Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

na aš mezgu jei trumpesnis tai apie 170-180cm ,o ilgesni 200-250cm
beje va kokiems si8lams man reikia raštelio doh.gif
user posted image
Atsakyti
smile.gif cia ziuriu klausia apie ilgi, as megziu kiek man siulu uzteks lotuliukas.gif bet va, nezinau kiek akiu ant virbatu sumegzt, ar 72 ar 96 g.gif kai pirma karta megziu, tai nesiorentuoju kokio plocio cia gausis.... blush2.gif Siaip kai neriu , gaunas man tankiai, tai nzn... O kiek jus uzdedat akiu? .. Beje , kokie jusu grazus visu darbeliai wub.gif Beje, per kiek laiko nusimegza??? daug mas??
Atsakyti
asagele patariu pirmiau nusimegzti pavyzdėlį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ASgelele @ 2009 10 20, 16:11)
smile.gif  cia ziuriu klausia apie ilgi, as megziu kiek man siulu uzteks  lotuliukas.gif  bet va, nezinau kiek akiu ant virbatu sumegzt, ar 72 ar 96  g.gif  kai pirma karta megziu, tai nesiorentuoju kokio plocio cia gausis.... blush2.gif  Siaip kai neriu , gaunas man tankiai, tai nzn... O kiek jus uzdedat akiu? .. Beje , kokie jusu grazus visu darbeliai  wub.gif  Beje, per kiek laiko  nusimegza??? daug mas??

ašmezgu iš 120akių tai gaunasi 60cm pločio mezgu musytėmis
Papildyta:
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 10 20, 14:16)
na aš mezgu jei trumpesnis tai apie 170-180cm ,o ilgesni 200-250cm
beje va kokiems si8lams man reikia raštelio  doh.gif
user posted image

ačū atsakiusioms turėsiu orientyra. viena sakė kad mezga pagal tai kiek siūlų turi tai jei taip megzčiau gautųsi 4metrų doh.gif nes turiu 4matkiukus siūlų o iš vieno matkiuko gavosi metras.
manau darysiu iš dviejų matkiukų tai gausis apie dviejų metrų
Atsakyti
smile.gif aciukas,
skaiciau , kad kazkuri mama sake, kad musytes, vienas is lengvesniu rastu rolleyes.gif bandziau , bet man nesigavo doh.gif tai megziu lengviau, bent jau taip manau kad ten lengvesnis rastas.... Ai, darysiu tada 96 akis... Man kazkaip gaila laiko ir siulu meginukui... Kas gausis tas... Pirmas blynas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ASgelele @ 2009 10 20, 16:59)
smile.gif  aciukas,
  skaiciau , kad kazkuri mama sake, kad musytes, vienas is lengvesniu rastu  rolleyes.gif  bandziau , bet man nesigavo  doh.gif  tai megziu lengviau, bent jau taip manau kad ten lengvesnis rastas.... Ai, darysiu tada 96 akis... Man kazkaip gaila laiko ir siulu meginukui... Kas gausis tas... Pirmas blynas  lotuliukas.gif

Tai nusimegzk tuo rastu, kuriuo nori megzti sali toki maza, gal 10-15 akiu keliu eiliu mezginuka. Pamatuok tada kiek telpa akiu i 1 cm ir tada paskaiciuosi. Jeigu i viena cm telpa 2 akys, tai 60 cm bus 120 akiu. Paprasta (as taip visus mezginius apskaiciuoju, kai noriu ploti zinot koki daryti). O ilgi mezgu irgi apie 180-200 cm
Atsakyti
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 10 19, 22:42)
sveikutės norėčiau jūsų pagalbos , turiu storus pereinančios spalvos mocerinius siūlus ir noriu numegzti šalį , bet va sunku priderinti raštą  doh.gif  reljefinis netiks , tai gal kas gali pasiūlyti raštuką nesudėtingą gražų ,kad tik tu pereinančiom spalvom


Na nezinau ar pagelbesiu, bet as turejau storu bukle siulu pereinanciu spalvu ir numezgiau stai toki sali http://manorankdarbi...utterfly.com/37 Mezgiau paprastai, dvi sumezgamos, uzmetimas, ir tt. blush2.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

gal kas nors galėtų man pasakyti kokio dydžio stačiakampiai turi būti mezgant skraistę tokio stiliaus, tik ilgesnę per pus?
user posted image

iš anksto dėkoju biggrin.gif
Papildyta:
ir dar klausimas kaip padaryti kutus "cord fringe"

user posted image
Atsakyti
Tokias schemas turiu:

user posted image

Aš saviškį mezgiau maždaug 90 cm ilgio ir 60 cm pločio du gabalus. Bet čia grubiai +/- kokie 3 cm, nes tamprus raštukas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 10 20, 19:45)
Tokias schemas turiu:

Aš saviškį mezgiau maždaug 90 cm ilgio ir 60 cm pločio du gabalus. Bet čia grubiai +/- kokie 3 cm, nes tamprus raštukas.

ačiū clap.gif clap.gif
Atsakyti
Sveikutes ateinu ir as pas jus pasirodyti ' tipo' salis svieziai baiktas dar neskalbtas rolleyes.gif
BBCODE photo for forums:
user posted image
Atsakyti
Koks įdomus thumbup.gif
Atsakyti