Įkraunama...
Įkraunama...

Sterntaler vaikiškos prekės

QUOTE(Chardonnay @ 2012 05 29, 16:37)
Gausiu aš jį dovanų, irgi draugė pasakojo, kad labai geras daiktas smile.gif

Dovana jau gauta wub.gif Nu smagumas miegmaišiuko neišpasakytas wub.gif
Atsakyti
Mes tai is sios firmos migduka pirkom, bet visiskai sis pirkinys mums nepasiteisino, visai jo nenaudojo, net nezaidzia su juo. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(linciux8 @ 2012 08 26, 20:10)
Mes tai is sios firmos migduka pirkom, bet visiskai sis pirkinys mums nepasiteisino, visai jo nenaudojo, net nezaidzia su juo. blink.gif

Kad tie migdukai kažkoks nesusipratimas blink.gif Nei vienam mano pažįstamam vaikučiui tie migdukai nepatiko, nesvarbu kokios firmos buvo..
Atsakyti
QUOTE(linciux8 @ 2012 08 26, 20:10)
Mes tai is sios firmos migduka pirkom, bet visiskai sis pirkinys mums nepasiteisino, visai jo nenaudojo, net nezaidzia su juo. blink.gif

cia kalbate apie tuos kurie sirdies plakima imituoja? g.gif
Atsakyti
thumbup.gif Turim kepuryciu,pedkelnyciu,kojinaiciu,visada perku tik sioje parduotuveje. Labai patinka -grazios ir kokybiskos prekes thumbup.gif
Atsakyti
Mums padovanojo bodžiuką kaina tai nereali kainavo 39Lt. net nedevėjom (dydžio net nepataikė) Tai dabar net naujo už 19Lt niekas neperka.
Man gra=ios tos preky4s ale kainos tai nerealios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 26 spalio 2012 - 23:24
Kepurytes perku tik sios firmos, kokybe nepriekaisting:)nesusidevi, tik dydis mums neatitinka, mano berniukui mazesnes reikia, nei pagal amziu:)))
Atsakyti
pirkom tiek ziemines tiek vasarines (nuo saules) kepurytes - labai patiko, nors kaina nemaza, bet isaugus vel pirksim sterntaler.. aisku geriausia nuolaidu sulaukti:)
kambario batukus pirkom vilnonius, tai toks slidus padukas, kad ant grindu neimanoma vaikui normaliai vaiksciot - tik ant kilimo...
Atsakyti
Nusipirkom kepuryte praeita vasara su snapeliu nedideliu, tai snapelis issikraipe po keliu dienu smile.gif
Kaina nemaza, o panesiojo tik pora dienu.
daugiau nepirkciau... schmoll.gif
Atsakyti
Perku kojines ir pėdkelnes, kokybė super, kaina taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 08, 14:03)
Perku kojines ir pėdkelnes, kokybė super, kaina taip pat lotuliukas.gif





drinks_cheers.gif Na bet kaina ir kokybe atitinka
Atsakyti
Hm... Mums pėdkelnės tai visai prastos... Tragiškos. Burbuliuotos ir guma per juosmenį labai išsitąsė... Močiutė net pritaisė kitas gumas visoms Sterntaler pėdkelnėms. Daugiau pėdkelnių nebeperkam. Geriau nešiojasi lietuviškos vegateksos, tos pačios skinijos arba markandspencer.
Bet džiaugiamės vilnonėmis šlepetėmis ir visomis kepuraitėmis.
Atsakyti