Įkraunama...
Įkraunama...

Kas griauna draugystę?

Nugis, skaitau ir galvoju g.gif blink.gif Jėtus - jie visi identiški..aš tai bandau keisti taktiką - neskambyju nerašau - aj galvoju kiek galiu jo prašt dėmesio, skambučių ir etc. Tai pats pasiskambina...na mes atskirai gyvename..to dėmesio, švelnumo, gra-ių žodžių ir man trūksta...labai...bet nsutojau dėl to nervintis...kartais būna taip kad per dieną tiek švelnumo sulaukiu tiek dėmesio kad pametu glvą visai..pasirodo gali ir nori tai padaryti tie vyrai...bet retai... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2005 10 17, 10:46)
Nugis, skaitau ir galvoju g.gif  blink.gif Jėtus - jie visi identiški..aš tai bandau keisti taktiką - neskambyju nerašau - aj galvoju kiek galiu jo prašt dėmesio, skambučių ir etc. Tai pats pasiskambina...na mes atskirai gyvename..to dėmesio, švelnumo, gra-ių žodžių ir man trūksta...labai...bet nsutojau dėl to nervintis...kartais būna taip kad per dieną tiek švelnumo sulaukiu tiek dėmesio kad pametu glvą visai..pasirodo gali ir nori tai padaryti tie vyrai...bet retai... cry.gif

Aha, švelnumo ir dėmesio tai kartais sugeba paduot... Bo tai lengviau nei užpakalį pakelt pasižmonėjimui doh.gif gal kad tas užpakalis nemažas mirksiukas.gif
Ale va galvoju - jei švelnumą ir dėmesį per porą metų rodyt išmoko, tai gal ateis laikas ir užpakaliui?
Atsakyti
galvojau, kad tik maniškis toks egzempliorius..........
Dvi paskutines dienas pasitaisęs, ir žinutę gražia parašė ir žodeliukų gražesnių pasako (bendraujam per kompą sad.gif )
Dabar nusipirko mašiną, tai nuvažiuoam prie jūros, o vasarą kai jos nebuvo, tai vis namie ir namie...... Oras gražus, šiltas, bet ne, gulim lovoj ir žiūrim filmus doh.gif
Ir gražiuoju mėginau, ir piktuoju, niekas nepadėdavo ......
Dabar ruduo, gražus, juk taip miela ir romantiška būtų nueit į parką lapų paspardyt wub.gif Deja.......... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 10 17, 12:22)
galvojau, kad tik maniškis toks egzempliorius..........
Dvi paskutines dienas pasitaisęs, ir žinutę gražia parašė ir žodeliukų gražesnių pasako (bendraujam per kompą  sad.gif  )
Dabar nusipirko mašiną, tai nuvažiuoam prie jūros, o vasarą kai jos nebuvo, tai vis namie ir namie...... Oras gražus, šiltas, bet ne, gulim lovoj ir žiūrim filmus  doh.gif
Ir gražiuoju mėginau, ir piktuoju, niekas nepadėdavo ......
Dabar ruduo, gražus, juk taip miela ir romantiška būtų nueit į parką lapų paspardyt  wub.gif  Deja..........  verysad.gif

Likimo draugės mudvi smile.gif maniškio mašinos dar palaukti reiks... Bet jau nelabai tikiu, kad pasikeistų kažkas... Tie patys filmai bus, ko gero...
Aš regresuoju šitaip leisdama laiką...
Atsakyti
aišku gera ir lovoj pagulėt, kad ir filmą žiūrint, pasiglaustyt, nugaryte paglosto wub.gif
Bet juk net ir skaniausis patiekalas valgant jį kasdien, atsibos cool.gif
Atsakyti
Ei ei clap.gif likimo draugės, nepamirškit manęs! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2005 10 17, 14:32)
Ei ei clap.gif likimo draugės, nepamirškit manęs!  ax.gif

Kursim būrelį - kad būtų su kuo lapus spardyt biggrin.gif
O jei rimtai - gal va imti ir nupirkti du bilietus į kokį spektaklį, užuot laukus nesulaukus brangiausiojo iniciatyvos... Ir vietoj eilinio pagulėjimo - braukšt kultūrintis... Va nuo pat ryto darbe sėdėdama mąstau mąstau galvoju galvoju - ar verčiau piktintis, kad iniciatyvos nerodo, ar geriau jau nuolat rodyt ją pačiai, nesvarbu kad moteris esmi ir norisi būt vyriškos energijos varomai... Jei kitur viskas gerai, jei negalvoji apie skyrybas - gal verta bandyti?

Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2005 10 17, 14:03)
Kursim būrelį - kad būtų su kuo lapus spardyt  biggrin.gif
O jei rimtai - gal va imti ir nupirkti du bilietus į kokį spektaklį, užuot laukus nesulaukus brangiausiojo iniciatyvos... Ir vietoj eilinio pagulėjimo - braukšt kultūrintis... Va nuo pat ryto darbe sėdėdama mąstau mąstau galvoju galvoju - ar verčiau piktintis, kad iniciatyvos nerodo, ar geriau jau nuolat rodyt ją pačiai, nesvarbu kad moteris esmi ir norisi būt vyriškos energijos varomai... Jei kitur viskas gerai, jei negalvoji apie skyrybas - gal verta bandyti?


