Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE - gražūs ir kokybiški indai

Sveikos,
sakykit, kada Lietuvoje buvo tokie skustukai? user posted image
Klientė sakė kad naudoja amžinybę, ale nudilo, prašė pakeist smile.gif paėmiau kaip relikviją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 08 24, 22:29)
ta pati  norejau parasyti  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  (Fiskars pas mane)

Ir mano toks pats, Senukuose pirkau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 25 rugpjūčio 2009 - 07:09
user posted image
Man ir drauge prase pakeisti skustuka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2009 08 24, 13:38)
Sveikos,
sakykit, kada Lietuvoje buvo tokie skustukai? [img]

blink.gif

lotuliukas.gif Oho, koks "dinozauras" lotuliukas.gif

Kataloginis galastuvas tinka visiems peiliams, ne tik Tupperware. O vat kitu firmu galastuvais nedrisciau galasti TW peiliu, nebent pats galastuvas aukstos kokybes, kaip ir TW. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julija4ever: 25 rugpjūčio 2009 - 07:21
QUOTE(Elvita @ 2009 08 24, 22:18)
Tai as ji ziurejau, bet kaip supratau jis skirtas kitos serijos peiliams  g.gif Nesugadinsiu galasdama situs peilius?

Ar nesugadinsi tai nezinau, bet, kad Tchef Filinis peilis sako netelpa ten, taip, kad pries pirkdama issibandyk mirksiukas.gif
O as savo M serijos peilii neisgalandu ten, ir vyras labai piktas ant to galastuvo, taip, kad dabar ieskau gero kitos firmos galastuvo.... nors kataloginiams peiliams jis man labai geras...
Atsakyti
Klausykit , kaip paaiškinti tokį apsileidimą kai turiu tw beveik viską iš katalogo, o važiuojant atostogaut į Palangą sugebėjau pasiimt tik peilį ir 1 sambuką doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 08 25, 09:49)
Klausykit , kaip paaiškinti tokį apsileidimą kai turiu tw beveik viską iš katalogo, o važiuojant  atostogaut į Palangą sugebėjau pasiimt tik peilį ir 1 sambuką doh.gif  bigsmile.gif

Nugi važiavai atostogaut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 08 25, 00:43)
Ar nesugadinsi tai nezinau, bet, kad Tchef Filinis peilis sako netelpa ten, taip, kad pries pirkdama issibandyk mirksiukas.gif
O as savo M serijos peilii neisgalandu ten, ir vyras labai piktas ant to galastuvo, taip, kad dabar ieskau gero kitos firmos galastuvo.... nors kataloginiams peiliams jis man labai geras...


blink.gif Geras, net nepagalvociau, kad gali netikti kai kuriems TW peiliams. O tai kuo galasti T-chef peilius??? As M serijos peili kuo puikiausiai galandu jame ir jokiu problemu, turiu universalu ir file g.gif
Papildyta:
QUOTE(spiglys @ 2009 08 25, 00:49)
Klausykit , kaip paaiškinti tokį apsileidimą kai turiu tw beveik viską iš katalogo, o važiuojant  atostogaut į Palangą sugebėjau pasiimt tik peilį ir 1 sambuką doh.gif  bigsmile.gif


lotuliukas.gif patekau i analogiska situacija lotuliukas.gif turiu beveik viska, o atostogoms buvau pasiemus tik 2 puodelius samba serijos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 08 25, 09:06)
Nugi važiavai atostogaut  lotuliukas.gif

Na, bet einant į pliažą neštis maistą maišeliuose, tai jau net žiūrėt nebegalėjau biggrin.gif
Atsakyti
sveiki..... norejau konsultaciju turiu silikonine kepimo forma apvalia..... gavau dovanu, daiktas man nelabai reikalingas tai gulejo ilgai ir nuobodziai spinteleje..... kadangi pirkau zele zieda ir labai susizavejau galvoju reik ir silikona traukt lauk, pyraga kept, gal tikrai viskas ten taip stebuklinga..... tai va likau nusivylusi, pyragas neissieme, prikibo....... taigi pries padedama atgal i spintele galvoju pasikonsultuosiu gal ka ne taip dariau, gal su riebalais ja tepti reikia?
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2009 08 25, 01:25)
sveiki..... norejau konsultaciju turiu silikonine kepimo forma apvalia..... gavau dovanu, daiktas man nelabai reikalingas tai gulejo ilgai ir nuobodziai spinteleje..... kadangi pirkau zele zieda ir labai susizavejau galvoju reik ir silikona traukt lauk, pyraga kept, gal tikrai viskas ten taip stebuklinga..... tai va likau nusivylusi, pyragas neissieme, prikibo....... taigi pries padedama atgal i spintele galvoju pasikonsultuosiu gal ka ne taip dariau, gal su riebalais ja tepti reikia?


g.gif Silikoniniu formu tepti jokiais aliejais negalima, nebent kepate biskvita, tada rekumenduojama sviestu. Pries ka nors kepant pakanka perplauti siltu vandeniu ir viskas. Kad pyragas prikibo, tai itariu buvo ne iki galo issikepes, nes iskeptas tiesiog pats atsoka nuo seneliu ir nuo dugno. I
Aisku kepti reikia 180 laipsniu temperaturoje. kai issikepa patiekalas, istraukti forma ir leisti apie 5 min. atvesti.
g.gif Net nezinau ka dar patarti, man tiesiog tokiu dalyku niekada nebuvo atsitike.
Is anksto atsiprasau uz kvaila klausima: O silikona tikrai Tupperware turite?

cia galima dar pasiskaityti http://www.kitaforma..._id=278&lang=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julija4ever: 25 rugpjūčio 2009 - 09:47
QUOTE(julija4ever @ 2009 08 25, 09:45)
g.gif  Silikoniniu formu tepti jokiais aliejais negalima, nebent kepate biskvita, tada rekumenduojama sviestu. Pries ka nors kepant pakanka perplauti siltu vandeniu ir viskas. Kad pyragas prikibo, tai itariu buvo ne iki galo issikepes, nes iskeptas tiesiog pats atsoka nuo seneliu ir nuo dugno. I
Aisku kepti reikia 180 laipsniu temperaturoje. kai issikepa patiekalas, istraukti forma ir leisti apie 5 min. atvesti.
g.gif Net nezinau ka dar patarti, man tiesiog tokiu dalyku niekada nebuvo atsitike.
Is anksto atsiprasau uz kvaila klausima: O silikona tikrai Tupperware turite?

cia galima dar pasiskaityti http://www.kitaforma..._id=278&lang=lt



aga tikrai...... parasyta ant dugno gavau tada toki akmeni (akmenine kepimo forma) ir ta silikona...... tada dar skaiciau, domejausi, tai tas akmuo superinis, kepu iki isol, nors prekyboje jie laaaabai trumpai buvo, o va su silikonu kai naujas buvo imant pyraga jis man sulinko ir pyraga isdrebiau...... nu vienu zodziu buvo skanus grindys svarios susirinkau nuo plyteliu 4u.gif tai dbar tiesiai su orkaites blieka traukiau.... siaip as ji sausai isvaliau praplovus gal to nereikejo.... nu bet pasiskaitysiu ir gal dar bandysiu, nes kitos formos pyragui kepti nebeturiu, suvargus buvo ismeciau, o kam pirkti kai turiu sita....

p.s. tiktai mano raudonas apvalus be rastu jokiu, ne rudas.... gal tik anskciau tokie budavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 25 rugpjūčio 2009 - 10:30