Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios skalbimo mašinos

Tai va o mes norim grazinti blomberga ,dirba garsiai,sokineja,kiek esu turejus dirba visos taip ,kad vakar 12 nakties kai tylu tai ka as zinau garselis,snekejau su daugeliu meistru tai sako pirk Miele naudota uz 1500lt o as klausiau del Samsungo nes vyras sako perkam nauja Samsunga,tik ,kad labai jau pigios jos,jauciu visos naujos dirba tyliai tik po 5 metu kokiu jau garseja ,bent kiek pastebejau nezinau zodziu gal Miele naudota pirkt ,nes naujai man gaila ,dar nemazai kitos technikos reik naujos tai viska neiseina o Miele 3000
Atsakyti
Renkames skalbimo masina i naujaji buta, kadangi vonia labai mazyte nusiziurejau va toki modeliuka Boch
Gal galeciau sulaukti komentaru? O gal yra kas panasaus is Miele ar AEG?
Atsakyti
Skirtumas tame yra ,kad Miele sunaudoja iki 60 litru vandens ,o kitos apie 40 litru,uztat ,gal ir geriau skalbia Miele.Tik as bandziau pamastyti kiek man iseitu iskalbt rankomis su 40 litru ,tai niekaip nesigauna 5kg smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
noriu paklausti, ar užpakalinė skalbyklių dalis prisiglaudžia prie sienos, ar ne? Jei skalbyklės gylis 45 cm arba 60 cm, tai tiek ir užims vietos, ar reikia dar kažkiek pridėti? g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,noriu isigyti skalbiniu dziovykla,ka patartumet,kokia pirkti,tai yra kokios fyrmos,kolkas ziurineju AEG firmos ka manote,o gal kas nors jau naudojasi?laukiu atsiliepimu!
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 02 28, 13:00)
Sveiki,
noriu paklausti, ar užpakalinė skalbyklių dalis prisiglaudžia prie sienos, ar ne? Jei skalbyklės gylis 45 cm arba 60 cm, tai tiek ir užims vietos, ar reikia dar kažkiek pridėti? g.gif


Reikia ziureti konkreciai. Gali buti kad pas tave vandens pajungimas uz skalbimo masinos. Kai pajungsi vandens slanga, ar ji nemaisys? Tas pats ir su vandens ispylimo slanga.
Paprastai prisiglaudzia skalbimo masinos staliukas prie sienos, o tarp sienos ir skalbimo masinos galines sieneles lieka sioks toks tarpas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas: 01 kovo 2007 - 13:08
QUOTE(Zilvinas @ 2007 03 01, 14:07)
Reikia ziureti konkreciai. Gali buti kad pas tave vandens pajungimas uz skalbimo masinos. Kai pajungsi vandens slanga, ar ji nemaisys? Tas pats ir su vandens ispylimo slanga.
Paprastai prisiglaudzia skalbimo masinos staliukas prie sienos, o tarp sienos ir skalbimo masinos galines sieneles lieka sioks toks tarpas.

Ačiū! Man svarbu, kad prisiglaustų būtent staliukas (t.y. viršus, ar ne?), nes kai nurodo gylį, tai turi omenyje viršų, tikriausia.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 03 01, 13:27)
Ačiū! Man svarbu, kad prisiglaustų būtent staliukas (t.y. viršus, ar ne?), nes kai nurodo gylį, tai turi omenyje viršų, tikriausia.


Taip.
Bet jei skalbimo masina 45cm gylio, reikia ziureti ar tikrai uzteks vietos slangom, ar del ju nereiks atitraukti skalbimo masinos siek tiek nuo sienos.
Ziurek kokrecia skalbimo masina.
Atsakyti
mes turim LG (direct drive) labai patenkinti, ir mama irgi pirko LG (tik paprastesne) - dedasi is sono. O vat anyta nupirko Ardo - dedasi is virsaus - sudas menuo nepraejo kaip reikejo taisyti.
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2007 02 07, 17:02)
Tai va o mes norim grazinti blomberga ,dirba garsiai,sokineja,kiek esu turejus dirba visos taip ,kad vakar 12 nakties kai tylu tai ka as zinau garselis,snekejau su daugeliu meistru tai sako pirk Miele naudota uz 1500lt o as klausiau del Samsungo nes vyras sako perkam nauja Samsunga,tik ,kad labai jau pigios jos,jauciu visos naujos dirba tyliai tik po 5 metu kokiu jau garseja ,bent kiek pastebejau nezinau zodziu gal Miele naudota pirkt ,nes naujai man gaila ,dar nemazai kitos technikos reik naujos tai viska neiseina o Miele 3000


jei daug technikos reikia, tai apsimoka pavaziuoti i alytu, kur yra sandeliai i kuriuos suveza technika kuri turi isores defektu arba ispakuota. ten kainos kartais per puse mazesnes nei parduotuvese, o daiktai nauji smile.gif
jei daug perki tai dar gali nusideret. kuo daugiau perki tuo daugiau nuleidzia. mes visa technika pirkom ten... ir vel ruosiames skalbimo masinos vaziuot.. nauja AEG gali gaut uz 1400
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2007 03 01, 14:56)
Bet jei skalbimo masina 45cm gylio, reikia ziureti ar tikrai uzteks vietos slangom, ar del ju nereiks atitraukti skalbimo masinos siek tiek nuo sienos.
Ziurek kokrecia skalbimo masina.

Ačiū! aciuks.gif Dar noriu paklausti: girdėjau, kad neįmontuojamos skalbyklės viršų galima nuimti ir vietoj jo padaryti stalviršį. Ar taip visoms galima, ar tik kai kurioms? Ir dar - jei skalbyklė įmontuojama, tai ar būtinos priekinės durelės iš plokštės, ar galima ir be jų palikti? g.gif
Gal dar kam bus įdomu apie skalbyklių gamintojus čia (rusiškai).
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 03 01, 18:49)
Ačiū! aciuks.gif Dar noriu paklausti: girdėjau, kad neįmontuojamos skalbyklės viršų galima nuimti ir vietoj jo padaryti stalviršį. Ar taip visoms galima, ar tik kai kurioms? Ir dar - jei skalbyklė įmontuojama, tai ar būtinos priekinės durelės iš plokštės, ar galima ir be jų palikti?  g.gif
Gal dar kam bus įdomu apie skalbyklių gamintojus čia (rusiškai).


Galima nuimti staliuka. Ir priekiniu dureliu nebutina deti, nebent skalbimo masina tures papildomas apsaugas (kol neuzdarytos durys, tol nepradeda skalbimo).
Jeigu yra galimybe, siulyciau neintegruoti skalbimo masinos i baldus. Skalbimo masina turi tokia bloga savybe, kad jei blogai issidesto skalbinius, ji vibruoja, gali sugadinti jums baldus salia stovincius.
Atsakyti