Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(drakosa @ 2009 08 24, 22:44)
na, po visų Jūsų grožybių, tai maniškis atrodys jau baisiai beryšio, bet išdrįstu pirmą kartą išlysti į areną ir pasirodyti.
Pirmą kartą pabandžiau normaliai papuošt tortą, tai pomidorais neapmėtykit, nes praeis noras daugiau daryt... blush2.gif
Viduj medutis su vaisiais.


user posted imageuser posted image....va pirdėn už nesamones , gražus wub.gif ir koks apetitnas tortukas essen.gif ....taip toliau mirksiukas.gif .



Atsakyti
Cipciuk, kaip visada dailus maiselis

RiMami
, grozis neapsakomas, superinis tortas. O jau orchideju dailumas, tai neturiu zodziu apsakyt wub.gif

Drakosa, ir tu susirgai lotuliukas.gif Cia, zinok nepagydoma lyga. Nepergyvent, neapmetysim pomidorais, geriauduok savo torciuka cia, baisiai apetitnai atrodo. Malacius, pirmas kartas superinis. thumbup.gif
Atsakyti
Drakosa- mielas apetytnas tortas. Jiamam niam niam

Rugiagele is pradziu ir as su pastiliazu nedraugavau. Dabar tebekariauju su bezu. neber nervu man su ja. Susirinksiu visus savo rakandus, sliausiu pas Cipciuka kursuosna itariu ( kad tik priimtu biggrin.gif )
MB jau atsibodo kiausiniene be baltymu kept lotuliukas.gif


Rimami - apatinis tortas grietinene su sokoladu, vidurinis - snikersas ir virsutinis su maskarpone.
Aciu Dievui jauniesiems patiko, sake skanus buvo ir papuosimas tiko ( as kaip ir Cipciukas negaliu neikisusi savo trigrasio, norejo dar darpiruotes, bet nebedejau, kazkaip man jau nebesiziurejo........
Del padekliuko - tai cia mano MB darbelis. Buvo ispaustas i kampa stambiu strenu moterytes ir priverstas toki pagaminti lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 08 24, 23:24)
MB jau atsibodo kiausiniene be baltymu kept  lotuliukas.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
meduolytee, As tur but kvaila. Nu iekaip nesuprantu kaip ten pas tave tortus pamatyt, o kaip noriuuuuuuu
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 08 24, 23:30)
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
meduolytee, As tur but kvaila. Nu iekaip nesuprantu kaip ten pas tave tortus pamatyt, o kaip noriuuuuuuu



reiks papildyti, nes ten tik vienas idetas lotuliukas.gif

asseni- prajuokinai.

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 24 rugpjūčio 2009 - 22:41
QUOTE(meduolytee @ 2009 08 25, 00:24)
MB jau atsibodo kiausiniene be baltymu kept

ir Tu jam įperši?? Maniškis tai nė iš tolo.. jau ką sugadinu, tai pati ir susivalgyt turiu.. laugh.gif
Idealus tas Tavo vyras rolleyes.gif
Atsakyti
gal reik - paskolinsiu lotuliukas.gif kokiam savaitgaliui lotuliukas.gif
namie ramu bus . ir dar su vaikais priedo.
nes jau baigia bigudukai atsisukt nuo surmulio. blink.gif
Atsakyti
Cipciuk, maisiukas laabai grazus, kaip visada 4u.gif
Jursla, labai idomiai sugalvojai bigsmile.gif
RiMami, fainas tavo stiliukas mirksiukas.gif , o jau geliu dailumas, eina peklon bigsmile.gif wub.gif
Drakosa, nemetysim pomidorais schmoll.gif , apetitnas tortukas bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū mergytės visoms už įvertinimą 4u.gif Ai stilius ne stilius hihihi.gif svarbu žmonėms patinka blush2.gif Šiaip galėjo būt dar vienas variantas puošimo - 40 širdučių ax.gif bet neturėjau tinkamos mažo dydžio širdutės formytės ir dar pagalvojau, kad gal labai valentiniškai atrodys g.gif tai pasilikau prie varianto su gėlėm ax.gif Olesta, keliaus man regis dauguma gėlių į šiukšlinę lotuliukas.gif

QUOTE(naitas @ 2009 08 24, 20:39)
kitąsyk kai gausi tokį užsakymą, aš Tau padarysiu tų gėlių.. aš Tau padėsiu.. kaip gėlė - taip litas. Va pažiūrėk, kiek sutaupei, pati darydama topsecret.gif


Gerai sutarta drinks_cheers.gif ale tu bais brangininkė laugh.gif su tavim man bankrotas neišvengiamas doh.gif nebent įkainį sumažintum lotuliukas.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 24, 20:40)
Nu jau orchideju grozis  huh.gif  wacko.gif as dar joms nepribrendau... visas tortas koks fainas...


Rugiagele, formytes turi, knygutę su paveiksliukais irgi, vielikių tik dasipirk ir įsidrąsink mirksiukas.gif man netgi laaabai patiko jas daryt, nors po pirmos galvojau kai trenksiu aš ją kur pogalais doh.gif visa išsiskėtojo, išplyšinėjo kaip pr... laugh.gif pamačiau, kad be vielučių nieko nebus, o va vielutė prilaiko centriuką, gėlytę pasidėjau ant folijos ir kartu su folija norimai paformavau.

drakosa, pintinėlė ir gėlytės laaaaabai liuks thumbup.gif skaniai tortukas atrodo wub.gif taip ir toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 25 rugpjūčio 2009 - 00:52
karsta.gif oj mergaitės, ačiū...taip gera išgirst gerų atsiliepimų (nors broko tai pilna..toli gražu iki idelaybės) tongue.gif
Geriausias, aišku, įvertiniams buvo dukters, kai ji pamatė tai išsižiojo ir sakys...ooo mama kaip gazu.... lotuliukas.gif
Dėl ligos, jo susirgau, nes norisi kuo gražiau viską daryt (tokia jau mūsų bobelių dalia... tongue.gif ), bet tikrai niekada nedarysiu tortų "plačiai visuomenei", nes tam reikia turėti geležinius nervus, dar "geležesnę" kantrybę ir dirbti iš idėjos...žaviuosi Jumis kepėjėlės... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
drakosa, gera pradžia 4u.gif Sveikinu įstojus į mūsų gretas smile.gif Lauksime kitų kūrinių.

Dėmesio!
Atsilepkite merginos iš Vilniaus, kurios užsakėte dažus iš Cipciuko. Kai bus gauta nauja dažų siunta, prašiau Cipciuko, kad siųstų man vilniečių dažus. Todėl turiu žinoti, kas iš Vilniaus. Ačiū.
Atsakyti
Valio clap_1.gif gavosi batukus nulipdyt alc.gif bis.gif kad tik nepairtu jie unsure.gif
Atsakyti