Įkraunama...
Įkraunama...

NAMO APLINKA 49

QUOTE(kgintare @ 2009 09 12, 17:26)
Aha dedu. Gelynas bus nuo rozes i desine puse, o to mazycio krumelio neliks po sio rudens  tongue.gif
user posted image
Viena ta melsve gal ir nieko, pas mane ji prie vieno namo kampo uzsilikusi kaip bususiu seimininku palikimas, gausybe ju isverciau lauk. Noretusi kazko zydincio, gal kokiu levandu  rolleyes.gif  dar ko nors grazaus... Kiek ryskesnio, na ir aisku kad ziedu butu nuo pavasario iki rudens  blush2.gif


palyginus su mano pavėsiu, kur siena užstoja pietinę saulę, o aplink dar pora didelių medžių, tai pas tave taip šviesu atrodo...

http://public.fotki....ai/1010422.html

o kaip ten ta rožė jaučiasi ? Žydi?
Tada turi tikrai didelį pasirinkimą augalų visiems sezonams- smulkiasvogūniai ankstyvam pavasariui, eleboras, žibuoklės, epimedis, auskarėliai, baltašaknė, rodžersijos, melsvės, paparčiai, blakėžudė, alūnė(heuchera), astilbės, sinavadas, plačialapis katilėlis, tiarelė, viksvos, snapučiai, pėdlapis, brunera..........

off topic kažkodėl man kaip tam studentui paskutinę naktį prieš egzą - rudenį darbingumas pakyla


Papildyta:
QUOTE(Inetux @ 2009 09 12, 20:48)
O kas iš vijoklinių kažin yra visiškai nelepus ir saulėtoj vietoj gali augt g.gif



turiu tokią raganę --- vadinu ją "maxima", nes tikras vardas nežinomas - per 8 metus apaugo 10 metrų išilginės tvoros ir užkopė į senos obels viršūnę - negenima, ...žydi baltais "debesėliais"
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2009 09 14, 07:41)
palyginus su mano pavėsiu, kur siena užstoja pietinę saulę, o aplink dar pora didelių medžių, tai pas tave taip šviesu atrodo...

o kaip ten ta rožė jaučiasi ? Žydi?
Tada turi tikrai didelį pasirinkimą augalų visiems sezonams- smulkiasvogūniai ankstyvam pavasariui, eleboras, žibuoklės, epimedis, auskarėliai, baltašaknė, rodžersijos, melsvės, paparčiai, blakėžudė, alūnė(heuchera), astilbės, sinavadas, plačialapis katilėlis, tiarelė, viksvos, snapučiai, pėdlapis, brunera..........

off topic kažkodėl man kaip tam studentui paskutinę naktį prieš egzą - rudenį darbingumas pakyla

Aha roze kuo puikiausiai ir graziausiai zydi bigsmile.gif tokia grazi kremine, irgi buvusiu seimininku palikimas blush2.gif Vakar paziurejau, kad po pietu saule vis tik ten atsisuka, taip kad gal ir ne amzinas pavesis g.gif Aciu uz tokia gausybe augalu!
Baltasakne turiu kazkur kieme kampe, melsve irgi viena turiu ir dar plukiu turiu... Gal reik perziureti spalvingumus ir kiekius blush2.gif
Beje man irgi cia tik pries rudeni toooks noras uzejo geliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amirtau @ 2009 09 13, 19:55)
Ačiū už pasiūlymą  4u.gif ,tos žydinčios gėlikės mums visai tiktų žalčio plėmams paįvairinti,turi draugė tokį nykų šiaurinį kampą tai nori jį pagyvinti žalčiuku  biggrin.gif iš samanų.


hutčinizijai neturėtų patikt tamsus šiaurinis kampas schmoll.gif schmoll.gif , gal geriau tada derint skirtingas sąmanas..
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2009 09 14, 07:45)
turiu tokią raganę --- vadinu ją "maxima", nes tikras vardas nežinomas - per 8 metus apaugo 10 metrų išilginės tvoros ir užkopė į senos obels viršūnę - negenima, ...žydi baltais "debesėliais"

gal sita (ji labai patvari tongue.gif ):

http://images.google...h...oq=&start=0
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2009 09 14, 08:45)
turiu tokią raganę --- vadinu ją "maxima", nes tikras vardas nežinomas - per 8 metus apaugo 10 metrų išilginės tvoros ir užkopė į senos obels viršūnę - negenima, ...žydi baltais "debesėliais"

o ji lapus meta rudenį?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 09 11, 15:42)
o ka sake, per toli nusliaus ? kiek jos sliauzia? as is tikruju ir torejau omeny zemauges, bet kai as jas tiek teatskiriu, tai jei ne krumas, tai ir sliauzianti .


