Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

abieju darbeliai tokie idomus sakyciau 4u.gif
tokie netradiciniai ir tikrai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaloreta @ 2009 09 16, 08:48)
seniai bebuvau uzsukisi,rodausi ir as paskutini savo darba....



loretaloreta, o kas gi cia per technika? ax.gif


Atsakyti
[quote=Bijuna,2009 09 10, 10:32]
http://radikal.ru/F/...d377fa.jpg.html
Gal matysis :-)

O gal Bijuna gali raštelį įmesti? labai gražiai iš tiesų atrodo 4u.gif




Kad neterščiau temos, tai didžiausią padėką rašau Bijūnai į seną žinutę...

Ačiū ačiū Tau labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oniukas: 16 rugsėjo 2009 - 14:29
Prasau: http://radikal.ru/F/...b669da.jpg.html
Tikrai mezgasi labai lengvai, bet va su susiuvimu tai pazaisti reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 09 10, 09:04)
Pergalės šalikas  4u.gif (užbaigtas vakar, stebint pergalingas krepšinio rungtynes)  tongue.gif

user posted image

Ačių NIUMAI už pagalbą. ax.gif


labukas,
dristu prasyti ir as pagalbos ax.gif
labai man sitas rastelis patiko rolleyes.gif turiu siuliukus, isitraukiau schemute, ir tep bandau ir sitep ir niekaip neiveikiu schmoll.gif nugi, kai sudedu tuos uzmetimus perdaug man akiu gaunasi nors tu ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 09 16, 15:15)
Prasau: http://radikal.ru/F/...b669da.jpg.html
Tikrai mezgasi labai lengvai, bet va su susiuvimu tai pazaisti reikia  rolleyes.gif


Aš irgi turbūt kabinsiu šitą, nors ana irgi graži, bet noriu rezultato greitai. O siūti visai nereikia. Nerdama paskutinę eilutę prikabini ir viskas.
Atsakyti
Sveikutės, dar patrugdysiu jus pagalbos paprašydama. ax.gif Radau raštelį kuris Laaaaabai patiko, bet va neįskaitau ką ženkliukai reikškia doh.gif gal kuri gali paaiškinti kaip kaip megzti tą vietą kur schemutėj tokie lankeliai per langelius yra nupiešti?, visaip masčiau bet šnipštas gavosi doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2009 09 16, 20:08)
Sveikutės, dar patrugdysiu jus pagalbos paprašydama.  ax.gif  Radau raštelį kuris Laaaaabai patiko, bet  va neįskaitau ką ženkliukai reikškia  doh.gif  gal kuri gali paaiškinti kaip kaip megzti tą vietą kur  schemutėj tokie lankeliai  per langelius yra nupiešti?, visaip masčiau bet šnipštas gavosi  doh.gif 
user posted image
pabandysiu ideti per radikal
user posted image 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2009 09 16, 21:20)
pabandysiu ideti per radikal
user posted image  4u.gif

pasaka, viską matau, viską suprantu, lekiu megzti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2009 09 16, 13:27)
abieju darbeliai tokie idomus sakyciau 4u.gif
tokie netradiciniai ir tikrai grazus 4u.gif


aciukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Renatina @ 2009 09 16, 13:51)
loretaloreta, o kas gi cia per technika? ax.gif


cia paprasta technika,kai padarai kelis uzmetimus,o siuo atveju 5,o kitoje eileje tuos uzmetimus paleidi ir gaunasi ilgos akys ir dar imezgi siulo su bumbuliukais,va ir visa technika......Jei reikia galesiu ikelti schemute visa,kaip reikia megzti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 09 15, 11:00)
Merginos, gal galit padėt  blush2.gif Noriu nerti štai šią skraistę. Dabar sakykit kaip su tuo sujungimu 1 ir 2 detalės?
Antra dalis - neriame žemas stulpelis 3 akys pynute žemas stulpelis, sakykit kas kiek akių reikia įnerti žemu stulpeliu?Į kiekvieną, ar kas trečią? (kaži ar suprantamai aš čia paklausiau) Kažkaip truputį čia man neaišku, kai padalinta schema į kelias dalis blush2.gif Ir ta antra dalis neriama toliau? ta prasme tęsiama 1 dalis (na kad rankovės atskirai ir juosmuo neriasi čia tai suprantu, man tik tas pats  prijungimas neaiškus)

Negi nei viena neišmanot kaip čia nerti reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 09 17, 07:28)
Negi nei viena neišmanot kaip čia nerti reikia?  g.gif

pabandyk kitaip suformuluot klausimus, pabandyusiu padet...
Atsakyti