Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(zuzla @ 2009 08 20, 08:34)
vienos skiepijasi, kitos ne, jokio reikia nėra mirksiukas.gif žiūrėk, ar esi rizikos grupėje, pvz. bendrauji su mažais vaikais, einančiais į darželį ar pan., o po skiepų rekomenduoja 3 mėn palaukti

kas kelis mėn skiepija nuo hepatito, o kaip dėl raudoniukės nežinau


Aciu uz atsakyma 4u.gif As ir po truputi planuoju,bet i ateiti,maziuko noreciau susilaukt kitais metais,tai tu kitu tyrimu dabar neverta butu darytis,taip?
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2009 08 20, 11:42)
Aciu uz atsakyma  4u.gif

tai tu kitu tyrimu dabar neverta butu darytis,taip?


4u.gif

manęs neklausk, aš išvis nesidariau jokių tyrimų... kas iš to, kad bučiau pasidarius, o jau metus nepastoju, negi dabar vėl reikėtų darytis.. irnesakyk.gif
Atsakyti
O ar yra sioj temelej tokiu kurios skiepijosi ir daresi tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2009 08 20, 12:17)
O ar yra sioj temelej tokiu kurios skiepijosi ir daresi tyrimus?


aišku yra, paskaityk seną temą nors nuo galo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2009 08 20, 12:17)
O ar yra sioj temelej tokiu kurios skiepijosi ir daresi tyrimus?

zinoma yra ! as dariausi, tik nesiskiepinau - mama sake, kad persirgus raudoniuke ir vejaraupiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2009 08 20, 13:17)
O ar yra sioj temelej tokiu kurios skiepijosi ir daresi tyrimus?



Aš pasidariau onkocitologinį, bet čia visom vertėtų profilaktiškai pasidaryti ir dar dėl toksaplazmozės. O skiepytis nesiskiepijau,nors ir nežinau ar esu sirgus, bet juk skiepas šimtu procentų ir neapsaugos, tai kam dar gaišti laiką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 08 20, 12:22)
aišku yra, paskaityk seną temą nors nuo galo mirksiukas.gif


Perskaiciau,tik man kyla visoki klausimukai nesamoningi i kuriuos neradau ten atsakymu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2009 08 21, 23:39)
Perskaiciau,tik man kyla visoki klausimukai nesamoningi i kuriuos neradau ten atsakymu  ax.gif


tai klausk drąsiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintatute @ 2009 08 20, 12:17)
O ar yra sioj temelej tokiu kurios skiepijosi ir daresi tyrimus?

as skiepijausi nuo vejaraupiu tai skiepo kaina 110lt ir po triju menesiu antra reikejo ir tada po antro skiepo palaukti dar 3 men ir galima pastoti..vienas skiepas apsaugo 3metam man rodos tai galwoju wieno uzteks smile.gif o del raudoniukes gali but kad skiepijo anksciau priwalomai...tai reikia perziuret nuo ko skiepyta nuo ko ne 4u.gif
Atsakyti
kai as buvau pas ginekologe, tai ji tik paziurejo echoskopu ir tepineli paeme, jokiu papildomu tyrimu nesake darytis. Tik onkocitologini, bet cia kaip visoms moterims.
Atsakyti
Man taip pat gydytoja jokiu tyrimu darytis nesake, tik paeme tepineli ir viskas. Onkocitologini buvau pasidarius pries kelis menesius
Atsakyti
Sveikos merginos
Pasidariau ir aš tyrimus dėl citomegalo, tai IgM viskas gerai, neigiamas, o va IgG teigiamas , pas mane 1,106 (norma 0 - 0,2), tai kiek suprantu aš persirgus ir dabar jis nėra aktyvus, bet mane neramina skaičiukai. Kai pamačiau atsakymus, tai apsidžiaugiau kad labai nedaug virš normos, bet kai pradėjau skaitinėt info, tai pasirodo kuo didesni skaičiukai tuo seniau persirgus...tai gal man dar jis pavojingas, gal dar reikia palaukti su nėštumu g.gif. Kaip jums atrodo?

QUOTE(Šarlote @ 2009 08 20, 12:51)
O skiepytis nesiskiepijau,nors ir nežinau ar esu sirgus, bet juk skiepas šimtu procentų ir neapsaugos, tai kam dar gaišti laiką ax.gif

Nežinau kaip su hepatitais, kiek laiko apsaugo, bet kad nuo raudonukės tai 100 procentų ir visam gyvenimui, tik kad po skiepo reikia tris mėnesius nepastoti, taip man sakė ginė.
Atsakyti