Įkraunama...
Įkraunama...

Supernatural(išrinktieji)

man kazkaip sunkiai ziurisi sis sezonas.... ieskau vis nauju serialu siek tiek kitokia tematika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GhostRider @ 2013 02 11, 21:32)
man kazkaip sunkiai ziurisi sis sezonas.... ieskau vis nauju serialu siek tiek kitokia tematika smile.gif

bus ir 9 sezonas biggrin.gif

man patiko sie: Strele ir Grazuole ir pabaisa, dar sitas Grimm, Tera Nova. dar keli sarase yra, bet kolkas ziuriu situos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2013 02 12, 14:05)
bus ir 9 sezonas biggrin.gif

man patiko sie: Strele ir Grazuole ir pabaisa, dar sitas Grimm, Tera Nova. dar keli sarase yra, bet kolkas ziuriu situos ax.gif



grazuole ir pabaisa kazkaip neuzkabino strele nieko visai. Grimm laukiu kada sugris is po pertraukos smile.gif as ziurejau Merlino nuotykius... dar karta mielai perziureciau smile.gif tikiuosi kad issikovosim 6sezona smile.gif
Atsakyti
o man patiko Grazuole ir Pabaisa. taip ir laukiu kada jie suguls lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2013 02 13, 09:55)
o man patiko Grazuole ir Pabaisa. taip ir laukiu kada jie suguls lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lammila @ 2013 02 13, 10:27)

nu bet kaip knieti pamatyt. smalsumas prazudys kol sulauksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2013 02 12, 14:05)
bus ir 9 sezonas biggrin.gif

man patiko sie: Strele ir Grazuole ir pabaisa, dar sitas Grimm, Tera Nova. dar keli sarase yra, bet kolkas ziuriu situos ax.gif


turim bendra skoni siuo klausimu dar vampire diaries pridedu prie bendro ziurejimo.
Atsakyti
QUOTE(R@siux @ 2013 06 10, 14:41)
turim bendra skoni siuo klausimu dar vampire diaries pridedu prie bendro ziurejimo.

VD taip pat ziurejau. kazkokiu dar turiu sarase, reiks pasiziureti niuriais vakarais ka gero issirinkau biggrin.gif
Atsakyti
Fainuoliai bigsmile.gif https://www.facebook...201789033035156 - naujas sezonas jau spalio 8 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pažiūrėjau naujo sezono pirmą seriją-visai neydomi.
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2013 10 13, 15:29)
Pažiūrėjau naujo sezono pirmą seriją-visai neydomi.

aga ax.gif
Atsakyti
Jesus-fucking-Christ, tobulas serialas. Atradau prieš porą mėnesių - kaip kokia manija ant jo man dabar. Pirmi 8 sezonai - super, 9 sezonas šiaip sau, 10 kol kas dar visai neįdomus, nors paliko neblogą intrigą paskutinioji serija, nauja serija išeis 2015-01-20.
Atsakyti