Įkraunama...
Įkraunama...

Kai vyras jaučiasi šeimos galva

QUOTE(given444 @ 2014 02 18, 12:52)

vel tema neskani, kvepia vien moteru (bet kokio!) darbo sumenkinimu, o vyru isaukstinimu vien todel, kad jis nesa pinigus. bet ne, pasiulyk vyrui likt namie - tai reks ir klyks, kad is proto eina su vaiku...
patriarchaline mastyma pas mums, ne kitaip.

Dar ji kvepia per dideliu moterų susireikšminimu, kai kiekvienas pirštelio krustelėjimas vertinamas kaip itin super duper atliktas darbas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Terroriste @ 2014 02 16, 22:54)
jei nedirbi ir namie viena sedi, tai vienas dalykas. Visai kitas, jei dar maza vaika turi, kuri reikia priziuret ir gal naktim nelabai leidzia miegot, dienom daug demesio reikalauja. Tada negalima sakyt, kad namie be ruosos daugiau moteris nieko nedaro. Vaiko auginimas irgi gali buti darbas. Kartais ir labai sunkus. Tada namu ruosa + vaiko auginimas yra sunkus darbas, tai ko negalima pasiskust, kad sunku, jei tai tiesa?  bigsmile.gif

Vienom auginti vaikus labai sunku, kitoms gi tai vienas malonumas mirksiukas.gif Nuo požiūrio priklauso 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2014 02 16, 23:23)
Na ne darbas tai, tai gyvenimas. Visa tai tu darai ir sau, dėl savęs. Kažkodėl kai nusiprausi turbūt nerėki, kad duokit man medalį, bet štai nuprausi savo vaiką - ir jau trypi, kokį tu darbą atlikai? Kai skiri dėmesio sau - valio, smagu, o kai vaikas to dėmesio reikalauja - ak, koks vargas? Orchidėja gerai pasakė, ką per dieną reikia tiek veikti, kad kitą dieną viską nuo pradžių reikia pradėt? Man labiau panašu, kad tos, kurios zyzia, kaip jos kiekvieną dieną triūsia, lygina, gamina - išties, nieko nedaro, tik dejuoja.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 02 18, 11:02)
Aš nesuprantu, kas tas plauna, skalbia, lygina? Plauna, skalbia dažnai indaplovė, skalbim mašina. Lygina? Na, jei skalbiniai džiovinami džiovyklėje lyginti dažnai nereikia  rolleyes.gif
Grindis pramakaluot? šiais laikais, kai super duper šluotų pilna ir garinių ir kitokių  g.gif Net nehigieniška su kokiu skudurėliu nugarą sulenkus jas plauti  g.gif
Nesuprantu  rolleyes.gif Kur čia pavargti???

blyn, gi jau sakyta: ne pavargime esme.
bet netgi vyrai atrodo labai pavarge, kai reikia grindis pasluoti, skalbinius sumesti, po to vel isdziaustyti, indus suplauti. na ko tie diedai tuometraukosi, ko raukosi vaikai, paaugliai tuomet, paprasyti padeti, zinantys pareigas? ko cia visi bumba: rutina pjauna.... juk cia jokis darbas, ane??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 18 vasario 2014 - 19:25
Na pas mus asmeniskai bumbanciu nera. Yra mandagiai praignoruojanciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Popsi @ 2014 02 18, 17:35)
Maciau as savo akim ta nuvertinima. Zinau kas tas yra. Bet mes negalim kito zmogaus pakeisti. O save galim. Ir tik pacios pasikeite, galim tiketis, kad kitas neatsiliks. Pirma ziureti savo pareigu, o ne kito. Pirma duoti, o paskui tiketis gauti atgal. Jei sios situacijos vyras paklaustu patarimo, is manes asmeniskai gautu ta pati smile.gif


Pritariu. Galima nustot bandyt galva sieną pradaužt ir įrodinėt, kad pavargsti ar dirbi ten kažką, o pritart brangiausiojo nuomonei ir nieko nebedaryt. Kam prieštaraut protingam žmogui? Kam konfliktai lygioj vietoj? Nieko, tai nieko. Tiek, kiek sau ir vaikui būtina pasidarai ir niekam skolinga nesijauti irnesakyk.gif

Pirmiausia abiem žmonėm turi būti gera kartu gyventi. Tada ir su duoti-gauti balansu problemų nėr. Ir duodi tada todėl, kad nori, o ne todėl, kad tikiesi didesnės grąžos irnesakyk.gif Tas "tikėtis gauti" toks siaubingas išsireiškimas santykiuose. Kaip turgus koks. Tu man bulvę, aš tau litą. Tipo jei ji nebus nuolat idealiai susitvarkius ir su šypsena nuoga kasdien prie durų nelauks, tai anas gali lot kiek nori, nes ji iš savęs dar nepakankamai daug reikalauja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 19 vasario 2014 - 08:42
QUOTE(given444 @ 2014 02 18, 20:24)
blyn, gi jau sakyta: ne pavargime esme.
bet netgi vyrai atrodo labai pavarge, kai reikia grindis pasluoti, skalbinius sumesti, po to vel isdziaustyti, indus suplauti. na ko tie diedai tuometraukosi, ko raukosi vaikai, paaugliai tuomet, paprasyti padeti, zinantys pareigas? ko cia visi bumba: rutina pjauna.... juk cia jokis darbas, ane??


