Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos Krikštynų dalyviams

sveikos musu krikstynos kita sestadieni tai mes krikstateviams pasizadejimus ir puodukus su foto,seneliams izadus humoristinius ir viskas 4u.gif kazkaip man atrodo visiem sveciam dovanu tikrai nereikia g.gif
Atsakyti
Dovanų idėjos seneliams
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2012 08 16, 13:08)

Kitos močiutės, pamatę parduotuvėje tokią rankinę, turėtų pavydėti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2012 08 16, 13:08)
Dovanų idėjos seneliams




Labas vakaras mamytes, o gal zinote kur gauti tokiu rankiniu?

Musu maziukes svente jau kita savaitgali, o dovanu dar niekam neturime, bet ieskodama pradejau svarstyti ar isvis ju reikia g.gif Krikstu teveliai nieko nedaro, vakara su visais isakymais ir linkejimais ves renginiu organizatore, perkame viska patys, net nedrisciau prasyti pas krikstu tevelius, kad uz kazka moketu. Tai dabar ir galvoju gal nereikia ir man labai cia plesytiss ir tu dovanu pirkti. Zinau, kad kai gausiu krikstynu nuotraukas tai ir seneliams ir kriksto tevams padarysiu fotoknyga (bet cia jau bus Kaledu dovana smile.gif )
Atsakyti
Manau kriksto teveliai dziaugtuosi kas ryta prisimindami savo pareigas smile.gif))
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgala @ 2012 08 10, 14:51)
Dovanoti visiems svečiams dovanas gal ir nėra būtina, bet argi nebūtų smagu kiekvienam svečiui sėdant prie vaišių stalo rasti po tokį angeliuką wink.gif



Mes labai panašius angeliukus dovanojome kiekvienai šeimai, vaikams ženkliukus - krikštynų svečias, seneliams anūkės nuotraukėlę su rėmeliu, krikšto tėveliams taupyklę - Taupau krikšto dukrai, visi buvo patenkinti 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. 4u.gif
Nesugalvoju ka dovanoti kriksto teveliams .. Ir tokia mintis atejo, stiklo plokste gravaviruota. Kaip jums? ( Cia pvz. apie ka kalbu http://t3.gstatic.co...Fu_QNym8YH2Qmnw )
poto mastau puodely su uzrasu ir vaiko nuotrauka ..
Minciu yra daug, bet kai pagalvoju ka butent dovanot - nebesigalvoja. doh.gif 9+
Atsakyti
Sveiki, mūsų dukrytės krikštynos vasaros pabaigoje, bet jau dabar darbeliai prasideda smile.gif norėjau paklausti gal kas turite maketą dėžutės (trikampės) iš kurios galima padaryti tortą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2013 05 16, 14:05)
Sveiki, norėjau paklausti gal kas turite maketą dėžutės (trikampės) iš kurios galima padaryti tortą smile.gif


nezinau, ar sito ieskai, bet gal ir tai pravers mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
nuo mano tevu vaikai gavo po sidabrini angela, cia foto daryta kai i baznycia buvom nusiveze juos, kad kriksto meu ir juos pasventintu:)
user posted image

Papildyta:
Truputį ne taip tema perskaič iau, įdėjau ne ka seneliams dovanojom, o ka gavom nuo senelių
biggrin.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(-uNė! @ 2013 05 13, 21:25)
Laba diena. 4u.gif
Nesugalvoju ka dovanoti kriksto teveliams .. Ir tokia mintis atejo, stiklo plokste gravaviruota. Kaip jums? ( Cia pvz. apie ka kalbu http://t3.gstatic.co...Fu_QNym8YH2Qmnw )
poto mastau puodely su uzrasu ir vaiko nuotrauka ..
Minciu yra daug, bet kai pagalvoju ka butent dovanot - nebesigalvoja. doh.gif 9+

Mes krikšto tėvams dovanojom vaikų rankų atspaudus gipse 3D....dariau juos is vakaro....tai liks amžiams atminimas, kokio dydžio rankyte buvo krikštynų dieną....
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2013 05 16, 14:05)
Sveiki, mūsų dukrytės krikštynos vasaros pabaigoje, bet jau dabar darbeliai prasideda smile.gif norėjau paklausti gal kas turite maketą dėžutės (trikampės) iš kurios galima padaryti tortą smile.gif


aš tokį turiu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Man patinka labai simboliška dovanėlė - Angeliukas. Pati dovanojau savo rankų darbo Angeliukus visiems Krikštynų dalyviams.
Atsakyti