Įkraunama...
Įkraunama...

Kas griauna draugystę?

Norėčiau paklausti, kas Jūsų nuomone, griauna draugystę? Ir ar verta gelbėti draugystę ir dėl jos stengtis, jei vaikinas išties labai patinka? wub.gif Šeima dar nėra sukurta, o draugystę ištiko krizė, t.y. ir vaikinas, ir mergina nesusišneka taip, kaip anksčiau. cry.gif Ir ką daryt? Iš anksto dėkoju už Jūsų nuomonę.
Atsakyti
niekas nenori man patarti ir pasidalinti savo mintimis verysad.gif verysad.gif
ar tema tiesiog turbut visai ne i tema verysad.gif ir neaktuali ir neidomi verysad.gif vistiek aciu tiems, kurie perskaite bent pavadinima
Atsakyti
Niu kodėl jau taip, visai įdomi ir aktuali tema smile.gif
Tiesiog draugystę griauna labai jau įvairūs dalykai ir labai plati tema išeina.
Griauna daug kas - pradedant rutina lovoje ir baigiant skirtingais gyvenimo tikslais. Priklauso nuo žmonių, nuo santykių, nuo požiūrio į tuos santykius ir t.t., ir etc., ir pan.
Gal tiksliau paaiškink, kuo ta krizė pasireiškia? Nes kai situacija neaiški, nežinia ką rašyt.
Atsakyti
kaži kiek laiko laiku jūs jau kartu, ar kartu gyvenate ?
jei yra kažkokie jausmai, o ir problemos ne tokios, kaip neištikimybė ir pan. manau tikrai verta viską gelbėti wub.gif
mes kartu jau metai, ir tikrai ne kartą buvo kilęs noras viską mesti, nes viskas nebe taip kaip anksčiau sad.gif bet viskas ir negali būti taip, kaip buvo draugystės pradžioje doh.gif viskas keičiasi, bendravimas, jausmai, elgesys.... Mes kartu negyvenam, o dabar ir laiko nėra susitikti kasdien, susitinkam vieną, du, tris kartus per savaitę verysad.gif tačiau užtenka ir to, spėjam vienas kito išsiilgti wub.gif halbūt ir jums, jei susitinkat dažnai reiktų susitikti rečiau? Būtų apie ką kalbėtis, pasakotis praėjusių dienų įspūdžius ir pan. ax.gif nueikite ten, kur vaikščiodavote anksčiau, darykite tai, ką darėte prieš pasikeičiant draugystei mirksiukas.gif Padarykite prisiminmų vakarą, palepinkite vienas kitą niekučiais wub.gif KALBĖKITĖS vienas su kitu apie tai, kas blogai vieno ir kito elgesyje, žodžiuose, poelgiuose, ko norėtumėt, kad būtų kitaip, ką reikia keisti ar tik "pašlifuoti" rolleyes.gif
kai norėdavau viską baigti, labai padėdavo forume perskaityta mintis "nutraukti santykius labai paprasta išeitis, nereiklauanti pastangu, palyginus su jų tobulinimu" wub.gif
Atsakyti
draugaujam mes daugiau nei vienerius metus, kartu negyvenam. draugystes pradzioj as ziurejau i viska labai lengvai, paprastai, tiesiog megavausi bendravimu, kol po kokio pusmecio nesupratau, kad truputi isimylejau wub.gif va tada jauciu, kad mano pacios elgesys pradejo keistis, pradejau prarasti savarankiskuma, atsirado baime laisvai sakyti, ka galvoju sad.gif pradejau bijoti jo netekti g.gif dabar jau nebebijau smile.gif nes zinau, kad nereikia bijoti issiskirti. bet tas laikotarpis buvo kai as prisnekejau visokiu nesamoniu ir dar ir dabar bijausi kartais pasisakyti sad.gif nes paskui nezinai, kaip supras, ka supras ir t.t. sad.gif tie vyrai vistiek kitaip masto g.gif o tai cia tokia situacija jau rimtas pavojaus signalas turbut
Atsakyti
Šiaip kas link kalbėjimo, tai vyrams visad reikia sakyti viską tiesiai, šviesiai ir aiškiai, nes jie viską pažodžiui supranta smile.gif jokių ten perkeltinių prasmių nereik naudot - beviltiška...
O šitoj situacijoj tau tiesiog reikia truputį labiau pasitikėt savim... Gal tos krizės net ir nėra, tik tu ją kuri savo kompleksais...
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2005 10 11, 14:26)
Šiaip kas link kalbėjimo, tai vyrams visad reikia sakyti viską tiesiai, šviesiai ir aiškiai, nes jie viską pažodžiui supranta  smile.gif jokių ten perkeltinių prasmių nereik naudot - beviltiška...
O šitoj situacijoj tau tiesiog reikia truputį labiau pasitikėt savim... Gal tos krizės net ir nėra, tik tu ją kuri savo kompleksais...




