Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės gelininkės paplepėkime

Tikrai apleidom temele na bet ziema jinai atgis mirksiukas.gif

ech siandien per stebukla isgelbejau begonijas galvojau kad jos paprastos o pasirodo gumbines merginos is SM deka kuri pagal foto pasake kad gumbine begonija israuziau gumbelius blush2.gif
Atsakyti
Merginos man paaiskinkit kaip ideti foto i cia? Parasykit man i az. Tada ideciau nuotraukyciu smile.gif
Atsakyti
tiesiogiai is kompo neidesi kol nesi parasius simto zinuciu o gali ideti nuotraukeles internete fotki.com pvz ten uzsiregistravus ir albumelin sudejus foto ir tuomet nuorodele mum parasytum ir mes pasicekavintumeme
Atsakyti
kur mergaitės iį utenos gal sergat
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 11 18, 19:13)
kur mergaitės iį utenos gal sergat

4u.gif
tiesiog matyt miegam kaip ir gėlės.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(latinute @ 2009 11 18, 23:19)
4u.gif
tiesiog matyt miegam kaip ir gėlės....  lotuliukas.gif

tai tikriausia
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Gal ir mane priimsit ax.gif ? Prieš n metų teko Dauniškio vidurinės slenkstį minti smartass.gif. Dabar gyvenu irgi netoli Utenas, tik 50 km mirksiukas.gif .
Reiks pafotkinti gėlyčių, o gal ką iš turimų rezervų sukelsiu. Taip žydėjo mano magnolija wub.gif user posted image user posted image . O taip pienė smile.gif user posted image ir obelytė user posted image .
Kitos foto bus kai susikelsiu į albumą, čia buvo tik nuotaikai pakelti smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 11 19, 11:38)
Sveikutės 4u.gif . Gal ir mane priimsit ax.gif ? Prieš n metų teko Dauniškio vidurinės slenkstį minti smartass.gif. Dabar gyvenu irgi netoli Utenas, tik 50 km mirksiukas.gif .
  Reiks pafotkinti gėlyčių, o gal ką iš turimų rezervų sukelsiu.  Taip žydėjo mano magnolija wub.gif  user posted image  user posted image  .  O taip pienė smile.gif user posted image  ir obelytė    user posted image  .
Kitos foto bus kai susikelsiu į albumą, čia buvo tik nuotaikai pakelti  smile.gif .

o tai kokiam raj dabar gyveni g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 11 19, 10:38)
Sveikutės 4u.gif . Gal ir mane priimsit ax.gif ? Prieš n metų teko Dauniškio vidurinės slenkstį minti smartass.gif. Dabar gyvenu irgi netoli Utenas, tik 50 km mirksiukas.gif .
  Reiks pafotkinti gėlyčių, o gal ką iš turimų rezervų sukelsiu.  Taip žydėjo mano magnolija wub.gif  user posted image  user posted image  .  O taip pienė smile.gif user posted image  ir obelytė    user posted image  .
Kitos foto bus kai susikelsiu į albumą, čia buvo tik nuotaikai pakelti  smile.gif .

Junkis junkis, kuo mūsų daugiau tuo linksmiau... Ir taip jau čia žiemos miegas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 11 19, 11:23)
o tai kokiam raj dabar gyveni g.gif



Kaimynė kaimynė mirksiukas.gif . Iš Ignalinos pašonės ax.gif .
Papildyta:
QUOTE(latinute @ 2009 11 19, 11:35)
Junkis junkis, kuo mūsų daugiau tuo linksmiau... Ir taip jau čia žiemos miegas  lotuliukas.gif



Joooo, merginos snaudžia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 11 19, 12:27)
Kaimynė kaimynė mirksiukas.gif . Iš Ignalinos pašonės ax.gif .

Tai visai netolima... Laukiam daugiau grožybių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 11 19, 12:28)
Kaimynė kaimynė mirksiukas.gif . Iš Ignalinos pašonės ax.gif .
Papildyta:
Joooo, merginos snaudžia biggrin.gif


Ačiū, kad būrelin priėmėt smile.gif user posted image
Dar porą vaizdų, kad snaudulį prablaškyčiau smile.gif user posted image user posted image
Per vasarą "ganėsi" prie mano liepto biggrin.gif user posted image
Atsakyti