Įkraunama...
Įkraunama...

Su VILTIMI į RUDENĮ

Sveikutės, mielosios Mergaitės, naujoje temutėje... 4u.gif 4u.gif

Saulėlydi 4u.gif - ačiū už naujus namučius, už gražius žodžius... Na, jei jau šventė pas Jus šiandien tai tebūnie šventė . Sveikinu Tavo vyrą gimtadienio proga ir linkiu SVEIKATOS, SVEIKATOS IR SVEIKATOS... ir viso kito geriausio ir reikalingiausio...

user posted imageuser posted image


****

Sveta 4u.gif - sveikinu ir Tavo dukrytę su tokiu gražiu gimtadieniu. Linkiu sveikatėlės , jaunystės polėkio ir teišsipildo jos svajonė...user posted image
Papildyta:
QUOTE(tati @ 2009 09 02, 19:28)
Del tramadolio dar pridesiu (nuskausminamuju daug visokiu 'isragavau', tai siek tiek susipazinau). Jie israsomi tik su vadinamu raudonuoju receptu, kuris galioja tik 5 kalendorines dienas, ne visos vaistines turi licenzijas prekiauti tokiais vaistais. Siaip, jei veikia silpnesni vaistai, siulyciau prie ju pasilikti, nes tramadolis turi nemenka poveiki, ypac nusilpusiam organizmui.

Tramadolio poveikį patyrė ir mano mamytė. Manau, kad kiekvieną organizmą skirtingai jis veikia. Kai dar nežinojom , kad sergam, mamytės nugaros skausmus "gydė" tramadoliu ligoninėje. Skausmo beveik nenuimdavo, tik "kirto" per nervus. Pasidarė neišpasakytai verksminga, viso kūno drebulys, baimė, nerimas, silpnumas ir t.t. Kol jis paskui išgaravo, kol mamytė išsipagiriojo, išdrebėjo, "išvimčiojo"... doh.gif verysad.gif doh.gif Šiandien jau vien tą pavadinimą paminėjus jai plaukai šiaušiasi...O vienai senučiukei kaimynei su onkoligele leido dideliais kiekiais ir nieko - ir skausmą nuimdavo ir jokių pagirių nebuvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 02 rugsėjo 2009 - 18:14
QUOTE(Liutukeee @ 2009 09 01, 21:58)
Labutis!Norejau paklaust ar Jums naudojancioms Neupogena lauzydavo kaulus,skaudedavo raumenis,galva?Mamai labai bloga buvo nakti.Siandien antra ampulyte suleido-tai turbut ir vel bus bloga.Nakti Ketanov gere.O gal kazka kita reiketu gert?Siandien chemoterapeutes nebuvo-tai nebuvo pas ka paklausti.
Tai gal ir geriau,kad nera kaimynes,pvz.neknarks naktimis  smile.gif ,netrukdys miegot.
O  kokioje sanatorijoje?

maniskiui nuo neupogeno kaulai labai skaudedavo, ir nugara, bet zinojom, kad krajukas auga ir pats vaikas jau sakydavo jau kai rytoj darys kraujo tyrima tai bus geresni rezultatai rolleyes.gif
beja sveikutes naujuose namuciuose 4u.gif
saulelydi aciu uz nauja temele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tikrai, poveikis skirtingas. Nedidelemis dozemis as kazkokio ypatingo salutinio poveikio nejauciau. Kai bande mane nuskausminti didesnemis tramadolio dozemis, labai svaigo galva, istisai blink.gif Iki WC vos nuejau, net nugriuvusi buvau (o po operacijos, paskui labai pergyvenau del to griuvimo).
Tas pats morfinas tikrai skirtingai zmones veikia, turejau palatos kaimyne, kuria zymiai sunkesnis poveikis kankino, nei mane.
Per 'galva' kerta tie vaistai kaip reikalas, ypac didesnes dozes. Dar dabar kartais galva (kaip as megstu sakyti, RAMai biggrin.gif) blogai veikia, bet cia jau net nebeaisku, nuo kuriu vaistu viskas tongue.gif

