Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų nuogumas vaikų atžvilgiu (du)

QUOTE(ulyja @ 2009 09 16, 12:42)
kiek skaitau temą man rods tokios nuomonės nebuvo g.gif kalba buvo apie mamas ir sūnus ne? g.gif

Vat butent,nes nuo to laiko,kai atejau i sia tema,tik butent apie tai buvo kalbeta,kad yra tokiu,kurios nuogos pries savo sunus rodosi,ar teciai pries dukras,tai yra,bet kad kas butu pries mamu ir dukru nuogumo neslepima,nemaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2009 09 16, 12:42)
kiek skaitau temą man rods tokios nuomonės nebuvo g.gif kalba buvo apie mamas ir sūnus ne? g.gif

blogai skaitai - alfos nuomone ( dar ir kitu buvo), kad nuogam rodytis is viso nereikia/negalima. Nepriklausomai nuo lyties. Tai yra saves ir kito asmens negerbimas.
Atsakyti
alfa,ilgaplauke ir dar nepamenu tikrai buvo.
jo po krumus vaiku traumuot cool.gif daugiau nieko mat nedarau tik taves alfa laukiu cia aggressive.gif lotuliukas.gif
isvis ko cia pult nesuprantu tik. g.gif o gal jusu nuomone pasikeite mamos ir dukters nuogumo atzvilgiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 16 rugsėjo 2009 - 12:37
QUOTE(Bekasė @ 2009 09 16, 13:12)
blogai skaitai - alfos nuomone ( dar ir kitu buvo), kad nuogam rodytis is viso nereikia/negalima. Nepriklausomai nuo lyties. Tai yra saves ir kito asmens negerbimas.


Problemos su skaitymo gebejimais? Ar su suvokimu? Pastaruoju atveju- beviltiska.

Specialiai Vanillai: didziausias nesutarimas buvo del tevu rekacijos, kai vaikas juos uztinka nuogus. Musu frontas sako: vaikus reikia ismokyti gerbti asmenini kitu ir savo privatuma. Todel, jei vaikas netycia uztinka mama ar teti neapsirengusius, jis turi atsiprasyti ir nusisukti, iseiti. Taip pat turi elgtis ir tevai, kai uzklumpa savo paaugliukus vaikus. Mokome abipuses pagarbos.

Kitos puses nuomone priesinga: jei vaikai tevus, tevai paaugusius vaikus mato nuogus, tai visi draugiskai elgiasi lyg nieko nebutu nutike. Siaip, eiline diena rojuje. smile.gif

Oi, dar didelis nesutarimas yra del WC. Musiskes grieztai pries tokias nesamones, o kita puse mielai vaikscioja pas nykstukus buriais. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 16 rugsėjo 2009 - 12:40
kalba netik apie paauglius :)del ju su jusu nuomone alfa as sutinku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 16 rugsėjo 2009 - 12:40
QUOTE(alfa159 @ 2009 09 16, 13:37)
Problemos su skaitymo gebejimais? Ar su suvokimu? Pastaruoju atveju- beviltiska.

Specialiai Vanillai: didziausias nesutarimas buvo del tevu rekacijos, kai vaikas juos uztinka nuogus. Musu frontas sako: vaikus reikia ismokyti gerbti asmenini kitu ir savo privatuma. Todel, jei vaikas netycia uztinka mama ar teti neapsirengusius, jis turi atsiprasyti ir nusisukti, iseiti. Taip pat turi elgtis ir tevai, kai uzklumpa savo paaugliukus vaikus. Mokome abipuses pagarbos.

Kitos puses nuomone priesinga: jei vaikai tevus, tevai paaugusius vaikus mato nuogus, tai visi draugiskai elgiasi lyg nieko nebutu nutike. Siaip, eiline diena rojuje.  smile.gif

Viskas aisku,bet mano butu nei prie tu,nei prie anu,jei tureciau paaugli sunu,turbut ismokinciau elgtis,kaip jus cia apraset,bet turiu dukra,tai nuo jos nesislaptysiu per daug,bet ir nesirodysiu,kolkas ji mazyte,bet kai bus paaugle,ziuresiu i jos nuomone del nuogumo,bet noreciau,kad mes viena kitos nesigedintumem per daug,bet irgi iki tam tikros ribos smile.gif
Tik kas liecia vyra,neleisiu nei jam,nei dukrai ,kai bus paaugle,nuogiems rodytis smile.gif ,ir dabar aisku vyro dukra nuogo nera macius.
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2009 09 16, 13:39)
kalba netik apie paauglius  :)del ju su jusu nuomone alfa as sutinku.


Buvo kalbama apie vaiku lytiskumo suvokima, kuris jau nuo treju metu pradeda rodytis. Plius minus. Nepatikesit- kaip tik vakar vakare maze sugebejo is lentynos istraukti simta kilu sveriancia knyga Psichologija (aukstuju mokyklu studentu skaitalas), atverte butent ta skyriu- apie vaiku lytiskumo sampratos formavimasi. tai labai aiskus tokios samones formavimosi laiptai yra butent 3 m., 5 m.

Musu auklejimas yra nuosekliai vedantis prie to, kad paauglys vaikas jaustusi komfortiskai ir pats vienas, ir seimoje, ir visuomeje. Kartoju- nuoseklus auklejimas. O ne isteriskas kazikokstai: iki paauglystes vaikstom visi atsipute i tuaeltus i vonias visa seima nuogi-patenkinti, o tik sukanka zmogui keliolia- tuoj apsirengiam.

