Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas ant tekstilės

bitute, ir aš taip dariusi esu su klijais ir laku, bet jau neaprašinėjau šio būdo, nes dar sudėtingiau būtų atrodę doh.gif mirksiukas.gif
O pamačiusi Tavo darbelių foto, niekaip nesupratau, kam tokiam audiniui reikia baltos spalvos po paveikslėliu?
Net į galvą nešautų tokia mintis!!!
Vienareikšmiškai dėčiau tiesiai ant tokios spalvytės audinio. Jis juk šviesus!!!
Atsakyti
o dar tiesa tą pirmą paveiksliuką, kur su drambliu yra, tai prisiuvau. Pabandysiu ir su fėja prisiūti su kokia gal zilka su labai plona adata lotuliukas.gif
Dar nebandžiau skalbti, pirma nors truputį panešioti reikės, kad ne taip gaila būtų jei kas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bite @ 2011 03 03, 14:57)
bitute, ir aš taip dariusi esu su klijais ir laku, bet jau neaprašinėjau šio būdo, nes dar sudėtingiau būtų atrodę doh.gif  mirksiukas.gif
O pamačiusi Tavo darbelių foto, niekaip nesupratau, kam tokiam audiniui reikia baltos spalvos po paveikslėliu?
Net į galvą nešautų tokia mintis!!!
Vienareikšmiškai dėčiau tiesiai ant tokios spalvytės audinio. Jis juk šviesus!!!


smile.gif atradau jau atrastą būdą smile.gif
O man visai paprasta atrodo, turbūt kuo daugiau taip bandai pats visko tuo viskas paprasčiau atrodo. Tik skaityti atrodo sudėtingas ilgas sąrašas smile.gif

O gal iš tiesų gal kiti paveiksliukai ir gerai atrodytų ant šios medžiagytės. Gal nuotraukoje šviesesnė spalva atrodo, čia tokia šviesi smėlio spalva, bet šiaip gana šviesi spalva. Bet kas keisčiausia kad ypač tas drambliuko paveiksliukas visai nesižiūrėjo ant tos medžiagos tiesiai užklijavus (jau bandžiau anksčiau). Net užklijavus ant baltos, o po to ant krepšiuko ir tai truputėli truputėli patamsėjo (bet čia jau tik aš matau kai žinau smile.gif. Drambliukas tai plonas dekupažinis popierius yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitutė: 03 kovo 2011 - 15:09
grazios tasikes, reiks ir man kada pabandyti ant audinio ka nors padaryti smile.gif
Atsakyti
ačiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau pasitikslinti tokiu klausimu noriu klijuoti ant tekstiles ir sendinti kokia eiga butu. Klijuoti servetele su tekstiles klijais, tada sendinti ir ant virsaus purksti sintetinio lako? Aciu, aks patikslins, nes bijau suklysti blush2.gif
Atsakyti
Mažai informacijos. Koks tai daiktas, kad tekstilė bus sendinama? Kokia sendinimo priemonė? Ar būtinas sintetinis lakas, kuris dažnai suteikia daiktui gelsvą atspalvį. Koks tai lakas? Ar tekstilė nebus nuo to dėmėta?
Daug klausimų vietoj atsakymų, ar ne? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2011 05 08, 21:50)
Mažai informacijos. Koks tai daiktas, kad tekstilė bus sendinama? Kokia sendinimo priemonė? Ar būtinas sintetinis lakas, kuris dažnai suteikia daiktui gelsvą atspalvį. Koks tai lakas? Ar tekstilė nebus nuo to dėmėta?
Daug klausimų vietoj atsakymų, ar ne? wink.gif

daromas bus albumo virselis is tekstiles, nori klijuoti servetele, folija siek tiek ir prie viso sumanymo labai reikia sendinimo smile.gif Naudosiu si mediuma:
user posted image
O del sintetinio lako nezinau ar jis reikalingas, todel ir klausiu ax.gif
Atsakyti
Kokia prasmė imti tekstilę ir ją "įlieti" į tiek sluoksnių priemonių?
Šis mediumas skirtas tekstilei, siekiant patvarumo. Juo užklijavus paveikslėlį, galima plauti (reikia sekti rekomendacijas dėl fiksavimo). Albumas plaunamas, manau, nebus, todėl nematau prasmės mediumui. Paprasti klijai puikiausiai atliks tokią pačią funkciją.
Sendinimo būdas taip ir liko neaiškus? Be šios info nežinia ką galvoti ir apie baigiamąjį laką...
Daug nežinomųjų... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 09 gegužės 2011 - 23:25
QUOTE(bite @ 2011 05 09, 22:24)
Kokia prasmė imti tekstilę ir ją "įlieti" į tiek sluoksnių priemonių?
Šis mediumas skirtas tekstilei, siekiant patvarumo. Juo užklijavus paveikslėlį, galima plauti (reikia sekti rekomendacijas dėl fiksavimo). Albumas plaunamas, manau, nebus, todėl nematau prasmės mediumui. Paprasti klijai puikiausiai atliks tokią pačią funkciją.
Sendinimo būdas taip ir liko neaiškus? Be šios info nežinia ką galvoti ir apie baigiamąjį laką...
Daug nežinomųjų... wink.gif

Sendinimas dvikomponentis Perfetto. ax.gif
Atsakyti
sveiki, noriu paklausti, ar klijuojant servetėlę ant audinio galima išlysti ir uždažyti už servetėlės kraštų? ar poto negražiai atrodys? nes kitaip atrodo kad gali ir neprisiklijuoti labai gerai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rūtkė: 30 birželio 2011 - 15:39
Imi kokią audinio skiautelę, servetėlės gabaliuką, atsisėdi 10 minučių, priklijuoji su užeiga ir be jos, palieki nakčiai, o iš ryto randi atsakymą... mirksiukas.gif
Atsakyti
Bukit geros, pagelbekit 4u.gif
Man reikia ant filco priklijuoti spausdinta paveiksliuka. Spausdinti bandysiu ant serveteles. Skalbiama nebus, taciau bus nuolatinis salytis su kietais daiktais. Klausimas toks - kuo klijuoti, specialiu mediumu tekstilei ar paprastais dekupaziniais klijais? Ar filca apskritai lyginti galima, jei reiktu spec.mediuma naudoti? Kuo geriau priklijuoti, kad kuo ilgiau tarnautu ir nenusitrintu?


Atsakyti