Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas homeopatas

QUOTE(KOBRAA @ 2014 02 02, 22:38)
Tai ką tuomet valgyti? g.gif
Mes ir taip ribojam maistą.


Taigi yra tokia daugybe kitų produktų, apart mėsos, pieno ir kiaušinių. Daugybė įvairių daržovių, vaisių, žalėsių, košių, pupų, pupelių ir pupuolių smile.gif.
O dar yra ir įvairus jų apdorojimo būdai: valgyti žalius, troškintus, virtus, kepintus. Čia tik fantazijos reikalas arba su google pagalba. Surasite tikrai daug veganiškų receptų.
Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2014 03 12, 09:56)
Susidurem su problema-mano dukryte(3metu),kai lankemes pas homeopata 1karta,visiskai neprisileido prie to aparaciuko,kur ant rankos matuoja.Kolkas paskyre valytis organizma,bet baiminuosi,kad antrakart gali nutikti tas pats.Ar kas susiduret su panasia problema? Aciu.
Panasu,kad ji nuo seniau isgasdinta kraujo emimo adatu.(buta nemazai). Taip pat ryt turim eiti pas alergologa,bet ir vel-bijau,kad neprisileis daryti alerg.testo. Ir,kaip suprantu,dar yra kazkoks krauja paemus alerginis testas ?-bet ir VEL ADATOS:(((

beje ,ejom pas D.Baikauskiene-ar kas turite kokiu atsiliepimu,aciu.


Paskambinau homeopatei-sako,neverta eiti pas alergologa-maniskei tik nuo naujuju ta alergija prasidejusi,nedidele,tik ant sulenkimu,sako dar labiau vaika isgasdinsite.ka manot?
Atsakyti
Gal kas lankesi pas gyd. homeopate Daiva Jakuboniene vilniuje, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
labas. gal kas lankotes klaipedoje pas homeopata misi?
Atsakyti
QUOTE(aurraaa @ 2014 07 30, 14:18)
labas. gal kas lankotes klaipedoje pas homeopata misi?

Mes lankemes,atsiliepimai is musu labai geri,bet kai vaikas serga neimanoma prisiskambinti,matomai labai užimtas.Mes iš Šiaulių o ne vietinių nenori,ieškome šiauliuose gal kas žino kokį gerą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*milka* @ 2014 01 15, 15:19)
Sveiki ,gal kas zino ar homeopatas Simonas Stankunas dar konsultuoja Paneveyje.Kokie jo kontaktai?


Reikia pasiskambinti duotu telNR ir susitarti.Kai atvažiuoja pas tėvus, kam bėda, pagelbėja 4u.gif Man paliko puikų įspūdį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kotryna29 @ 2009 09 22, 13:52)
tai nera mamyciu, kurios lankesi pas Daiva Vilniuje, naturali terapija.lt???? Niu laukiu labai atsakymo ir nuomones apie ja. Aciu