Nu tai matot: diedai raukosi, vaikai raukosi, tai negi moteriškės atsiliks. Ir jos raukosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2014 02 19, 08:41)
Pritariu. Galima nustot bandyt galva sieną pradaužt ir įrodinėt, kad pavargsti ar dirbi ten kažką, o pritart brangiausiojo nuomonei ir nieko nebedaryt. Kam prieštaraut protingam žmogui? Kam konfliktai lygioj vietoj? Nieko, tai nieko. Tiek, kiek sau ir vaikui būtina pasidarai ir niekam skolinga nesijauti irnesakyk.gif

thumbup.gif

Patarimas geras tik, kad uosviai nezinia kokie, smegenis išles ir alyvos i ugni papils.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2014 02 19, 15:08)

Patarimas geras tik, kad uosviai nezinia kokie, smegenis išles ir alyvos i ugni papils.


Ne, nu tai jei uošviams taip svarbu, kas ir kaip padaryta, tai tegu eina ir patys daro. O jei gyvenimą tėvams vyras leidžia reguliuot, tai galbūt reikėjo pas mamą po sijonu sėdėt, o ne šeimą kurt...

Mano tėvas atvažiavęs kažkada sugalvojo man pasakyt, kad viryklę reiktų pavalyt, nu tai sakau eik ir valyk, kame problemos? Kempinėlė prie kriauklės, valiklį duosiu - valyk, tetuk, į sveikatą, jei tau ta viryklė trukdo. Lygiai tą patį pasakau bet kam, kas man aiškina, kokius darbus ir kada reikia daryt mano namuose - kažkam trukdo dulkė ant spintelės? Šluostę į rankas - ir pirmyn, kame problemos? Dėl to pas mane namie nėra pykčių nei dėl ne vietoje padėtų daiktų, nei dėl dulkių valymo, nei dėl grindų plovimo. Nes aš nesu ta, kuriai nurodymai duodami iš serijos "kas dar namie nedadaryta". Jei kam netinka esama padėtis, tas kelia savo užpakalį ir tą padėtį keičia. A jei keisti tingisi, tada sėdi ir tyli, o ne nurodymus dalina.
Atsakyti
Hmmm... as lygiai tokios pacios nuomones, bet tai cia mes pas save namie.
O cia autore rase buvo priversta kraustytis pas uosvius gyventi, tai zinai...kas ten zino kaip ten kas.
tikiuosi, jau pasikeite situacija ir autore gyvena savo namuose.

kas del "sedi namie" as supratau, kad ji nesipriesina eiti dirbti, bet tuomet krizes metais daug kam buvo priverstinis nedarbas.
ir namu ruosa yra vertinama tuomet kai tai yra bendras darbas, o ne vien moters pareiga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2014 02 19, 15:41)
Hmmm... as lygiai tokios pacios nuomones, bet tai cia mes pas save namie.
O cia autore rase buvo priversta kraustytis pas uosvius gyventi, tai zinai...kas ten zino kaip ten kas.
tikiuosi, jau pasikeite situacija ir autore gyvena savo namuose.



Nu kas dėl autorės tai ji jau seniai rašė, nežinia kas ten kaip. O ir gyvenimas pas uošvius turi turėt kažkokias sveiko proto taisykles. O jei jų negali susidėliot, nu tai nėr ko pas tuos uošvius lįst... Anyway, istorija sena, neaišku kaip ten baigės.

Aš čia gal daugiau toms dabartinėms komentatorėms, kurios sako, kad reikia dar biški labiau pasistengt, kad reikia keist save, idant vyras neturėtų dėl ko bambėt arba kurios klausia "o kas jau čia tokio sunkaus tuos namus kasdien valyt ir maistą gamint". Nieko sunkaus, jei tą nori daryt. Sunku, jei kažkas botagu mojuoja ir aiškina, kad stengeisi dar bišk nepakankamai.
Šiaip teoriškai pasvarsčiau - ant kiek turi būti nenormali, kad leisti visiems aiškinti, kiek ko kada ir kaip turi namie daryt. Lyg čia kažkokia privaloma funkcija būtų - visada išlyginti rūbai ir išlaižytos grindys. Kokybės ženklas. O vyras - prižiūrėtojas, katras turi pilną teisę pirštu rodyt, kuris kampas dar nepakankamai išblizgintas.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2014 02 19, 16:16)
Nu kas dėl autorės tai ji jau seniai rašė, nežinia kas ten kaip. O ir gyvenimas pas uošvius turi turėt kažkokias sveiko proto taisykles. O jei jų negali susidėliot, nu tai nėr ko pas tuos uošvius lįst... Anyway, istorija sena, neaišku kaip ten baigės.

