Įkraunama...
Įkraunama...

Sterntaler vaikiškos prekės

Noriu atsiliepimų apie šią Vokiečių firmos produkciją ir kokybę.
Atsakyti
Aš pirkau kepurytę ir kojinytes. Tai labai kokybe patenkinta 4u.gif Kaina tai nelabai doh.gif
Atsakyti
As saviskiui nupirkau tapkytes-kojinytes, fainutes, o ir kaina nebloga - 19lt, dar maze dovanu barskuti gavo bigsmile.gif
Atsakyti
as pirkau konites su neslystanciais padai vaikinas mano apsiprato o mergina bijo labai. palauksiu siek tiek tai vel bandysiu det.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
pirma kart girdziu apie tokia firma g.gif ,o Vilniuje ar yra sios produkcijos? bigsmile.gif
Atsakyti
AŠ pirkau kojinės ropliukam - patiko, minkštutės, su burbuliukais ne tik ant pėdučių, bet ant kitos pusės, kad neslįstų ropojant. Pirkau kelnes a la treningines - fantastiškos. Dar pirkau kaklaskares abiem, pasiteisino.

Laukiu nuolaidų ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 09 20, 23:16)
Sveikutes 4u.gif
pirma kart girdziu apie tokia firma g.gif ,o Vilniuje ar yra sios produkcijos? bigsmile.gif
Tai nauja parduotuve Lietuvoje, kolkas vienintele Kaune mirksiukas.gif
Siandien pirkom kepuryte velesniam rudeniui wub.gif , dabar dar per silta butu g.gif Pasirinkimas labai didelis thumbup.gif Tik gal kainytes kiek aukstokos, nes uz kepuryte mokejau 58 litukus doh.gif ax.gif , matysim, kaip nesiosis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 09 25, 17:09)

Siandien pirkom kepuryte velesniam rudeniui wub.gif , dabar dar per silta butu g.gif  Pasirinkimas labai didelis thumbup.gif  Tik gal kainytes kiek aukstokos, nes uz kepuryte mokejau 58 litukus doh.gif  ax.gif , matysim, kaip nesiosis g.gif

drinks_cheers.gif Ir mes pirkom kepurytę, mokėjom 49 lt. Ant etiketės yra ir kaina eurais - 18. Tai litais kaip ir pigiau gaunasi g.gif
Šiaip prekės daugiau kūdikiukiškos. Ir spalvos.
Šių prekių anksčiau užmatydavau ir kitose vaikiškose parduotuvėse. Esu pirkusi kojinytes, bet su nuolaida, nes šiaip brangokos.
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 09 25, 17:09)
Tai nauja parduotuve Lietuvoje, kolkas vienintele Kaune mirksiukas.gif
Siandien pirkom kepuryte velesniam rudeniui wub.gif , dabar dar per silta butu g.gif  Pasirinkimas labai didelis thumbup.gif  Tik gal kainytes kiek aukstokos, nes uz kepuryte mokejau 58 litukus doh.gif  ax.gif , matysim, kaip nesiosis g.gif



aš tikiuosi daugiau paisprkeinti sulaukusi nuolaidų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 09 26, 17:32)
aš tikiuosi daugiau paisprkeinti sulaukusi nuolaidų biggrin.gif

Kazkaip as nesitikiu nuolaidu g.gif Kad jie net atidarymo proga neturejo nei vienos prekes su nuolaida blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 09 26, 18:05)
Kazkaip as nesitikiu nuolaidu g.gif  Kad jie net atidarymo proga neturejo nei vienos prekes su nuolaida blush2.gif

Nu man tai atrodo kad irgi nuolaidu joje kol kas nebus, bet siaip tai man atrodo kokybe atitinka kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 09 26, 18:05)
Kazkaip as nesitikiu nuolaidu g.gif  Kad jie net atidarymo proga neturejo nei vienos prekes su nuolaida blush2.gif

Juk bus ispardavimai kaip visada kad buna. Reik tik sulaukti.

Del kepuriu man tos lenkiskos atrode brangesnes nei vokiskos. Pardaveja sake kad viskas pagaminta is naturaliu- ekologisku medziagu isskyrus tapkutes kai kurias.
Atsakyti