Įkraunama...
Įkraunama...

Domeikavos gimnazija

QUOTE(matre @ 2014 01 23, 13:14)
Nea, mes irgi kol kas mieste. Ir galbūt į pirmą klasę dar teks važinėti iš miesto. Direktorius minėjo, kad dabar toks metas kai populiari Vilma Jaciuvienė (ji jaunesnė). Aš kol kas linkstu labiau ties kita mokytoja.smile.gif

As po sventes nuspresiu kuri man labiau patiks pas ta ir rasysiu smile.gif
Mano dukra gavo per kaledas sveikinima ir dabar asmeniskai viena ketvirtoke atveze kvietima i svente. Tai as supratau, kad cia butent Gerdvilienes klase oeganizuoja.
Tikiuosi viskas bus ok. smile.gif
Atsakyti
Mes tai buvom nuėję pas direktorių pasikalbėti ir išsiaiškinti kaip ir kas. Tai mums irgi davė tą kvietimą ateiti. smile.gif Aš irgi pažiūrėsiu ir tada užrašysiu. O jūs iš miesto važinėsite į tą mokyklą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 23 sausio 2014 - 13:50
Ar gavote kas nors pranešimus apie pirmokų priėmimą į mokyklą ir apie susipažinimą su mokytojomis bei pamokėles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2014 05 27, 09:35)
Ar gavote kas nors pranešimus apie pirmokų priėmimą į mokyklą ir apie susipažinimą su mokytojomis bei pamokėles?  g.gif

Gavom wink.gif Pamokeles bus 2-3 d. nuo 9.00-11.00 val. O pas kokia mokytoja, tai neissiaiskinau. Bet manau pas ka raset pas ta ir patekot. Kiek zinau gan vienodai pasiskirste prasymai.
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 05 27, 10:52)
Gavom wink.gif Pamokeles bus 2-3 d. nuo 9.00-11.00 val. O pas kokia mokytoja, tai neissiaiskinau. Bet manau pas ka raset pas ta ir patekot. Kiek zinau gan vienodai pasiskirste prasymai.


Kad patekom žinau, skambinau praeitą savaitę į mokyklą. Tada minėjo,kad išsiųs pranešimus dėl pamokėlių, nes tada dar nebuvo aišku tiksliai kada jos vyks. Mes kažkodėl negavom jokio pranešimo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 27 gegužės 2014 - 12:27
QUOTE(matre @ 2014 05 27, 12:21)
Kad patekom žinau, skambinau praeitą savaitę į mokyklą. Tada minėjo,kad išsiųs pranešimus dėl pamokėlių, nes tada dar nebuvo aišku tiksliai kada jos vyks. Mes kažkodėl negavom jokio pranešimo. g.gif

Tai gal jums pastu siuncia smile.gif Mums dabartine ketvirtoke i namus atnese.
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 05 27, 12:36)
Tai gal jums pastu siuncia smile.gif Mums dabartine ketvirtoke i namus atnese.


Galvojau, kad gal kokiu elektroniniu paštu atsiunčia. Šiaip galėtų informaciją skelbti ir mokyklos tinklapyje. Pas kokią mokytoją būsite?
Atsakyti
Rasemes pas Vilma Jaciuviene, tai manau pas ja ir busim wink.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad pas ją visa Domeikavos darželio grupė perėjo. Mes rašėmės pas Audronę Gerdvilienę. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2014 05 27, 15:00)
Girdėjau, kad pas ją visa Domeikavos darželio grupė perėjo. Mes rašėmės pas Audronę Gerdvilienę.  smile.gif

Tai, kad kaip tik pas Audrone Is darzelio pereina;) Kalbejau su viena mama, tai sake kazkas rekomendavo darzeli ta mokytoja tai visi ir susirase pas ja.
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 05 27, 16:39)
Tai, kad kaip tik pas Audrone Is darzelio pereina;) Kalbejau su viena mama, tai sake kazkas rekomendavo darzeli ta mokytoja tai visi ir susirase pas ja.


Na va, o man kitaip sakė. Bet mes papuolėm pas tą, pas kurią rašėmės smile.gif
Atsakyti
Kas moko domeikavoj busimus ketvirtokus? Gal ka nors daugiau žinote?
Atsakyti