Kad negražiai atrodys ax.gif Šliaužiančios gražiausiai atrodo įskiepytos į aukštą kamieną (ale medelis), pasodintos nuokalnėj arba svyrančios iš vazono.
Tų rožių rūšių visa galybė blink.gif doh.gif
QUOTE(DeeDee @ 2009 09 11, 15:49)
va, kame visa bėda. Kartojuos, bet ar prie įvažiavimo stovi ir tik iš to taško žiūri į sklypą?  biggrin.gif Be to, kodėl turėtų būti visas sklypas matomas tik iš keturių kampų ( žinau žinau, truputį daugiau pas jumi tų taškų wink.gif )

Ne smile.gif blush2.gif bet pirmą įspūdį susidarai tik įžengęs į kiemą. Nu ir man labai norisi, kad tvenkinio niekas neužstotų blush2.gif (bet jaučiu, kad šitas noras gali ir pradingti rolleyes.gif )

QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 09 11, 16:38)
1 - berods mudviejų plotai panašūs (pas mane 24a.),
2 - pasirinkimo laisvė, į kiek atskirų erdvių padalinti sodą.

Pas mane 20 a.
nusikopijavau ir atidžiau pastudijuosiu 4u.gif

QUOTE(Mantilė @ 2009 09 11, 22:15)
gal galite sedulos foto įmesti ax.gif taip gražiai aprašėt apie raudonus jos lapus wub.gif

Pabandysiu nufotografuoti 4u.gif Šiaip aš prasta fotografė, tai iš anksto nuteikiu, kad vaizdelis gali nuvilti blush2.gif

O dabar pasidalinsiu savo savaitgaliniais apmąstymais 4u.gif Svarbiausia dėl to patvorio cool.gif Ačiū toratorai, kad užvedė mane ant kelio bigsmile.gif Pagaliau supratau, kodėl man jis dabar nepatinka - ogi todėl, kad esu padariusi tenai mišrainę blush2.gif Bandysiu gėles pergrupuoti didesnėmis grupėmis. Tikiuosi, kad pagaliau atrasiu patinkantį akiai vaizdelį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 09 14, 09:27)



Greičiausia ta pati, bigsmile.gif Ačiū Vida drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(DeeDee @ 2009 09 14, 09:37)
o ji lapus meta rudenį?



meta g.gif bet palygint vėlai, nes obelis numeta anksčiau...
Atsakyti
Ir aš įsijungsiu į planavimų įkarštį smile.gif Planuoju pasodint didėlesnę krūmų grupę. Dabar pasodinti 4 krūmai (schemose pažymėta žvaigždutėmis):
- raudonlapis lazdynas,
- tamsiai žydinti alyva,
- baltai margintais lapais sedula,
- gegužės mėn. baltai žydinti lanksva.
Galvoju, ką pasodinus dar iš šonų. Pora variantų, kuriuos sugalvojau:
user posted image
Ką manote? Kuris Jums "-esnis"? Gal turėsit kokių pastabų, pakoregavimų, naujų idėjų.
QUOTE(kgintare @ 2009 09 12, 17:26)

Siūlyčiau daryt didesnį gėlyną - palei visą sieną ar bent jos didžiąją dalį.
QUOTE(MAMICY @ 2009 09 13, 14:34)
reiktų kažkuo tą bloką pridengti nuo saulės

nuo terasos pusės sienutė su pvz. raganėmis, o iš priekio koks nors krūmas pagal skonį - baltai margalapė sedula, baltai žydinti lanksva ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlio smiltelė: 14 rugsėjo 2009 - 09:22
QUOTE(Oli_vija @ 2009 09 14, 09:49)
lygint vėlai, nes obelis numeta anksčiau...

4u.gif ( tik prašė žiemą-vasarą dekoratyvaus vijoklinio augalo wink.gif )
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 09 14, 10:18)
Ir aš įsijungsiu į planavimų įkarštį  smile.gif  Planuoju pasodint didėlesnę krūmų grupę. Dabar pasodinti 4 krūmai (schemose pažymėta žvaigždutėmis):
- raudonlapis lazdynas,
- tamsiai žydinti alyva,
- baltai margintais lapais sedula,
- gegužės mėn. baltai žydinti lanksva.
Galvoju, ką pasodinus dar iš šonų. Pora variantų, kuriuos sugalvojau:
user posted image
Ką manote? Kuris Jums "-esnis"? Gal turėsit kokių pastabų, pakoregavimų, naujų idėjų.

Siūlyčiau daryt didesnį gėlyną - palei visą sieną ar bent jos didžiąją dalį.

nuo terasos pusės sienutė su pvz. raganėmis, o iš priekio koks nors krūmas pagal skonį - baltai margalapė sedula, baltai žydinti lanksva ir pan.


Man gal 1 variantas labiau, tik as vietoj geltonlapio jazmino seivamedi geltonlapi jamciau. Arba pukeni. Bet tai cia remiamasi tik asmeninem simpatijom:)
Atsakyti
QUOTE(shanet @ 2009 09 06, 20:51)
[b]Ot baika bigsmile.gif ,nulindau paskaitinet i Sodo Spalvas,o ten konkurselis Atspek,kas tai???.
Akurat,mano "margeni" issifruos doh.gif  lotuliukas.gif .
O rusiskai,tai tikru tikriausiai zinau,kad ji rastaropsa....va tongue.gif .
Pasikartosiu vaizdeliu....


Silybum marianum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 09 14, 08:39)
Pagaliau supratau, kodėl man jis dabar nepatinka - ogi todėl, kad esu padariusi tenai mišrainę  blush2.gif

Butent - su laiku ta misraine pradeda erzinti ir varginti drinks_cheers.gif !!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 14 rugsėjo 2009 - 10:21