Įkraunama...
Įkraunama...

Juliuko atminimui

Kokie bebutu Editos planai - Dieve duok, kad rastu atsvara sielvartui.
wub.gif
Atsakyti
Dieve , kaip faina . Kad ji jau turi planų . Linkiu , kad visi jos planai butų igyvendinti . Lenkiu galvą prieš tokias stiprias mamas kaip Edita . Stiprybės manau yra visoms mums pavyzdys . Stiprybės jai .
Atsakyti
Ar skaitėte šio mėnesio žurnalą "Moteris" /net suabejojau ar tikrai "Moteris", na ant viršelio su Jurga Šeduikyte/ - tai yra straipsnis apie fotografę Eglę Mėlinauskienę, kuri fotografavo ir draugavo su Juliuku ir Edita wub.gif ........ Net dvi foto Juliuko yra ........ wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 11 spalio 2005 - 13:13
Šiąnakt Juliukas aplankė mane sapne... Buvo labai tylus ir rimtas, bet ramus. Matyt rado Ramybę jo sielelė wub.gif
Atsakyti
Manau Juliukas dabar ilsisi, labai jau daug jis iškentėjo sad.gif Džiugu, kad Edita neleidžia sau palūžti thumbup.gif Jėzau, kokia ji stipri.....
Atsakyti
mamite, teveli, Jums daug daug stipribes,Dievo palaikimo.
ANGELIUKO KAMILES mama.

Jei reikes gero zodzio, ar siaip noretumete pasikalbeti-as jusu paslaugoms. Tas pats skausmas suartina zmones,jie labiau vienas kita palaiko...
Mano el.pastas: feksas@one.lt
RAMIBES
Atsakyti
Rytoj, spalio 28 d. jau 30 d., kai danguje šviečia dar viena ryški žvaigždelė wub.gif ...........

Rytoj, 17:00 val. Gargždų bažnyčioje bus mišios už angeliuką Julių ..........

Kas negalės dalyvauti - prisidėkite maldomis .............
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 27 spalio 2005 - 16:23
Melsimes... Saulyte, apkabink Edita nuo musu...
Atsakyti
Juliukui... wub.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Stiprybės wub.gif
Atsakyti
kokiu panašiu laiku, kaip abi netekome savo Angelėlių. Gal jie dabar bendrauja danguje abu kartu čia tiek daug prisikentėję.....
Tu stipresnė už mane, labai džiaugiuosi tuo. Man dabar nervinė krizė. Mėnesį jaučiau, kad JI buvo šalia manęs, bet po mėnesio, JI iškeliavo pas Dievą, manęs visiškai nepaliko, bet jaučiu, kad JOS nebėra visada šalia, kitaip ir negalėjo būti....
Aš kaip tik labai noriu būti namuose, nenoriu niekur iš jų išeiti....
Didžiuojuosi ir visada didžiavausi jumis abiem....
Stiprybės.
Jei ką, rašyk man : dzefridac@gmail.com
Atsakyti