprotejusi taip pat apie visa ta musu 'nuotyki' kasdien svajoju... as prisitaikysiu prie to laiko kada visos nuspres. aisku ir kada gydytojai mus visas priims. mes turim visos pasistengti kartu, kad psichologiskai lengviaiu butu. istikruju as tai net laukiu, ir ne tik del to, kad kojos bus operuojamos, bet ir labai su didziausiu dziaugsmu laukiu musu to paties gyvenimo, - tai taip pat didziulis isbandymas ir nuotykis taip pat. argi ne nuostabu, kad mes visos visiskai svetimos merginos ir visos taip puikiai sugyvenam ir turim tas pacias bedas ir be visiskai jokiu apsimetinejimu ar issisukinejimu bendraujam apie tai kas paprastai mums yra slapta. as taip pat kaip ir Anil manau kad mes isnaudosim ta laika fantastiskai, ir ne tik sukinesim aparaciukus, bet pilnavertiskai patreniruosim ir smegenis ir imuniteta smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
...labutis... as kaip isprotejusi taip pat apie visa ta musu 'nuotyki' kasdien svajoju... as prisitaikysiu prie to laiko kada visos nuspres. aisku ir kada gydytojai mus visas priims. mes turim visos pasistengti kartu, kad psichologiskai lengviaiu butu. istikruju as tai net laukiu, ir ne tik del to, kad kojos bus operuojamos, bet ir labai su didziausiu dziaugsmu laukiu musu to paties gyvenimo, - tai taip pat didziulis isbandymas ir nuotykis taip pat. argi ne nuostabu, kad mes visos visiskai svetimos merginos ir visos taip puikiai sugyvenam ir turim tas pacias bedas ir be visiskai jokiu apsimetinejimu ar issisukinejimu bendraujam apie tai kas paprastai mums yra slapta. as taip pat kaip ir Anil manau kad mes isnaudosim ta laika fantastiskai, ir ne tik sukinesim aparaciukus, bet pilnavertiskai patreniruosim ir smegenis ir imuniteta smile.gif drinks_cheers.gif
[/quote]
as taip pat laukiu ir kojeliu ir keliones ir ten laiko. leidziamo kartu su jumis.jis bus prasmingas ir ydomus musu gyvenimuos tikrai-prisiminimas.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANIL30: 15 sausio 2010 - 10:35
labutis visoms....na ilgakase linkiu, kad tau viskas issisprestu seimoj 4u.gif maciau nuotraukeles, kurios tikrai atspindi siltus santykius tarp vienas kito, todel manau, kad dabartiniai sunkumai tik laikini...o po visko meile vienas kitam ir rysys dar labiau sustipres...

tai va, mergytes, o as daviau siandien uzklausa i konsulata del vizu isdavimo tvarkos ir kainu i rusija...tai per 1-2d man turetu parasyti visa informacija...tada duosiu zinot..

na as tai anksciausiai galiu vaziuot i maskva tik apie kovo 28d...na reikes kazkaip issiprasyt, kad isleistu mane valdzia.... verysad.gif ir as bent jau 2 men pries tai turiu juos informuoti:(manau ir visos truputi pinigeliu pasitaupytumem, nes nezinia kiek ju ten prireiks tiksliai....

na bet visos siulykim galimus variantus...ir iki sio men pabaigos butu gerai tiksliai viska nusprest....nors tai nera lengva, juk musu kelios taip kad turim derintis viena prie kitos....juk komanda yra komanda:) drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu va mergaites koki atsakyma gavau del tos vizos:( kazkaip kainos ir forminimo terminas nedziugina...
Sveiki, Rasa

Malonu, kad kreipiates i musu agentura.

Jusu atveju tyretu tikti sios vizos:

RUSIJOS KOMERCINĖS VIENKARTINĖS, DVIKARTINĖS IKI 30/90 D.
VIZOS RŪŠISVIENKARTINĖS IKI 30 D.DVIKARTINĖS IKI 90 D.
FORMINIMO TERMINASKAINAKAINA
3 d.d.400 Lt400 Lt
5 d.d.320 Lt320 Lt
6 d.d.300 Lt300 Lt
8-10 d.d.280 Lt280 Lt

Reikalingi dokumentai:
pasas, galiojantis ne mažiau nei 6 mėn. po vizos galiojimo pabaigos
1 nuotrauka
draudimas visam laikotarpiui
anketiniai duomenys
Arba galite pameginti kreiptis tiesiogiai i Rusijos konsulata.

Geros dienos
Atsakyti
QUOTE(raseliukste @ 2010 01 15, 14:46)
nu va mergaites koki atsakyma gavau del tos vizos:( kazkaip kainos ir forminimo terminas nedziugina...
Sveiki, Rasa

Malonu, kad kreipiates i musu agentura.

Jusu atveju tyretu tikti sios vizos:

RUSIJOS KOMERCINĖS VIENKARTINĖS, DVIKARTINĖS IKI 30/90 D.
VIZOS RŪŠISVIENKARTINĖS IKI 30 D.DVIKARTINĖS IKI 90 D.
FORMINIMO TERMINASKAINAKAINA
3 d.d.400 Lt400 Lt
5 d.d.320 Lt320 Lt
6 d.d.300 Lt300 Lt
8-10 d.d.280 Lt280 Lt

Reikalingi dokumentai:
pasas, galiojantis ne mažiau nei 6 mėn. po vizos galiojimo pabaigos
1 nuotrauka
draudimas visam laikotarpiui
anketiniai duomenys
Arba galite pameginti kreiptis tiesiogiai i Rusijos konsulata.

