Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Merginai, visos, kurios dūsaujat dėl tortų grožių ir norit nors ką nors namie pabandyt pasidaryt, junkitės prie bendro užsakymo iš UK. . Liko tik savaitgalio dvi dienos apsisprendimui.

o rugsėjo viduryje mes ateisim pasimaivyt su savo naujais instrumentais ir tai, ką sukūrėm. Vat tada tai oi kaip gailėsitės doh.gif va šitaip gailėsitės doh.gif ir šitaip cray.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 08 28, 23:07)
o rugsėjo viduryje mes ateisim pasimaivyt su savo naujais instrumentais


thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, kokia gausybė naujų tortų ploja.gif ploja.gif jaučiasi, kad savaitgalis lotuliukas.gif

Rugiagele, kokie nuostabūs tavo torčiukai, ružavas – tooooks mielas ir šiltas, liuksiški batukai gavosi thumbup.gif o pievutė swoon.gif

Cipciuk, ohoooooooo kiek tortų user posted image VISI alei vieno nuostabūs, o pėdutės kokios fainuolės wink.gif su paršiukais atrodo thumb_yello.gif

Neramuole, tortukai nerealūs, o meškiukas swoon.gif kaip tau taip gražiai gavosi blush2.gif

Olesta, kooooks peliukas fainas wub.gif dabar jau ir piešimo šokoladu čempionė būsi thumbup.gif

Povila, šokoaldionės rožės to-bu-los swoon.gif

Gitule, toras-ratas thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 29 rugpjūčio 2009 - 00:25
QUOTE(neramuole @ 2009 08 28, 13:26)
ir snikersas, dengta meian mase, sis man jau beveik patinka   ax.gif priimu ir kritika bei patarimus, noriu tobuleti, meskuti lipdziau pirma kart, tai truputi ne koks gavos  blush2.gif

superinis meškiukas, pirmą kartą.... blink.gif iš viso..super...
QUOTE(Migle79 @ 2009 08 28, 14:50)
drakosa, visai neblogai. Tik patarimas dėl gėlių iš obuolių: obuoliukus reikia pjaustyti ploniau, tada gųlytė atrodys dailiau smile.gif

ačiū, žinau kad storai, nes kai kurie labai sunkiai susisuko, bet neturiu žmoniško peilio (nu vyras negalanda peilių, sako kad pati nesusipjaustyčiau... lotuliukas.gif doh.gif )
QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 28, 15:07)
Medutis , pastilažas , aisingas .....
Juodasis miškas  , pastilažas ....

nu jėzau kaip man gražu tie "paraitymai", tokie tipo be tvarkos, bet man taipp gražuuuu.. bigsmile.gif
oj, meškiukas kaip išsigandęs......bijo būti suvalgytas.... tongue.gif
QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 28, 15:16)
Medutis , beze , cukrinė masė ....paršiukai pastiliažiniai ...

nu superiniai paršeliaii.... thumbup.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 28, 17:30)
Nusiziurejau nuo Asseni, ir padariau ramuniu pieva  blush2.gif tik as zole dariau is grietineles. Viduj "Juros dugnas", gelytes - pastilazas...

nusižiūrėjai labai gerai.... thumbup.gif man jie tokie romantiškai paprasti (tiek tavo tie Asseni) tortukai...mmmm wub.gif
o kas tas "jūros dugnas"???? (bent jau iš ko?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosa: 29 rugpjūčio 2009 - 07:53
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 28, 22:34)
Bet fotika tai sudauzysiu... nu man visai neryskiai fotkinasi.. va savo albume is arciau idejau nufotografuotus batukus, tai ten matosi tikroji torto spalva .


rolleyes.gif blush2.gif rolleyes.gif blush2.gif ...ryški rugiageles pievutė

user posted image
Atsakyti
man nuo tų ramunių net kvapą gniaužia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 08 29, 10:56)
man nuo tų ramunių net kvapą gniaužia  wub.gif

neš tik bitę savo greičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 08 28, 15:18-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 08 28, 15:18)
Nu bet Gitule kad prajuokino su ta bite  lotuliukas.gif  user posted image oi negaliu  lotuliukas.gif


Aha, jis man irgi labai simpatulka thumbup.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 28, 16:30)
Nusiziurejau nuo Asseni, ir padariau ramuniu pieva  blush2.gif tik as zole dariau is grietineles. Viduj "Juros dugnas", gelytes - pastilazas...

Kaip grazu wub.gif Pasirodo ir is grietineles galima graziai thumbup.gif Reiks isbandyt kada.

QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 29, 08:54)
rolleyes.gif  blush2.gif  rolleyes.gif  blush2.gif ...ryški rugiageles pievutė

user posted image

Vaaau thumbup.gif bigsmile.gif wub.gif Nu bet spalva nereali wub.gif Labai labai grazus tortas, vis ziuriu ir negaliu patiketi, kad pievute ne is bezo, o is grietineles
bigsmile.gif thumbup.gif

Olesta, laukiam tavo bites rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 29, 10:54)
rolleyes.gif  blush2.gif  rolleyes.gif  blush2.gif ...ryški rugiageles pievutė

user posted image


blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 08 28, 19:25)

Kalbi apie ta azurine juosta. Nieko nereikia det. Man tokiam tortui uztenka 80 gr

na taip, apie torta, kurio sonai sokoladiniais kringeliais apsukti biggrin.gif na kur ant sviestinio popieriaus paisoma mirksiukas.gif Dekui uz atsakyma 4u.gif


Na bet ta pieva blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif na kaip jus ta zole is grietineles padarot??? blink.gif kur paslaptis?? g.gif
Atsakyti
labutis as su savo vakaryksciu uzsakymu atejau biggrin.gif
user posted image
tortukas su geruogem ir puostas su pastilazu
user posted image
negro bucinys aplietas sokoladu ir puostas pastilazo gelytem
user posted image
persikinis denktas saldainiu mase ir pastilazu ax.gif
begu perziuret ka jus prikepet sem savaidgaliuj biggrin.gif
Atsakyti
gražūs torčiukai,aaa dainiui rašosi kitaip-pataisyk
Atsakyti