Paskaiciau siandien Ugnines istorija (anksciau kazkaip nebuvau uzkliuvusi uz jos), yra siek tiek panasumu su manimi. Gal kuri is jusu zinote, o gal pati mergina atsakys smile.gif Skaiciau, kad auglys irgi buvo didelis, pazeide dubeni. Logiskai mastau, kad teko salinti dali dubens ar ne? Raso, kad vaiksto, tad domiuosi, kaip tiksliau viskas buvo.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2009 09 02, 19:08)
Sveta, kokia tavo dukryte didele jau...o tu tokia jauna  smile.gif

Aha user posted image lotuliukas.gif

QUOTE(rasų lanka @ 2009 09 02, 20:12)
Sveta 4u.gif  - sveikinu ir Tavo dukrytę su tokiu gražiu gimtadieniu. Linkiu sveikatėlės , jaunystės polėkio ir teišsipildo jos svajonė...user posted image

Mano Julija sako :aciu aciuks.gif
Atsakyti
Gabija, 4u.gif - ar buvote šiandien pas onkologą dėl mamogramos? Kaip jaučiatės?

Adis 4u.gif - ar lašino vaistukus? Ar pagerėjo kraujukas? Ir kaip jaučiasi dvyliktokė pradėjusi paskutinius metelius mokykloje? Tikriausiai ji jau pasirinko savo ateitį, profeisją, su kuria suriš tolimesnį savo gyvenimą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 09 02, 19:12)
Sveikutės, mielosios Mergaitės, naujoje temutėje... 4u.gif  4u.gif

Saulėlydi 4u.gif  - ačiū už naujus namučius, už gražius žodžius... Na, jei jau šventė pas Jus šiandien tai tebūnie šventė . Sveikinu Tavo vyrą gimtadienio proga ir linkiu SVEIKATOS, SVEIKATOS IR SVEIKATOS... ir viso kito geriausio ir reikalingiausio...

user posted imageuser posted image
****

[


Ohoho koks orkestras ir šokėjos thumbup.gif AČIŪ
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2009 09 02, 16:24)

Saulelydis ,sveikinu tavo vyra su gimtadieniu!!! Daug daug daug sveikatos,meiles,laimes!!      user posted image


Dėkinga, perdaviau jam damų sveikinimus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2009 09 02, 18:08)
Laba diena naujoje temoje  4u.gif

[


Atsiprašau, nepaminėjau sąraše doh.gif blush2.gif
Atsakyti
SVEIKINIMAI JUBILIATAMS!:gimtadienis

QUOTE(rasų lanka @ 2009 09 02, 08:08)
Laužo kauliukus, gali ir galvelė skaudėti, bet kaip viena  seselė sakė, kad tai gerai, nes atsistatinėja kraujukas - "artimiesiems nekas, kai mato ligoniuką su skausmeliais, bet ligoniukui gerai, nes gaminasi kraujukas". Mes buvom tos frazės "įsikandusios" nuo pat pradžių... smile.gif Mamytė stengėsi prakentėti tą skausmą ir negerti jokių vaistukų....
Laikykitės ir sveikite.



QUOTE(SVETA K. @ 2009 09 02, 15:45)

Liutukee ,man buvo tiesiog lepta gerti pries Neupogen leidima 2 tabletes paracetamolio,nes kitokiu nuo skausmo nepatartina gerti tem kas serga kraujo liga,gal jums ir kitaip,bet paviko isvengti dideliu skausmu,nors budavo kad po kokios 5s ampules vistiek labai skaudejo,tai tada man gydytuoja leisdavo padaryti pertrauka diena,o po to "dabaigti".Nes sako kad retai,bet buna kitiems ziaurus skausmas nuo Neupogeno ir temperatura,kad paskui atveza i ligonine ir skausma net morfinas nenuima 4u.gif




QUOTE(saulėlydis* @ 2009 09 02, 15:56)
Nuo neupogeno MB vieną kartą buvo užėję skausmai, visą naktį prasiraitė. Ryte paskambinau daktarei, tai sakė tokiu atveju paracetamolį gerti. Ir nieko kito. Draugei prieš kaulų čiulpų donavimą taigi daug leido, tai kažkaip ir be paracetamolio išsivertė nors strėnas maudė. Čia to vaisto toks šalutinis poveikis, ir kaip Rasa sako, džiaugtis reikia, nes kraujukas "auga".





QUOTE(romantikė @ 2009 09 02, 18:08)

Liutuke, man nuo Neupogeno nebuvo nieko, bet kiek zinau-daznai buna. Labai padeda skausmui numalsinti Tramadolis, tik jis receptinis...

Del zemu leukocitu, tai buvo mano nuolatine problema per chemija.  Ir joks maistas nepadejo... Tik vaistai.



QUOTE(tati @ 2009 09 02, 18:28)
Smagu naujoje temoje smile.gif

Del tramadolio dar pridesiu (nuskausminamuju daug visokiu 'isragavau', tai siek tiek susipazinau). Jie israsomi tik su vadinamu raudonuoju receptu, kuris galioja tik 5 kalendorines dienas, ne visos vaistines turi licenzijas prekiauti tokiais vaistais. Siaip, jei veikia silpnesni vaistai, siulyciau prie ju pasilikti, nes tramadolis turi nemenka poveiki, ypac nusilpusiam organizmui.



QUOTE(rasų lanka @ 2009 09 02, 19:12)

Tramadolio poveikį patyrė ir mano mamytė. Manau, kad kiekvieną organizmą skirtingai jis veikia. Kai dar nežinojom , kad sergam, mamytės nugaros skausmus "gydė" tramadoliu ligoninėje. Skausmo beveik nenuimdavo, tik "kirto" per nervus. Pasidarė neišpasakytai verksminga, viso kūno drebulys, baimė, nerimas, silpnumas  ir t.t.  Kol jis paskui išgaravo, kol mamytė išsipagiriojo, išdrebėjo, "išvimčiojo"... doh.gif  verysad.gif  doh.gif Šiandien jau vien tą pavadinimą paminėjus jai plaukai šiaušiasi...O vienai senučiukei kaimynei su onkoligele leido dideliais kiekiais ir nieko - ir skausmą nuimdavo ir jokių pagirių nebuvo...



QUOTE(editada @ 2009 09 02, 19:16)
maniskiui nuo neupogeno kaulai labai skaudedavo, ir nugara, bet zinojom, kad krajukas auga ir pats vaikas jau sakydavo jau kai rytoj darys kraujo tyrima tai bus geresni rezultatai  rolleyes.gif
beja sveikutes naujuose namuciuose  4u.gif
saulelydi aciu uz nauja temele  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aiu visoms uz pasisakymus del Neupogeno! 4u.gif

Mamai pirma diena,tiksliau nakti buvo siaubingai blogai,o po antros dozes buvo neblogai,bet turbut Ketanov suveike.Bet vat jus sakot,kad negalima.Kitam sykiui zinosim.

Siandien leukocitai jau virs 4 buvo-tai sulasino mazaja chemija-GEMZARA.Bet kaip kamuojasi mama.Po didziosios chemijos TAKSOLIO+GEMZAROS taip blogai nebuvo.O dabar pakilo temperatura iki 39(bet kai matavau temperatura-tai buvo praejus valanda po paracetamolio davimo),paskui vel sugirdziau,bet temperatura nekrito.Baisiausia,kad uzeina baisus kosulys ir dusulys doh.gif .Daviau(nubegau i vaistine nupirkt)doximetazono 2tabletes,tik nezinau ar gerai padariau,bet truputi pagerejo(manau),nes mama vis miega ir nebedusta,nors kosulys uzeina ir miegant.Nevalgo visiskai,negeria doh.gif ,net nekalba.Tik sake,kad daugiau chemijos nesilasins ir,kad geriau numirs doh.gif .Kaip man baisu kai taip kalba.Taip norisi pagelbeti,o nezinau kuo verysad.gif

Skaitau senas temas,berods adis rase,kad su kiekvienu nauju sios chemijos kursu-pasaliniai poveikiai buvo mazesni.Ar gerai supratau?O Jums(ir kitoms)ir po Gemzaros dare kraujo tyrimus?Nes mamai tai nepaskyre.Paskyre tik rugsejo vidury atvykt kraujui ir antram TAKSOLIO+GEMZAROS kursui.Bus praeje 4savaites nuo pirmojo kurso.Idomiai kazkaip g.gif .Maniau,kad po 3sav.seka antras.Bet cia turbut atkele todel,kad antroji dalis buvo nulelta del blogo kraujuko.

Man tai labai baisu kai mama taip jauciasi.Norejau net greitaja kviest kai mama sauke,kad dusta,bet mama liepe nekviest.Paskutini syki kai buvo nualpusi-greitoji tik po valandos atvaziavo,o atvaziaves vyrukas net nepriejo prie mamos(ji katik buvo atsigavusi),o ramiai atsisedo popieriu pildyt,paskui tik pulsa pamatavo.Tai mama sako,kad ir dabar taspats bus,tai kam kviest doh.gif
Kai paskaiciau kaip kitos jautesi per tokiapat chemija-tai susidariau ispudi,kad pakilusi temperatura nera pavojinga.Ar klystu?Taip bijau.Neturiu daugiau su kuo pasitarti.

O prednizolonas ir dexametazonas kazkuom skiriasi vienas nuo kito ar taspats?Nes skaiciau,kad kaikurios prednizolona gere.

Gydytoja sake,kad sita chemija lengvai pernesama-tai net nezinau kaip mama gydyt,jokiu patarimu negavau,belieka internetu pasikliaut.

Aciu jums visoms,kad dalijates patirtimi!Aciu,kad esat!Sveikatytes visoms ir visiems!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 02 rugsėjo 2009 - 21:49
Liutukee ,manau vaziuokite i ligonine,arba nors paskambinkite gydytuojai,bet jeigu laikosi temperatura - vaziuokite,ir reikia gerti antibiotikus.PREDNIZALONO IR DEXAMETAZONO NEGALIMA JEIGU YRA TEMPERATURA IR INFEKCIJA.Man visada nutraukdavo prednizalona ,kai kildavo temperatura,nors pagal gydymo shema jis buvo butinas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 02 rugsėjo 2009 - 22:37
QUOTE(Liutukeee @ 2009 09 02, 22:48)
O dabar pakilo temperatura iki 39(bet kai matavau temperatura-tai buvo praejus valanda po paracetamolio davimo),paskui vel sugirdziau,bet temperatura nekrito.Baisiausia,kad uzeina baisus kosulys ir dusulys  doh.gif .Daviau(nubegau i vaistine

Negalima!!!Negi neižnot, paracatamolio dažniau kaip kas 6 valandas. Paros dozė 4-tabletės po 500mg. Paarcatamolis gali sukelti kepenų nepakankamumą! Arbatos pralaitavimą skatinančios arba viso kūno suvilgymas degtine, jei nėra odos pažeidimų, jei yra tų vietų neliesti. Pilat degtinę į saują ir drėkinat negailėdama visą mamą; nuo kaklo iki rankų pirštų, nugarą, pilva , sėdmenis ir t. t. iki kojų pirštų. Man šiandien buvo 39,2 nekrito nuo Appap visą valandą, išgėrusi porą stiklinių juodos arbatos ir 1 leipžiedžių-aviečių, išpylė prakaitas ir nukrito iki 38. Vyras šiandien nupirko spaudimo ir puslo matuoklį, tai pulsas 126, spaudimas 96x54. dėl širdelės pabijojau leisti analginą, tokiu atveju sudavus paracatamolų ir nekrentant tem. galima suleisti 1/4 arba pusę (jei stambesnis) ampulės analgino. BEt širdis tuir būti sveika!
Šiandien vėlai vakare skambinau budinčiai gydytojai, tai gavau nurodymą skubiau vykti į ligoninę ir pasidaryti net (naktį) bendrą kraują ir CRB (reaktyvinį batymą) Jei reaktyvinis abltymas labai aukštas, ir nukritę kraujas (granuliocitai (neutrofilai) ir leukocitai, tuoj pat gultis į Šiaulių onkologinį. Kadangi mūsų ligoninėjė priėmimo skyriuje bardakas, (gali pralaukti ir porą-trejetą valandų) surizikavau ir nevažiavau, tyrimą pasidarysiu rytoj iš ryto. Onkologinė neturi savo biocheminės laboratorijos, tai Crb būna tik sekančią dieną. Rytoj bandysiu daryti privačiai. Bet aš išdrįsau rizikuoti, nes man pastoviai būna aukštos temp., su antibiotikais neskubu, nes net nežinau kokius juos reikėtų gerti, man nuo antib. blogai su žarnynu būna...Kiek augino apsėlius - niekas neišaugdavo...
*****************
Todėl ryt, jei ne šiandien marš su mama į ligoninę! Nedrįskit rizikuoti. Man gemzara sunki būdavo, pastovi temperatūra iki 38,8 vakaraiskartais virš 39. Kol nesiekdavo 39 jokių temp. mažinačių negerdavau, ne sbūtų tekę kiekkvieną dieną paarcatamolį rytti. Rytais krisdavo iki 36,8 - 37,4. Gydytoja yra įspėjusi jei aukšta temp. liakosi ilgiau nei 6 valandas; būtini ekstra tyrimai: bendras ir minėtas CRB. CRB norma 5, jei viršina dešimtt ir daugiau kartų, nedelsiant hospitalizacija. nes gali vystytis sepsis (kraujo užkrėtimas), nedelsiant leidžiami stiprūs plataus veikimo antibiotikai ir iš kraujo bei šlapimo pasėlių auginama bakterijos. jei išauga, pakoreguojami antibiotikai.
Labai vėlu, klaidų netaisau, suprasit.

************
Man vėl ant pleuroje skysčiai, vakar jau maniau vėl reikės drenuoti perikardą, nes labai aukštas pulsas, (120) padarė širdies echo, skysčių norma, išsisukau nuo tos daugiau nei nemalonios (nepakenčiamos) procedūros, bet širdis nerimsta. Paskyrė vaistų, nelabai kol kas padeda. Chemiją suleido. Nebėr ką daryti, laikas ne mano naudai, delsiant ir darant pertraukas veikia. Rizikuoja gydytoja, nes situacija mano labai jau nekokia. Pati viską puikiai suprantu...bet kol gydo gydausi...
*********
Kkiek leidžia neupogen, kenčiu. Man skauda arba čiurnas, blauzdų, šlaunų kaulus arba „šaudo“ kaip gimdymo sąrėmiai klubų kauluose. Jei keikviena proga reikėtų parcaatamolios, tai būtų labai dideli jo kiekiai. Jis kepenis veikia... kartais paaimanuoju, jau kai netveriu, atsikeliu naktimis ir viakštau, vaikšant ne taip skauda, (ypatingai skauda sėdint). Dienomis, kai neskauda miegu. Nors paskutiniais kartais ne visuomet būna skausmai, būna ir neskauda. Kūnas užsigrūdino... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 02 rugsėjo 2009 - 23:13
Geriausiai skausmus nuima , čia kalbu apie Neupogeno sukeltus skausmus paprasčiausias Paracitamolis, ir čia ne bajeris, man pasakė daktarė viena, aš tiek buvau iškankinta skausmų nuo neupogeno sad.gif mano daktarė sakė kentėt, o čia viena patarė išgert prieš susileidžiant dvi tabletes, per pietus dvi ir vakare, paskui mažinti galima tik ryte dvi ir vakare dvi, tikrai skausmą nuima stebuklingai to neupogeno sukeltą smile.gif

Jei temperatūra nekrenta nuo paracetamolio, man liepdavo skubiai gerti antibitikus, kuriuos būdavo iš anskto išrašiusi ir jei kelias dienas temperatūra vistiek laikydavosi, tada liepdavo skubiai lėkti į ligoninę verysad.gif

Geriausia nerizikuoti, ypač jei šalia kur esat, man iš Klp nulėkti į Vilnių buvo pakankamai sudėtinga(greitai nulėkti), bet jei jums yra kokia galimybė kuo skubiau ten keliaukit, juk jei nieko baisaus, tai tiesiog išeisite namučio wub.gif 4u.gif

Labanaktukas visoms, pasiilgau jūsų, bet jau pavargau nuo viešumo, einu mieste tiek žvilgsnių...komentarų... anksčiau jums viską išsikalbėdavau, atsiverdavau, pasidarydavo lengviau širdutėje, deja dabar to padaryti tiesiog nebegaliu, sunku man taip, nes išsikalbėti turbūt būtina, o plius juk jus visos mano draugės wub.gif

Apkabinu, labanakt wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugn*Ine: 02 rugsėjo 2009 - 23:10
Ugnine, o kaip šiaip jauties šiuo metu? apart to viešumo? Kokios mintys, kokie jausmai? tiesiog įdomu 4u.gif
Atsakyti
adis ,nepasiduok,laikykis! Gal pades vaistai,nesikaups tie skysciai.Dabar tau sunkus periodas,bet tikekimes kad jis greit praeis,mes su tavim group.gif
Atsakyti