Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(je_lenka @ 2009 08 29, 11:26)
Sveikutės  4u.gif
Grįžau po savaitės atostogų, puikiai praleidome laiką su šeima, neskaitant to, kad gimtadienio progą prasidėjo mmm doh.gif  Tai pradėdu 2 ciklą  smile.gif
Gal kas galėtų pakomentuoti mano ciklą  g.gif  ar nieko blogo kad II ciklo fazė tokia trumpa  unsure.gif

grafikas

11 dienų dar nėra per mažai. Jei 9d tai jau blogai..

QUOTE(Linutas @ 2009 08 29, 18:42)
O tau O data nustate gyd, kad pazymeta?
Ir va, dar karta as isitikinau, kad po One4butinai iskart pakyla BT
stai mano grafikas Ar teisingai nubreze O diena, nors skausmelius pilve jauciau 20 CD?  g.gif
Ir is viso, jau neskaiciuoju kelintas mano grafikas, bet visi visiskai skirtingi  doh.gif

Aš tai sutinku su brėžimu
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2009 08 29, 17:31)
tai tu sumaisai tas zoles kartu i viena termosa??? Nedarai atskirai... g.gif

pries tai dariau atskirai (ir viena forumete rase, kad reikia atskirai), dabar ne, is pradziu po mmm salavija ir BM, po O tik BM.
Atsakyti
Vakar taip siautėjo migrena, kad numečiau 1,5 kg per dieną. Su vėmimais ir visais kitais įmanomais džiaugsmais... Matyt ir BT dėl to sudurniavo:

http://www.babyplan.ru/profile/52257
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2009 08 30, 07:00)
Vakar taip siautėjo migrena, kad numečiau 1,5 kg per dieną. Su vėmimais ir visais kitais įmanomais džiaugsmais... Matyt ir BT dėl to sudurniavo:

http://www.babyplan.ru/profile/52257

BT nezymeciau, kad uzskaitytu, nes ji dabar nera fiziologine. tavo organizmas dabar streso bukleje, iskankintas negalavimu, nenuostabu, kad ir BT pakilo

Na stai -dabar BT grafikelis totali nesamone doh.gif
Stai ica
Papildyta:
QUOTE(bum @ 2009 08 29, 21:07)
11 dienų dar nėra per mažai. Jei 9d tai jau blogai..
Aš tai sutinku su brėžimu

Tu sutinki, nors ir isskyros buvo aiskiai ne egwite, o jau baltos, kremines? g.gif
Atsakyti
Sveikos..... Man arteja pabaiga fear.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes.. ax.gif

QUOTE(Linutas @ 2009 08 29, 18:42)
O tau O data nustate gyd, kad pazymeta?
Ir va, dar karta as isitikinau, kad po One4butinai iskart pakyla BT
stai mano grafikas Ar teisingai nubreze O diena, nors skausmelius pilve jauciau 20 CD?  g.gif
Ir is viso, jau neskaiciuoju kelintas mano grafikas, bet visi visiskai skirtingi  doh.gif


na as 16 cd vakare leidausi ovitreli, o 18 cd progesterono tyrimas parode ivukusia ovuliacija, 20 cd buvau pas giniu ir jis patvirtino kad o tikrai ivyko..

pasirodau siandien http://www.babyplan.ru/profile/36583
Atsakyti
Sveikutes,
Prisiduodu ir as,BT pakrito kiek galejo zemiausiai,teplioja,taigi laimingai laukiu draugiu 4u.gif
Gero sekmadieniuko wub.gif

LauraButkiene finisas nebetoli,BT nebloga,taigi laikau kumstukus uz gera pabaiga mirksiukas.gif
Justta menkas pakritimas schmoll.gif taip ir toliau zingsniuok thumbup.gif
Linutas matau kazkokia procedura daryta,bet jei taip ziurint tai gal kas su hormonais ne taip g.gif
Alvyda cha mirksiukas.gif gal suzinosi naujiena kad tavo O ne ciklo vidury o is kart po mmm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2009 08 30, 06:00)
Vakar taip siautėjo migrena, kad numečiau 1,5 kg per dieną. Su vėmimais ir visais kitais įmanomais džiaugsmais... Matyt ir BT dėl to sudurniavo:

http://www.babyplan.ru/profile/52257

As vietoj taves nezymeciau siandien BT, nes tikrai BT turejo itakos siautejanti migrena.

QUOTE(Linutas @ 2009 08 30, 07:11)
BT nezymeciau, kad uzskaitytu, nes ji dabar nera fiziologine. tavo organizmas dabar streso bukleje, iskankintas negalavimu, nenuostabu, kad ir BT pakilo

Na stai -dabar BT grafikelis totali nesamone  doh.gif
Stai ica
Papildyta:

Tu sutinki, nors ir isskyros buvo aiskiai ne egwite, o jau baltos, kremines?  g.gif

Nu idomus grafikelis...bet svarbu yra skirtumas tarp faziu...

QUOTE(LauraButkiene @ 2009 08 30, 08:33)
Sveikos..... Man arteja pabaiga  fear.gif
user posted image

Kolkas dar viskas grazu, gal tos Mmm ir neateis.. mirksiukas.gif

QUOTE(Justta @ 2009 08 30, 08:52)
Sveikutes.. ax.gif
na as 16 cd vakare leidausi ovitreli, o 18 cd progesterono tyrimas parode ivukusia ovuliacija, 20 cd buvau pas giniu ir jis patvirtino kad o tikrai ivyko..

pasirodau siandien http://www.babyplan.ru/profile/36583

Nu man labai patinka tavo grafikikas. Nedaug jau beliko... mirksiukas.gif
Papildyta:
Pamirsau ikelti savo grafikeli..Laukiu O.. mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2009 08 30, 11:32)
Alvyda cha  mirksiukas.gif gal suzinosi naujiena kad tavo O ne ciklo vidury o is kart po mmm mirksiukas.gif


Na būtų nieko gero, nes ne iki ND buvo...

Papildyta:
QUOTE(Gintareeee @ 2009 08 30, 12:32)
As vietoj taves nezymeciau siandien BT, nes tikrai BT turejo itakos siautejanti migrena.


O tai geriau išvis nežymėti, ar parašyti tokią temp, kaip prieš paskutinę dieną?
Atsakyti
QUOTE(Alvyda @ 2009 08 30, 10:35)
Na būtų nieko gero, nes ne iki ND buvo...

Papildyta:
O tai geriau išvis nežymėti, ar parašyti tokią temp, kaip prieš paskutinę dieną?

Fertility tai zinau kad reikia pazymet "fever"-karsciavimas, blogumas ir t.t..isvertus, o babyplan'e nzn kaip pazymet.irgi turetu buti kazkokiie reiskiniai. tada pats babyplan'as neuzskaitys sios dienos.tempa bus pazymeta, bet bus pazymetas atslkkiras taskiukas be linijos.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti