Įkraunama...
Įkraunama...

Sterntaler vaikiškos prekės

aš vaikams pirkau kepures. labai normali kaina, sakyčiau. gal 55 ir 39 ar 49 mokįjau, tiksliai nepamenu. kotrynoj prieš pora metų už lenkišką mokėjau 65 doh.gif mat mums reikia, kad negraužtų ir kad šalmas būtų, na, ne su raištukais, o užmaunama.
tai tikrai patiko ir pasirinkimo dydis, ir modeliai, ir pardavėjos paslaugios (na, Kaune į Vaikų miestą vien dėl poros pardavėjų nemalonu eiti ax.gif)
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2009 09 28, 21:53)
Juk bus ispardavimai kaip visada kad buna. Reik tik sulaukti.

Jau sulaukėm smile.gif
Daugumai rūbelių - 40%.
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2010 01 17, 21:12)
Jau sulaukėm smile.gif
Daugumai rūbelių - 40%.

O iki kada galioja nuolaida?
Atsakyti
Aš pirkau kelias kojines, pėdkelnes, kaklaskares (nežinau, ar tiksliai taip vadinasi.. blush2.gif ) . Tai liuks thumbup.gif Ai, dar gavom dovanų vilkiuką, užmaunamą ant rankos lėlių teatrui ar šiaip žaidimams bigsmile.gif

Labai patenkinta kokybe bei dizainu bigsmile.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Kainos tai šiek tiek kandžiojasi.... Bet ne taip greitai nusiskalbia, tad paskaičiavus gal ne tiek jau daug kainuoja. Jei už tą pačią kainą 2 vnt bazėj ar 1 vnt šioje parduotuvėj? rinkčiausi Sterntaler. drinks_cheers.gif

p.s. pardavėjos irgi liuks thumbup.gif
Atsakyti
šiandien apsiprekinau.. bet dar noriu ax.gif

Nuolaida ir žaisliukam visokiems, ne tik drabužėliams smile.gif galioja iki vasario 14 d., o vasario 16 jau bus nauja kolekcija bigsmile.gif
Atsakyti
As nuolaidu metu maziukei pedkelniu nupirkau. Tikrai labai neblogos, gal ir bumbuluojasi maziau. Simpatiskos ten ir medziagines lelytes, maniske labai jas myli, smagu kad skalbti galima. Tikrai verta nosi ikisti i ta parde smile.gif
Atsakyti
As is ten perku mazajai beveik viska:ir treningiukus ir kelnytes,kojinytes,batukus,kepures,pirstines,paltukus,megztukus,zaisliukus....ir t.t.visko neisvardinsi thumbup.gif man labai patinka,super kokybe ir tokie suderinti visi stiliumi,kad bet koks ju drabuzelis tinka bet kuriam kitam ju drabuzeliui...jau yra pavasario,vasaros kolekcija! bigsmile.gif tik batuku kainos truputi per dideles man pasirode (basutes apie 180lt),dar daug ko nepirkau,nes nezinau mazoji kokio ugio ir pedute kokio ilgio bus rolleyes.gif o pardavejos tiesiog puikios,visada atpazysta pastovius klientus ir visada padeda issirinkti thumbup.gif
Atsakyti
pirkau kepure ir soskes laikikli, kazkaip tik kepures patiko, pirkstinytes, zaisliukai labai patiko, bet rubeliai ne visi ax.gif
Atsakyti
dar reikes pasizvalgyt kas per patalyne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2010 03 05, 19:24)
dar reikes pasizvalgyt kas per patalyne  ax.gif

aga as ir neziurejau niekad...idomu... g.gif
Atsakyti
man ten kainos doh.gif . kai buna nuolaidos tada jau kita kalba bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai pasiseke,kad netoli gamyklos gyvenam,kazkur 10 km biggrin.gif
Cia Vokietijoje,tai kainos labai patrauklios smile.gif

Faina daikta isigyjau thumbup.gif
Labai svelnutis,nesivelia,kokybe ir atrodo thumbup.gif

Naudoju ir masinoje autokeduteje(yra specialiai dirzui
pervert) ir vezime ir siaip namuos susupu i si pleduka smile.gif

user posted image user posted image


Atsakyti