per daug rodyt iniciatyvos gal irgi nereikėtų..nors iš kitos pusės..velnias žino..aš tai nustojau kaip ir sakiau nervytis..pradėjau sportuoti..užsiimti savo dalykais..bet pati noriu labai labai nuvažiuoti į Druskininkus į spa....bet...lamdosi gi blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raduga @ 2005 10 17, 14:03)
Va nuo pat ryto darbe sėdėdama mąstau mąstau galvoju galvoju - ar verčiau piktintis, kad iniciatyvos nerodo, ar geriau jau nuolat rodyt ją pačiai, nesvarbu kad moteris esmi ir norisi būt vyriškos energijos varomai...

ale ir man tie patys klausimai kyla doh.gif kodėl vis aš turiu rodyt iniciatyvą kažkur nueiti, kalbėtis apie mus, apie mūsų problemas..... Aš ir aš ir aš, lyg jam nerūpėtų niekas sad.gif
iš kitos pusės, juk moteris subtilesnė, jausmingesnė, giliau jaučia ir labiau kapstosi jausomuose ir santykius labiau analizuoa, gilinasi...
Manajam viskas atrodo gerai tarp mūsų, o man atrodo, kad nieko gero doh.gif O kalbėtis jis nenori ar nemoka, uždaras toks verysad.gif O ir pati retai randu žodžių nusakyti savo būseną ir tai, ko man trūksta .... rolleyes.gif

Ai, kuo tolyn į mišką, tuo daugiau medžių cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 10 17, 18:09)
ale ir man tie patys klausimai kyla  doh.gif  kodėl vis aš turiu rodyt iniciatyvą kažkur nueiti, kalbėtis apie mus, apie mūsų problemas..... Aš ir aš ir aš, lyg jam nerūpėtų niekas  sad.gif 
iš kitos pusės, juk moteris subtilesnė, jausmingesnė, giliau jaučia ir labiau kapstosi jausomuose ir santykius labiau analizuoa, gilinasi...
Manajam viskas atrodo gerai tarp mūsų, o man atrodo, kad nieko gero  doh.gif  O kalbėtis jis nenori ar nemoka, uždaras toks  verysad.gif  O ir pati retai randu žodžių nusakyti savo būseną ir tai, ko man trūksta ....  rolleyes.gif

Ai, kuo tolyn į mišką, tuo daugiau medžių  cool.gif

Mūsiškiai vienas prie vieno... doh.gif Jam irgi gerai viskas, tik aš tipo problemų ieškau ten, kur jų atseit nėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raduga: 18 spalio 2005 - 07:00
QUOTE(Raduga @ 2005 10 18, 06:59)
Mūsiškiai vienas prie vieno... doh.gif Jam irgi gerai viskas, tik aš tipo problemų ieškau ten, kur jų atseit nėra...


Tep tep. Kai noriu pašnekėti - tyli, kai pradedu burbėti ir sakau, kad nesu patenkinta mūsų santykiais, sako neburbėk..tai ką man daryti..jo jiem gerai taip kaip yra, g.gif o mums kas? kaip reklamoj "tik bananai ir bananai..." biggrin.gif bash.gif
Atsakyti
Sveikutes...Gelbekit mane!!! nezinau ko besigriebt...as atsiduriau aklavieteje...
Mano padetis tokia, jog su savuoju pazystami seniai, gyvent pradejome pries pusmeti kartu, atskirai nuo jo tevu, bet tame paciame name. Taigi, kol draugavom, kol kurem svajones apie gyvenima kartu, buvo viskas pasaka, visi pavydejo mums musu santykiu...taciau, prasidejo gyvenimas kartu.. pirmieji menesiai buvo "super", jokiu barniu (niekad nesipykom kai draugavom),bet nuo vasaros pabaigos kazkas atsitiko.
Pastoviai varom kur nors balevot...galutinis variantas: griztant namo barnis. Isvada (pagal ji) kalta as, kad keliu scenas PRIE ZMONIU, kuriu net nebuna,uztenka man kreivai paziureti...
ir taip paskutiniu metu kartojasi...
Si savaitgali vel tas pats...tik si kart jis pasako jog jam jau atsibodo toks Mano elgesys...kad jam jau viskas "nusisvilpt" kaip bus toliau, nebeatleis man niekada.. ir t.t.
Norspati esu Liutas, bet jis irgi ne dovanele: oziaragis...zinojau, kad jo charakteris sunkus, tad stengiausi visada ji palepinti, jam padeti...zinoma, to jis nemanau, kad vertino ir kreipe demesi...net jo mama man nuosirdziai sako, kad ji islepinau per daug..per daug net save apleidau...as ji myliu, todel norejau kaip geriau...bet dabar atsiduriau aklavietej...kalta visada as...sad.gif
skaudziausia tai, kad paskutinius metus, retai, faktiskai, suskaiciut ant vienos rankos pirstu galejau, kiek isgirdau is jo ?myliu", o jau apie svelnius zodzius man..nekalbu. Jauciuos kaip tarnaite....
bandziau kalbetis...snipstas, jis net nesileidzia i kalbas, jam vienodai sviecia...
kazkada jis buvo kitoks, dabar nebeatpazystu jo..kartais norisi susirinkt daiktus ir iseit...bet jauciu sirdis plystu...
bet ir dabar ne kas...miegam ir kartu ir atkirai..tik kad vienoj lovoj...slykstu...nezinau ka bedaryti..visos svajones lyg duzta....
Atsakyti