Pavėluotas atsakymas, bet tragedija ji - ne gydytoja. Dirbo Lazdynuose ginekologe. Nieko negydė ir vaistų neišrašinėjo - sakė, organizmas turi pats išsivalyti. Tolk, kol uždegimas taip įsisenėjo, kad tyrimai parodė lastelių pakitimus.
Atsakyti
nuo keturiu menesiu pradejo labia berti veiduka ir kuneli musu dukrytei.kreipemes I daktarus keliose istaigose visi israse harmoniniu vaistu ir brangiu skirtingu farmaciniu firmu drekinamuosius kremus.kol situos vaistus tepem viskas gerai dingsta berimai,nebeniesti nebesidrasko.nustojam tept harmoninius vaistus,vel tas pats-mazyle draskosi,zaizdos puliuoja.nebezinodami ka daryt kreipemes pas homeopata Grunycev vilniuje,paskyre zirniukus-ir po trieju dienu berimai eme mazet ir po savaites visai dingo.dar po savaites vel atsirado.negalejom susisiekt su homeopatu-buvo isvykes I seminara ukrainoj-kaiv veliau suzinojom.tada is internet susiradom homeopates kontaktus Vaidilutes Zakarauskienes ir nuvezim mazyle pas ja.po dvieju apsilankymu vaikas visiskai pasveiko.didelis dekui jai.siuo metu planuojam vel pas ja apsilankyt nes turim pasekmiu ,del gyditoju prirasytu harmoniniu preparatu vartojimo mazylei esant 4 men.prasideda astmos priepoliai.ka butent ir akcentavo homeopatai kad harmoniniu vaistu pasekme-astma it daug kitu bedos problemu ,sveikatos sutrikimu.
p.s buvom ir pas Misiu klaipedoj.-gal ir neblogas jis gyditojas bet neimanoma pas ji apsilankyt kai reikia..HOMEOPATUS GRUNIVEV IR ZAKARAUSKIENE LABAI REKOMENDUOCIAU.Jie mums labia padejo.
Atsakyti
Ne į temą, bet su hormoniniais tepalais reikia atsargiai. Vasarą odelė tose vietose gali nebedegti verysad.gif Jie padeda tik laikinai, tad ieškokite kitų variantų, kaip homeopatija. SĖKMĖS smile.gif
Atsakyti
Labai prasau rekomendacijos. Skubiai ieskom gero homeopato Vilniuje, del nervinio tiko pas vaika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimingaMamyte: 01 gruodžio 2014 - 16:03
Sveiki,

Mano sunų tradicinė medicina bando nustatyti asminį bronchitą.
Nepasiduodu.
Vedžiau pas Daiva Jakubonienė, homeopatę. Buvome du kartus - prieš metus laiko. Pavarasis praėjo pakankamai ne blogai - sirgome, bet pati, be pediatro susitvarkydavau.
Rudeni vėl mano vaikui grūda asmininkų vaistus. Nepasiduodu.
Vėl eisime pas homeopatę. Brangu, bet padeda.

Džiaugiuosi šia daktare. Konsultacijos metu, pataria kaip elgtis ne tik prieš prasidedant panašiai ligai, dėl kurios atėjom, bet ir kitus, atvejus aptariame.

Buvome pas Bagdonavičių - nors ir profesorius, pasirodė nemadagus, nevengdavo mano nerino pašiepti, nuo jo vaistų vaikui taip ir nepagerėjo. Pas jį daugiau neisime.
O pas Daiva būtinai planuoju tęsti asmos simtomu kilimo priežasties paieška bei gydymą.

Sekmės ir kantrybės
Atsakyti
QUOTE(Lepsnele @ 2014 12 18, 14:44)
Sveiki,

Mano sunų tradicinė medicina bando nustatyti asminį bronchitą.
Nepasiduodu.
Vedžiau pas Daiva Jakubonienė, homeopatę. Buvome du kartus - prieš metus laiko. Pavarasis praėjo pakankamai ne blogai - sirgome, bet pati, be pediatro susitvarkydavau.
Rudeni vėl mano vaikui grūda asmininkų vaistus. Nepasiduodu.
Vėl eisime pas homeopatę.  Brangu, bet padeda.

Džiaugiuosi šia daktare. Konsultacijos metu, pataria kaip elgtis ne tik prieš prasidedant panašiai ligai, dėl kurios atėjom, bet ir kitus, atvejus aptariame.

Buvome pas Bagdonavičių - nors ir profesorius, pasirodė nemadagus, nevengdavo mano nerino pašiepti, nuo jo vaistų vaikui taip ir nepagerėjo. Pas jį daugiau neisime.
O pas Daiva būtinai planuoju tęsti asmos simtomu kilimo priežasties paieška bei gydymą.

Sekmės  ir kantrybės

O kaip greitai pas Daiva prisiregistruoti išeina?
Atsakyti