Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainių sveikatos centras, Kaunas

Gal kas dar lankotes pas gydytoja Daiva Sakaviciene? Mes prisirase visa seima. Bet dazniausiai lankomes del sunaus, zinoma. Labai gera gydytoja, ir su vaikais moka elgtis. Dabar kai vaikas uzsigauna, tuoj reikalauja- vaziuojam pas daktaryte doh.gif
Atsakyti
Si gydytoja ir mano seimos gyd. As tai visai patenkinta
Atsakyti
Vaikstau pas daktare Petroviene jau daugiau kaip 3 metai bet kai vaiksciojau as man nerupejo kokia ji daktare o dabar turiou dukryte 3 menesiu ja irgi priziuri si daktare tad noreciau zinoti daugiau atsiliepimu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirduliuke: 06 balandžio 2007 - 06:51
na g.gif negi niekas nesilanko pas sia daktare?
Atsakyti
Laba,

as cia prisirasiau... gal galit papasakot kaip cia su mokejimis? kokei tyrimai mokami kurie ne? Nes nieks nei paaiskino nei ka kad pas gine uz konsultacija ir eko reik moket.. turiu tu $ bet kodel turiu moket ir kiek reiks moket ir uz ka. Gal galit pakonsultuot, nes ten registraturoj mergaites dirba tai oi oi.. mano mociute geriau aptarnautu! doh.gif
Atsakyti
Senai pamiršta tema... gal yra besilankančių ir galinčių pasidalinti nuomone apie šią įstaigą? Greitai reikės pasirinkti naują polikliniką Šilainiuose, tai neapsisprendžiu kur lankytis.
Atsakyti
kosmaras,viena daktare atostogose tai yra mano ginekologe ,kita priimti negali,nes jos nevaduoja doh.gif ka daryti kaip skubiai reikia doh.gif pasipiktinau doh.gif
Atsakyti
Ar didelės eilės pas Banevičienę?
Atsakyti
QUOTE(stafisss @ 2014 02 03, 21:47)
Ar didelės eilės pas Banevičienę?

Atostogose ji verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2014 02 04, 01:21)
Atostogose ji verysad.gif

Tai, kad jai už poros dienų baigsis tos atostogos smile.gif man įdomu kokios eilės pas ją, nes nežinau kurią ginę pasirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stafisss @ 2014 02 04, 09:12)
Tai, kad jai už poros dienų baigsis tos atostogos  smile.gif man įdomu kokios eilės pas ją, nes nežinau kurią ginę pasirinkti  smile.gif

Ailes visada yra,dyrba ji 2k i savaite,pas ja lankiausi visa nestuma,nuostabi gydytoja 4u.gif
Atsakyti
Man tai tokios vadinamos eilės normalu, dar žinant, kad atostogauja. Va šiandien paskambinau registruotis pas Banevičienę, tai 13 d. vietos yra, bet ėmiau nuo dar kitos savaitės. Pas mane senojoje poliklinikoje be 3 savaičių neprieisi, o dabar su nestuke.gif be 3,5 mėn. nepriima... Tai džiaugiuosi, kad persirašiau smile.gif bent jau kol kas smile.gif

br@ske, jei kas rimto tau, tai kreipkis į klinikas. Nelauk ilgai arba sakyk, kad registruotų pas kitą, nes labai blogai tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Išmanioji: 04 vasario 2014 - 16:18