taip, kaip po to laikotarpio nutariau susiimt, iskart viskas pagerejo smile.gif tik va del vyru tai nezinau kaip cia vistik g.gif turbut dar per mazai patirties turiu g.gif siuo metu draugauju su vaikinu, kuriam tiesiai sviesiai schmoll.gif arba as nemoku tiesiai sviesiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(tuika @ 2005 10 11, 15:52)
taip, kaip po to laikotarpio nutariau susiimt, iskart viskas pagerejo  smile.gif  tik va del vyru tai nezinau kaip cia vistik  g.gif  turbut dar per mazai patirties turiu  g.gif  siuo metu draugauju su vaikinu, kuriam tiesiai sviesiai  schmoll.gif arba as nemoku tiesiai sviesiai  g.gif

Gerai, kad pagerėjo smile.gif
A dėl tiesumo - velnias žino, gal ir baisių jautriasielių esama... Tik man nepasitaiko smile.gif
Atsakyti
Sėkmingai įveikus krizę santykiai labai sustiprėja ir tampa nuoširdesni. Žinau iš patirties.
Sunku ką nors konkretaus patarti, viskas priklauso nuo asmenybių, požiūrio į santykius ir daugelio kitų dalykų. Kelias į tą viršukalnę, jeigu taip galima pavadinti, bus ilgas ir duobėtas, dažnai norėsis viską mesti ir eiti kas kur. Bet kokiu atveju bandyti verta.
Kol nebuvau ištekėjusi, mes su dabartiniu vyru irgi turėjome rimtą ir ilgai užsitesusią krizę. Tai nebuvo neištikimybė ar kažkas tokio, bet buvo labai blogai. Nesusišnekėdavome, kasdien pykdavomės. Vieną kartą net antausį jam skėliau. Dabar net nežinau, dėl ko taip tada atsitiko - tiesiog į santykius įsimetė rutina turbūt. Dabar esame vedę ir labai laimingi.
Turiu pasakyti, kad teks nugalėti išdidumą ir pamiršti ambicijas. Bus nelengva.
Linkiu sėkmės.
Atsakyti
Labai aciu, kad pasidalinote mintimis ir patirtimi smile.gif

siai dienai as nenoriu jo palikti, visai nenoriu nenoriu, turbut isties panasus dalykai arba sustiprins draugyste, arba ne. jei ne, vadinasi, draugyste neatlaike. o kaip bus toliau, parodys gyvenimas smile.gif
Atsakyti
Atrodo, ir man prasidėjo krizė... Ne jam, ne mums, o man... Vis konfliktuoju, vis kažkas negerai... O kaip nustatyti, ar tikrai kažkas negerai, ar čia aš per daug noriu? Nesu ir niekad nebuvau mazgotė, tai gal visgi aš per daug noriu... Pasimečiau. Norisi daugiau švelnumo ir dėmesio, nors nuo pat pradžių žinojau, kad jis nelinkęs labai seilėtis... Kita vertus, labai seilėto irgi nesinori. Norisi bendros veiklos, kažkur išeiti, o jis baisus namisėda. Apie tai daug kartų šnekėta, bet rezultatų beveik jokių. Na suprantu, sunku žmogui prisiversti. Bet man irgi sunku susitikus nuolat būt tarp keturių sienų. Ir ką daryt? Kantrybe šarvuotis? Neverta juk dėl tokių dalykų skirtis, nes visgi myli jis ir stengiasi... Taip ir blaškausi. Matyt, jauna dar, taikytis prie žmogaus nemoku? Ką aš žinau...
Atsakyti
Raduga , pas mus situacija analogiška.... Kiek kartų sakyta, kak noriu to ir ano, pasitaiso vienai dieai, toliau vėl tas pats verysad.gif
Atsakyti