Aš čia gal daugiau toms dabartinėms komentatorėms, kurios sako, kad reikia dar biški labiau pasistengt, kad reikia keist save, idant vyras neturėtų dėl ko bambėt arba kurios klausia "o kas jau čia tokio sunkaus tuos namus kasdien valyt ir maistą gamint". Nieko sunkaus, jei tą nori daryt. Sunku, jei kažkas botagu mojuoja ir aiškina, kad stengeisi dar bišk nepakankamai.
Šiaip teoriškai pasvarsčiau - ant kiek turi būti nenormali, kad leisti visiems aiškinti, kiek ko kada ir kaip turi namie daryt. Lyg čia kažkokia privaloma funkcija būtų - visada išlyginti rūbai ir išlaižytos grindys. Kokybės ženklas. O vyras - prižiūrėtojas, katras turi pilną teisę pirštu rodyt, kuris kampas dar nepakankamai išblizgintas.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Todel as linkusi prie to pavyzdzio su "plyta", ir taikitinas jis man visiems seiminyksciams, nes namai ne vien mano o musu visu. man nesvarbu ar moteris ar vyras seimoje jie ne tarnai, o lygiaverciai partneriai ir seimos nariai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 19 vasario 2014 - 16:22
QUOTE(xxkamane @ 2014 02 19, 16:21)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Todel as linkusi prie to pavyzdzio su "plyta", ir taikitinas jis man visiems seiminyksciams, nes namai ne vien mano o musu visu. man nesvarbu ar moteris ar vyras seimoje jie ne tarnai, o lygiaverciai partneriai ir seimos nariai.

Ui ui kaip jūs čia lotuliukas.gif Nu tai lipk, brangioji, ant stogo kamino valyti, jei jau lygiaverčiai lotuliukas.gif Jei rimtai, tai man būtų gėda jei mano tėvas mano netvarką ir jovalą baksnotų... Kad jūs žinomėt kiek puikių vyrų palieka savo žmonas nes jos nevalos mirksiukas.gif Jaunimui tai nesijaučia kol meile gyvi, bet va vėliau...Bet žinau kad ir čia turėsit kuom atsimušti biggrin.gif Vietoj to, kad paimt ir pavalyt tą kriauklę ar plytelę ir sugaišt dvi segundes, tai visą folosofiją iš viso to išvartot, kad tik daryt nereiktų ir gėdos jaust biggrin.gif Atsipersiprašau kad tokią nuomonę griežtoką pasakiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2014 02 19, 14:21)

Mano tėvas atvažiavęs kažkada sugalvojo man pasakyt, kad viryklę reiktų pavalyt, nu tai sakau eik ir valyk, kame problemos? Kempinėlė prie kriauklės, valiklį duosiu - valyk, tetuk, į sveikatą, ...

Kraupūs vaizdai...Aš tokios martelės nei dukrelės nenorėčiau...Kol maža buvote jis jūsų subinikę tiek ir tiek valė ir šikpuodį plovė, o dabar dar ir savo mėšlyną siūlote jam iškuopt...
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 02 19, 19:44)
Kad jūs žinomėt kiek puikių vyrų palieka savo  žmonas  nes jos nevalos mirksiukas.gif

Kraupūs vaizdai...Aš tokios martelės nei dukrelės nenorėčiau...Kol maža buvote jis jūsų subinikę tiek ir tiek valė ir šikpuodį plovė, o dabar dar ir savo mėšlyną siūlote jam iškuopt...


Kad Jus zinotumet, kiek puikiu vyru palieka zmonas, nes jos nebe tokios grazios, nebe tokios jaunos, kad jos daugiau grndu ir indu daugiau nieko nemato, kad ju akys nebe taip ziba, kad jos siaip nebe tokios sviezios ir t.t. ir pan. Jei dabar bijot visko, del ko tie vyrai zmonas palieka, tai geriau is viso nesizenyt biggrin.gif

Nu ir gerai, kad nenoretumet, nes as ir nesisiulau. O emocijas Jus pati i mano istorija idejot. Todel Jusu pagraudenimai apie sikpuodzius gavosi visai ne vietoj. Ir mano meslynu Jus nematet, bei nekuopet, todel ir nuomone Jusu sioje vietoje teisinga tiek, kiek pati sgebejot susifantazuot 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti