Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE - gražūs ir kokybiški indai

KVIEČIU VISAS Į NAUJUS NAMUČIUS
SENA TEMA
TUPPERWARE
user posted image
Tupperware“ gaminių medžiagų parinkimas



„Tupperware“ negali nepastebėti pastaruoju metu žiniasklaidoje plačiai nuvilnijusių diskusijų apie plastiko medžiagas. Diskutuojama apie tokių medžiagų sudėtyje esančius kenksmingus cheminius junginius, ypač dažnai minimi bisfenolis A (BPA) ir ftalatai.

„Tupperware“ manymu, medžiagų parinkimas – ir jų saugumas - yra labai svarbūs gamybos aspektai. Mes atidžiai stebime tokias diskusijas ir atliekamų tyrimų rezultatus, todėl savo gaminiams parenkame tik tokias medžiagas, dėl kurių saugumo galime būti visiškai tikri. Jau daugiau nei 60 metų „Tupperware“ prekės ženklas yra vienas žinomiausių ir patikimiausių namų ūkio gaminių rinkoje. Patikimumas ir toliau lieka mūsų pagrindinis prioritetas.

„Tupperware“ gaminiai gaminami iš medžiagų, kurių sudėtyje nėra dirbtinių minkštiklių (ftalatų) ir polivinilchlorido (PVC).

Kai kuriuose tyrimuose buvo minima polikarbonato keliama rizika, šiam liečiantis su maisto produktais. Polikarbonatas – ilgaamžis ir tvirtas plastikas, gaminamas iš monomero, vadinamo bisfenoliu A (BPA). Tai ir yra ta medžiaga, kuri, anot kai kurių mokslininkų, gali pakenkti sveikatai tam tikram šios medžiagos kiekiui patekus į maisto produktus. Vis dėlto ištisus dešimtmečius polikarbonatas buvo plačiai naudojamas maisto saugos organizacijų leidimu. Įvairios organizacijos JAV ir Europoje, tokios kaip „Health Canada“, „European Food Safety Agency“ ir „United Kingdom Food Standarts Agency“, yra patvirtinusios, kad bisfenolį A galima naudoti įvairiems gaminiams, besiliečiantiems su maisto produktais. Atlikusi savarankiškus nepriklausomus tyrimus, bendrovė „Tupperware“ priėjo prie tos pačios išvados: polikarbonato ir bisfenolio A naudojimas nėra susijęs su kokia nors rizika. Tas bisfenolio A kiekis, kuris gali patekti į maisto produktus, yra toks mažas, kad polikarbonato naudojimas yra visiškai priimtinas, saugus ir atitinka visas normas.

Remdamasi tuo, kad ši medžiaga įvairių organizacijų buvo patvirtinta kaip tinkama naudoti, taip pat savų nepriklausomų tyrimų rezultatais, bendrovė „Tupperware“ nusprendė naudoti polikarbonatą kai kurių produktų gamybai. Visi faktai liudija, kad tai yra visiškai saugu. Nepaisant to, mes ir toliau domimės diskusijomis apie plastikines medžiagas ir naujausių tyrimų rezultatais - norime būti tikri, kad mūsų siūlomi gaminiai yra patikimi ir kokybiški.

Linkime kuo geriausios kloties,

"Tupperware Nordic“
Beje, jie tikrai gražūs wub.gif
user posted image
praktiški
user posted image
ir mieli
user posted image
NAUDINGOS NUORODOS:
TVARKOS LINIJA

KITA FORMA

SAULĖ-TW

Atsakau Alatėjai, dabar prasidėjus 35 sav. - Vilnelėje ir Saulėje tik šią savaitę nuolaida konservų atidarytuvui thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 23 rugpjūčio 2009 - 22:22
LABAS RYTAS smile.gif
Vėl nauja tėmelė , ačiū Asese 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Assesei balionėlis 4u.gif
Atsakyti
sveikinuosi ir as naujoi temelej mirksiukas.gif laba rytuka visoms 4u.gif
o ASESEIdideliausias ACIU!!! aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
niu ka,tai plepam toliau clap.gif gathering.gif gathering.gif gathering.gif gossip.gif gossip.gif gossip.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms:4u: Asesei 4u.gif uz naujus namucius.
O as pakartosiu klausima, i kuri senoj temoj negavau atsakymo verysad.gif Gal vis delto kas nors pades. Sakykit, o kuo skiriasi sis miltu barstytuvas
http://www.tupperwar...hs.xsl/453.html
Nuo to, kuris dabar yra naujajame kataloge?
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 08 24, 08:26)
Labas rytas visoms:4u:  Asesei  4u.gif  uz naujus namucius.
O as pakartosiu klausima, i kuri senoj temoj negavau atsakymo verysad.gif  Gal vis delto kas nors pades. Sakykit, o kuo skiriasi sis miltu barstytuvas
http://www.tupperwar...hs.xsl/453.html
Nuo to, kuris dabar yra naujajame kataloge?

turiu sita kur foto ykelei,tai jis man toks labiau cukraus pudrai g.gif o to kur kataloge tai nemaciau,nes dar ne katalogo naujo niekur nerandu paziureti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(julija4ever @ 2009 08 24, 08:26)
kuo skiriasi sis miltu barstytuvas

Labas rytas smile.gif

Tas, kur nuotraukoj, labiau tinkamas mažiems kiekiams, tikrai toks labiau papuošimams. Jo veikimo principas man kažkuom primena prieskonių kalūnėlį, tik kad nemala. O tas, kur kataloge tinkmas ir puošimui, ir pvz didesnio miltų kiekio sijojimui. Senais laikais esu turėjus metalinį puodelį, kurio dugnas iš tinkliuko ir dar įtaisyti sparniukai, kurie spaudinėjant rankeną sukasi ir byra per tą tinkliuką miltai, kakava, cukraus pudra ir pan.. Tai va tas, kur dabar kataloge, panašiai ir veikia. Man jis labiau ir patinka. Vienintelis trūkumas - turi rankeną kaip puodelis tai jei kas labai vietą taupo gali būti miusiukas.
Atsakyti
user posted image

Labukas)
Aciukas ) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
37 savaitė

http://www.saule-tw....loads/37sav.doc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 24 rugpjūčio 2009 - 09:02
Aciu simre 4u.gif Man tokio reikia ne vien papuosimams. tai jauciu reikia imti katalogini, tik nuolaidos sulaukti biggrin.gif
Atsakyti
Man tai kataloginis sijoklis toks rimtas, ir tikrai jis žymiau geriau miltams, nes mano nuomone patogiau miltams įpilt, o kur foto, tai jis pats tinkamiausias cukraus pudrai.... čia aš iš savo varpinės skambinu mirksiukas.gif


Asesei už temą 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 08 24, 01:00)
Man tai kataloginis sijoklis toks rimtas, ir tikrai jis žymiau geriau miltams


Aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 08 24, 08:59)
Labas rytas smile.gif

Tas, kur nuotraukoj, labiau tinkamas mažiems kiekiams, tikrai toks labiau papuošimams. Jo veikimo principas man kažkuom primena prieskonių kalūnėlį, tik kad nemala. O tas, kur kataloge tinkmas ir puošimui, ir pvz didesnio miltų kiekio sijojimui. Senais laikais esu turėjus metalinį puodelį, kurio dugnas iš tinkliuko ir dar įtaisyti sparniukai, kurie spaudinėjant rankeną sukasi ir byra per tą tinkliuką miltai, kakava, cukraus pudra ir pan.. Tai va tas, kur dabar kataloge, panašiai ir veikia. Man jis labiau ir patinka. Vienintelis trūkumas - turi rankeną kaip puodelis tai jei kas labai vietą taupo gali būti miusiukas.

O as toki neseniai pirkau is DR.Otkero /Man labai patinka , kaip tik miltams.O va pudrai reikes nupirkti is TW)
Atsakyti