Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(SANTA @ 2007 11 17, 13:39)
o butent kokia varske dejai .. g.gif.Recepte parasyta ,kad grudeta ..tai ta Panevezio suroka kur yra tokia ar kitokia ?


blush2.gif sorry tik šiandien prisijungiau, aš dariau iš paprastos grūdėtos kur mėlynai baltoje pakuotėje doh.gif neprisimenu dabar pavadinimo, arba būna perku sveriamą grūdėtą varškę, dabar šitas patiekaliukas mūsų kasdienybė lotuliukas.gif nes draugui labaiiii patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurita*: 19 lapkričio 2007 - 11:04
QUOTE(Laurita* @ 2007 11 19, 12:00)
blush2.gif sorry tik šiandien prisijungiau, aš dariau iš paprastos grūdėtos kur mėlynai baltoje pakuotėje  doh.gif neprisimenu dabar pavadinimo, arba būna perku sveriamą grūdėtą varškę, dabar šitas patiekaliukas mūsų kasdienybė  lotuliukas.gif nes draugui labaiiii patiko  thumbup.gif

o kur parduodama sveriama grudeta varske? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2007 11 20, 23:10)
o kur parduodama sveriama grudeta varske? g.gif


Turguj buna sveriamos grudetos varskes. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2007 11 21, 00:07)
Turguj buna sveriamos grudetos varskes. smile.gif

reikes apsilankyti blush2.gif o skonis nei kiek nesikeicia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2007 11 21, 12:07)
reikes apsilankyti  blush2.gif  o skonis nei kiek nesikeicia? g.gif


Nea,tokia pati kaip ir indeliuose buna. wub.gif
Atsakyti
niu va siandien vel bandziau aplekti parduotuves ir surasti to lavaso ..deja.. nieko nesuprantu kodel KAUNE jo nerasta... unsure.gif unsure.gif taip svajojau pasidaryti Elenos parodytu suktinuku
Atsakyti
QUOTE(Almis @ 2007 11 21, 18:22)
niu va siandien vel bandziau aplekti parduotuves ir surasti to lavaso ..deja.. nieko nesuprantu kodel KAUNE jo nerasta... unsure.gif  unsure.gif  taip svajojau pasidaryti Elenos parodytu suktinuku



Aš irgi vis ieškau ir niekur nerandu. verysad.gif O Elenos suktinukai vis akyse stovi,labai jie mane sužavėjo...
Atsakyti
Nu bliamba...kaip tik šiandien valgėm lavašą doh.gif Dariau taip: vištiena (virta, kepta..) pakepintos morkos su svogūnais ir tarkuotas sūris.Reikia susukt į lavašą ir apkepinti keptuvėje.Lavašą pjaustom gabaliukais, tokiais kvadratais..Gaila nenufotkinau doh.gif Skanus užkandis.O man reiks tada jums paštu lavašą siusti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 21 lapkričio 2007 - 21:01
QUOTE(Elena @ 2007 11 21, 22:00)
O man reiks tada jums paštu lavašą siusti  thumbup.gif  [/color]



biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 11 07, 07:47)
pomidorai su varske, tinka lengvai vakarienei, uzkandziui prie vino ar panasiai  smile.gif

Aš dar įtarkavau ferm. sūrio, dėjau krapų, česnakų, krabų lazdelių. Niam niam thumbup.gif
Atsakyti
Na mamytės žemai lenkiu galvą jums ir dėkoju...pasisėmiau čia įkvėpimo ir surengiau gimtadienio vakarėlį savo dukrytės pirmojo gimtadienio proga...Svečiai buvo žado netekę...
O skanumas o grožis...
Dėkinga jums ...user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Liudoskis šaunuole kaip skaniai,ir graziai viskas atrodo. thumbup.gif
Kur tau nebus sveciai zado neteke nuo tokiu skanumynu gausos. 4u.gif
Atsakyti