Geros dienos

placiau apie vizas galima pasiskaityt sitam Rusijos konsulato puslapyje http://www.lithuania...viz_vop_li.html
cia rasit viska ko reikia, net blanka, kuri reikia uzpildyti...zodziu nera taip lengva kaip maniau...ir mums reikia, kad is tos ligonines atsiustu pakvietima kiekvienai(zr.komercines vizos), nes ir pildant dokumentus reikes nurodyti kur ir ko vaziuojam, taip kad vizos mums reikia 90d.

va taip pupos...reikia pradet rupintis is anksto..... verysad.gif as grizus atostogu bandysiu tuos tyrimus pasidaryt ir viza susitvarkyt...tik to pakvietimo reikia....tau anil galima visus dokumentus klaipedoj priduot, o man teks i vilniu keliaut:( ilgas kelias svajoniu isipildymo link...

tipo ten reikia bent pries menesi iki keliones priduot popierius...

o ka niniuks darys? gal tu bandyk anglijoj rast rusu ambasada ir ten susitvarkyt, pupa, a? g.gif na kaip matau susidurem dar su viena kliutim:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raseliukste: 15 sausio 2010 - 14:14
merginos, o jus gal galite isvardyti visas islaidas, kiek is viso pinigeliu reiketu, ir kiek laiko ten isbuti zadat, ar tris menesius jei gerai supratau, aciukas:)))))))))
Atsakyti
QUOTE(akvijke @ 2010 01 15, 16:43)
merginos, o jus gal galite isvardyti visas islaidas, kiek is viso pinigeliu reiketu, ir kiek laiko ten isbuti zadat, ar tris menesius jei gerai supratau, aciukas:)))))))))

na pasakysiu apytikslias kainas kiek pavyko ka isisaiskint:

Operacija apie 3500e (anil taip sake)
keliones bilietai Vilnius -maskva kainuotu apie 148lt. i viena puse
viza nuo 280 iki 400lt priklauso per kiek dieneliu ja nori gaut
tyrimai del tu visu ligu, kuriuos reikia turet vaziuojant operuotis apie 170lt (anil sake)
draudimas 3 menesiam (na jei rimtai net nezinau kur geriau ir pigiau butu apsidraust lt, tai bandysiu gal cia airijo pasiteiraut kiek tas draudimas kainuotu tiem 3 menesiam, na bet jei kas turit kokios informacijos ir rekomendaciju prasaut informuot)
ir pargyvenimas 3 men (na reiktu suzinot del buto nuomu kazkur netoli tos ligonines, bet jei busim kelios paneles tai bus pigiau, nes zinokit nelabai privazinesit namo, del vizu, nes jei noresit gaut daukartines jos lygtai apie 600lt kainuoja!!!!!!!!!)

va visos pagrindines islaidos atrodo g.gif na sumele gaunas nemaza...apie 5000e gal??????????zodziu paneles kas turit kokios informacijos apie kainas ar panasiai parasykit...nes reikia apsiskaiciuot biudzeta, kiek pinigeliu kiekvienai reikia turet....
Atsakyti
aciukas uz suteikta info, tikrai padejai, supratau kad dar ir man paciau truksta, dar jei negalutine suma, tai isvis, tikriausiai man nesieis, nebent paskui prie jusu prisjungciau, kai jau jus busit su tais aparaciukais, nes man tik sieitu geguze pradzioj, bet dar neprarandu vilties, gal pasikeis....o jums mergaitems stiprybes, sekmes, laikysiu kumscius:)))))))))
Atsakyti
sveikutes dar karta. taip, tikriausia reikia jau rimtai pamastyti apie konkrecias datas, jei su ta viza taip gali uzsitesti... vadinasi pirma susiderinam data, po to prasom maskviskiu iskvietimu kiekvienai ir jau tada su popiergaliais einam i konsulata. as pasiteirausiu ruskiu cia, anglijoj. nes po to gali buti per velu.. ziuriu, kad visoms del piniguciu siek tiek striuka, tai gal tuomet ir traukiam balandzio pradzioj, dar 2 menesiai lieka susirinkt suma. man taip pat truksta, nes turiu is anksto 3 menesiams inest i banka paskola unsure.gif verysad.gif bus riesta kai 3 men nebus iplauku verysad.gif siek tiek susisuko galva, bet per kiek laiko lietuvoje gaunami tyrimu rezultatai? ...aha, sutinku, kad turim vasario pradziai susiderinti del datu. labai lauksiu daugiau naujienu is jusu, ir bandysiu susisiekti su rusijos konsulatu anglijoje. gero visoms savaitgalio 4u.gif na, o man savaitgalio kaip ir nebebus... g.gif - pasisoviau dirbti savanoriskai blink.gif
iki greito drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

p.s. Ilgakase, as vis apie tave galvoju kaip taip tavo vyras toks nesupratingas. jis gi turetu buti artimiausias zmogutis. na bet gal jis labai nepasitikintis savimi ir bijo, jei tu tai pasidarysi, gal tu pasikeisi ne jo naudai, na jei supranti ka turiu omenyje. gal vertetu issikalbeti su juo ir nuraminti, juk tu nepasikeisi jo atzvilgiu, tiesiog tu busi labiau savimi pasitikinti ir laimingesne del saves, o kartu ir galbut nuosirdesne ir geresne su jais visais. as isivaizduoju kaip tau sunku, kai nepalaiko tas kuris turetu tave lyg ir myleti tokia kokia esi ir su visom tavo svajonem ir tavo siekiais. unsure.gif na, bet gal jam reikia laiko... tikekimes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niniuks: 15 sausio 2010 - 21:55