Įkraunama...
Įkraunama...

Juliuko atminimui

Nuoširdžiai tikiu kad Juliukas išėjo į geresnį ir gražesnį pasaulį, į pasaulį be skausmo be kančių. cry.gif
Mamytei - nuoširdi užuojauta, aš liūdžiu ir verkiu kartu su jumis...
Atsakyti
Daivute, ash darbe bandau derintis del vazhiavimo. Bet tikrai dar nezhinau, ar ishleis sad.gif
Dieve, duok stiprybes Editai sad.gif
Atsakyti
Juliuk,
pazinau Tave interneto pulapiuose Rugiles mamos deka. gyvenau Tavo liga, pergyvenau del nesekmiu ir dziaugiausi uz sekme. ir siandien man skauda, nes Tu isejai, o as nesuspejau Tau net parasyti. todel rasau dabar. Ramybes. visada mane guodzia viena mintis - Dievui nereikia blogu, Dievui reikia geriausiu. as tikiu, kad tik todel, kad Tu geriausias Jis Tave pasikviete.
Edita, stiprybes Tau ir visai seimai, visiems, kuriems skauda nuo sios zinios. Jo kancios nebuvo beprasmes, nes daugeliui padejo suprast kas is tiesu gyvenime reiksminga ir svarbu.
Atsakyti
Su tokia didele viltimi ir tikėjimu žiūrėjau paskutinę laidą per TV. Ir tokios gražios, Juliuk, buvo Tavo akytės. Ramybės Tau...
Ir toks tikras tikras, Edita, buvo Tavo tikėjimas. Stiprybės. Stiprybės. Stiprybės.
Atsakyti
Labai gaila cry.gif cry.gif ,uzuojauta Juliuko mamai wub.gif cry.gif
Atsakyti
Dieve, negalėjau patikėti, kad kalba eina apie tą patį Juliuką sad.gif
Labai gaila, visada žiūrėjau laidas apie jį, baisiai gaila sad.gif
Atsakyti
Stiprybes tau, Edita. Ateisiu Juliuko islydeti, nes gyvenu pajuryje.

Gal kas zinot, kodel neina ieit i Rugutes internetini puslapį?
Atsakyti
Jurda, mes su Muselyte irgi planuojame važiuoti ..........

Negaliu net dirbti ............ visą dieną galvoju apie Juos............ wub.gif wub.gif wub.gif Širdis plėšosi ..........
Atsakyti
Merginos, kas vaziuosit atsisveikinti su Juliuku, perduokit Editai visu visu musu uzuojautas.....

Jurda, man su Rugutes psl. problemu nebuvo - siandien kelis kart ten lindau.
Atsakyti
Pažinojau tave tik internete... skausmas, kurį jaučiu toks tikras... visai nevirtualus...
Stiprybės mamytei...
Atsakyti
Uzuojauta heart.gif stiprybes Tau Edita heart.gif
Atsakyti
apie Juliuka skaiciau ir domejausi beveik nuo pat istorijos pradzios, mano pagalba buvo menkute, palyginus su kitu mamu. Labai noreciau, kad kada ors Edita perskaitytu visu cia rasiusiu mintis. sunku isivaizduoti kas vyksta jos sirdyje ir galvoje. galbut nerimas, o gal ramybe. As visa sirdim tikiu, kad Juliukui dabar gera ir ramu, paskutiniu metu jis sutiko daug geru zmoniu, kurie dovanojo jam savo demesi ir siluma. Jis stiprus vaikas savo dvasia, tokios stiprybes pavydziu jam. Prisiminsiu ta berniuka, toki koki maciau per kaledas per tv. Edita, pailsek, tu atidavei viska kas imanoma ir neimanoma, laikas viska gydo, o atmintis suteikia jegu gyventi toliau.
Atsakyti