Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas homeopatas

Mano vaikelis beveik visada serga sad.gif gydytoja siūlo operuoti adenoidus. Esu girdėjus iš kai kurių mamų, kad homeopatai vos ne stebuklus daro g.gif Gal kas turi patirties, ar gali rekomenduot kokį gerą gydytoją?
Atsakyti
g.gif apie gyd. homeopatus gerus zodzius? g.gif as tiek neisgerciau kad gerus zodzius pasakyti apie gyd. homeopatus ir apie homeopatija apskritai wink.gif

Adenoidai- cia kas tonziles padidejusios? negi nera kitos iseities, juk gydytoju yra daug ir geru ir nelabai, bet kiek zinau nuomoniu apie pjaut-nepjaut yra daug ir skirtingu, gal vertetu pasikonsultuoti su kitais gydytojais?
Atsakyti
QUOTE (gera mama @ 2004 04 08, 02:06)
Mano vaikelis beveik visada serga  sad.gif gydytoja siūlo operuoti adenoidus. Esu girdėjus iš kai kurių mamų, kad homeopatai vos ne stebuklus daro  g.gif

Homeopatai gal ir nedaro stebuklu, bet pabandyti, manau, verta. Zinoma, jeigu netikesi homeopatu ir homeopatijos poveikiu, tai jie vargu bau ar bepades. Yra tik toks vienas dalykas su homeopatija - greito poveikio nebuna, reikia uzsiimineti ilgai, kol pasieki rezultatu... Be to, vaistukai (homeopatiniai) turi buti skirti specialiai konkreciam zmogui, o ne is anksto pagaminti ir paleisti i "masine prekyba".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 08 balandžio 2004 - 21:25
tu gali netikėti antibijoti ir tau jis neveiks, o gali tikėti saldainiu ir jis suveikti gai. smile.gif
o homeopatiniais vaistai tai laaabai ilgas gydymas yra, ten taip nera kad išgeri 2-3 dienas ir praeina, taip nebūna.... o jei organizme būna koks jau uždegim,as tai vis vien reikalingi antibijotikai, o homeopatija tokiu atveėju gali būti tik kaip pagalbinė smile.gif
Atsakyti
Būtinai operuok ir nieko nelauk, nes bus nepageidautinų pasėkmių.Čia su homeopatija neapsieisi. wub.gif
Atsakyti
Aš išbandyčiau homeopatiją, bet kaip rast gydytoją, kuris tikrai padėtų g.gif Nes vaikas ir taip vaistukų prigėręs, o jeigu prirašys kokių lašiukų ne į temą, tai gersim ir lauksim to negreitai ateinančio poveikio g.gif Problema ta, kad iš vis labai mažai žinom apie tą homeopatiją. Poliklinikoj gydytoja kategoriška - neišpjauti adenoidai niekur nedings, o toliau kankins vaiką sad.gif
Atsakyti
aš irgi patarčiau operuoti, nes homeopatija gali padėti tik sveikstant, o operacija yra operacija .....bet jei nori galima pabandyti irr homeopatiją jei turi kantrybės, aš dar ryt pabandysiu mamos paklausti apie tai ji užsiima homeopatija.....tikiuosi nepamiršiu..... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atra: 08 balandžio 2004 - 22:00
6 nestumo savaiteje prasidejo baisiniai skausmo priepuoliai, gydytojai tik skesciojo rankomis, kad tai panasu i 12 pirstes uzdegima ir "guode", kad be 16 nestumo savaites nieko man padeti negales (negalima vaistu gerti, negalima ryti zarnos, kad istirtu isvidaus). O skausmo priepuoliai budavo tokie, kad ju metu galvodavau, kad jau viskas....Bet susipazinau su homoteapijos gydytoju, kuris rekomendavo man vaistus (kuriuos galejau gerti ir tokiame nestume), ju poveiki pajutau tikrai neiskarto, gal uzkokios savaites. Bet per 3 savaites skausmai aprimo ir liovesi visai. Taigi as uz homeopatija. thumbup.gif
Atsakyti
aš irgi tik už homeopatiją, jau tris metus gydausi ir vaiką gydau homeopatiniais vaistukais......

mano pati mama užsiiminėja homeopatija, o tiksliau Folio metodu, tai ji man ir parenka vaistukus.......
ne vienam ir ligą nustatė teisingai ankščiau nei sugebėjo medikai.....

neblogas homeopatas kiek girdėjau yra Popovas, tik tiek kad jis dirba labai su aukštomis potensijomis, tada Vilniuje yra žvėryno natūralios terapijos centras, bet ten jau kainos tai kosminės.....viena apžiūra kainuotų apie 400Lt o vienos tai tikrai nepakanka.....
Papildyta @ [mergetime]1081455907[/mergetime]
apie Popovą galite daugiau paskaityti rolleyes.gif http://www.homeopat....v/lechenie.html
Atsakyti
Girdėjau, kad gera homeopatė yra Malychina, bet pati asmeniškai nesusidūriau:{ Aš irgi norėčiau savo tradicinių pažiūrų pediatrę iškeist į gerą homeopatą. Ei, pasidalinkit patirtim, kas asmeniškai susidūrė su geru homeopatu.
Atsakyti
QUOTE (gaziga @ 2004 04 08, 23:19)
Girdėjau, kad gera homeopatė yra Malychina, bet pati asmeniškai nesusidūriau:{ Aš irgi norėčiau savo tradicinių pažiūrų pediatrę iškeist į gerą homeopatą. Ei, pasidalinkit patirtim, kas asmeniškai susidūrė su geru homeopatu.

o apie Malyhiną
http://www.homeopati...i homnetik.html
Atsakyti
Man paciai isoperuoti adenoidai 13 metu, tai zinok nieko ten baisaus.Ta operacija truko kokias 3 min, su ziursto uzsidejimu,atsisedimu ir t.t. Uzaldo gerkle ir su zirklem nukerpa ir viskas.
Aciu dievui, po to baigesi visos ligos clap.gif , nes pries tai pastoviai buvo problemos su sloga ir ausim ir vaiksciojau pastoviai apkurtus.
Atsakyti