Ir galu gale- mus taip nuosekliai auklejo ir tevai. Stai ir rezultaats- mums ner sunku net ir pries savus vaikus kiek pasitempti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 09 16, 13:37)

Oi, dar didelis nesutarimas yra del WC. Musiskes grieztai pries tokias nesamones, o kita puse mielai vaikscioja pas nykstukus buriais.  biggrin.gif

Kol dukryte maza,nematau nieko blogo tame,bet kai bus vyresne,tada tikrai bus daugiau privatumo smile.gif
Atsakyti
Man tai matosi labai blogo. Jei kada guleciau komoj, be samones, tai ir tai nenoreciau, kad mane kas su savim i WC tampytusi. O cia augantis vaikiukas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 09 16, 13:53)
Man tai matosi labai blogo. Jei kada guleciau komoj, be samones, tai ir tai nenoreciau, kad mane kas su savim i WC tampytusi.  O cia augantis vaikiukas.  doh.gif

O as nieko blogo tame nematau,jei neturintis dar 3m.vaikas daro ant puoduko,kai mama tualete smile.gif,nors ir tai labai retai buna,bandau jau vaikui aiskinti,kad as viena ten turiu buti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanilla27: 16 rugsėjo 2009 - 13:00
Turiu du vaikus, bet tikrai nei su vienu is ju nei sykio nebuvom kartu wc schmoll.gif Tiesiog nebuvo is pat pradziu tam daromos isimtys, ir taip vaikai nebuvo iprate prie tokio dalyko. O stai mano vyro sesuo, savo vaika pora kartu is pradziu isileido i wc pas save, ir va tada jau tas kartojosi tikrai ne viena karta, is salies ziurint tikrai ne kaip atrode doh.gif Man tai nepriimtina ir tiek schmoll.gif
Bet tai tik mano nuomone, o del kitu- tai zinoma kaip kam geriau ir patogiau....
Atsakyti
Sveikos mamos, is anksto atsiprasau mazdaug nuo 30psl nebeskaiciau toliau, nes norejau papasakoti savo atsiminimus. Butent tam, kad irodyciau, kad 3 metai vaikui tai jau tikrai yra ta riba nuo kada tevams BUTINAI reiketu elgtis apgalvotai. O buvo taip...
Karta paklausiau mamos nuo keliu metu mane pagulde i atskira kambari. Mama patikino, kad 3 jau tikrai miegojau atskirai. Mano seimoje bent jau tetis niekada "nepliksinejo". Na o mama nuo manes nesislepdavo bent jau nevarydavo is kambario noredama persirengti. Bet va iki dabar pamenu toki vaizda. Tuo metu kai dar gyvenau tevu kambari (o tai reiskias buvo iki 3 metu man) apsimeciau, kad miegu ir pamaciau kaip nuogas tetis ejo perjungti tv. Man buvo sokas. Bent turejo buti jei ta atsimenu iki dabar. Tai vat sedziu skaitau sia tema ir mastau kaip reikes elgtis su savo vaiku (siuo metu laukiuos). Rodyti ar ne? man nerode ir tas vienas vienintelis visiskai netycinis atvejis man uzstrigo visam gyvenimui. Aisku netapau monstre, istvirkele, bet...mastau, kad geriau to galejo nebuti. Kazkodel nera malonumo tai atsiminti...O kas butu jei butu rode? gal nebutu buve nieko keisto ir sokiruojancio? pamaciau tai pamaciau...Bet velgi. Kazkodel ir taip nesinori. Bet vat asmeniskai man pamatyti nuoga moteri, nesvarbu kur visiskai tas pats (esu isitikinus kad delto jog maciau nuoga mama), bet pamatyti nuoga vyra (aisku ne savo biggrin.gif ),nee....Geda, kuklu, israusciau net dabar, kai esu jau visai nebe maza mergaite. Gal tai susije?

Prisiminiau ka dar norejau pasakyti. Mano sunenui siek tiek virs 3 metu. Sedziu karta sode tualete, vietos durims nera, todel pakabinta uzuolaidele. Ir ka... ipedina sunenas, vaikas nei ten susidomejes manimi nei ka, spokso apziurineja tualeta ir pasakoja man kazka. Linksmas toks smile.gif As tik susiguziau. Sakau Jonai (vardas pakeistas), teta sysiu daro, eik is cia.Nu linksma dabar kaip prisimenu. biggrin.gif Tas ramiai apsisuko ir isejo. Vel mastau, kas jei jis sita atveji prisimins ir kai vyresnis bus? bet darau isvadas, jei vaikas eina i tualeta, kai jame kazkas sedi reiskias jis taip elgiasi namie ir galbut labai ten niekas nedraudzia, todel jis tame nemato nieko keisto ir nesisokiruoja. Kazkodel apsiraminu ir vel mastau, kad sio atvejo jis neatsimins...Tai per daug jam naturalu, kasdieniska tikriausiai. Bet tikiu, kad tokius "pasivaiksciojimus" jis isaugs ir gal tikrai nereikia tada is to pusti per didelio burbulo, nes gal tai tik i gera. O ne tai kaip mano atveju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orkinta: 16 rugsėjo 2009 - 19:36