Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

QUOTE(wai2te_m @ 2010 09 28, 17:23)
As Kauno darbo birzoje stoviu jau beveik metus, norejau nuo pat isirasymo eiti i manikiurisciu kursus, bet kiek ateidavau tiek sakydavo, kad nera kursu, bus uz poros menesiu, po poros menesiu vel ta pati sakydavo, tai taip iseina, kad jie savus ten sukisa  doh.gif Siandiena buvau, tai sake po nauju  biggrin.gif  sakau, tai gal as susirinksiu pinigu ir eisiu uz savo pinigus, nes cia lauksiu dar metus tu kursu.

Tai logiska ,kad siuncia ir savus. Jus darytumete kitaip? Siustumete nepazistama, bet ne svo drauga/giminaiti?
O del vietu, tai ju tikrai mazai. Kiek norinciu tukstanciu,o vietu kelios tik.
Atsakyti
Siandien buvau DB(Kaune),maciau manikiuristes kursai prasides berods nuo spalio,kadangi pati ten nenoriu nepamenu tiksliai,bet jei ka domina pasidomekit placiau pas savo konsultantes.As noreciau pardavejos kursu bet dabar jie vyksta kiek supratau gal kas mokinasi ir gali parasyti kaip ten kas?idomu kai baigsis siti ar bus vel renkama pardaveju grupe?
Atsakyti
QUOTE(V&V @ 2010 09 30, 13:39)
Siandien buvau DB(Kaune),maciau manikiuristes kursai prasides berods nuo spalio,kadangi pati ten nenoriu  nepamenu tiksliai,bet jei ka domina pasidomekit placiau pas savo konsultantes.As noreciau pardavejos kursu bet dabar jie vyksta kiek supratau gal kas mokinasi ir gali parasyti kaip ten kas?idomu kai baigsis siti ar bus vel renkama pardaveju grupe?

Zinau,kad daug kursu prasideti turetu spali. Bet dar nieko neskelbia..sake gal kita savaite.
Atsakyti
QUOTE(*Liūtė* @ 2010 09 30, 13:59)
Zinau,kad daug kursu prasideti turetu spali. Bet dar nieko neskelbia..sake gal kita savaite.



Gal kuri zinote, kur tiksliai ldb.lt svetaineje galima rasti greit vyksiancius kursu?

Is ankto aciu 4u.gif , nes as ten niekaip nerandu
Atsakyti
Kiek biržoje akcentavo per tą įvadinę paskaitą, kad kursai NEPRIKLAUSO tiems, kurie turi specialybę. Kursai skiriami tiems, kurie nebaigę mokslų ir neturi jokio diplomo, jokios specialybės.

O dabar jau nauja tvarka. Kursai priklauso tik tiems, kas turi aukštuosius išsilavinimus... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 15 spalio 2010 - 12:04
QUOTE(Irunia @ 2010 10 15, 12:56)
Kiek biržoje akcentavo per tą įvadinę paskaitą, kad kursai NEPRIKLAUSO tiems, kurie turi specialybę. Kursai skiriami tiems, kurie nebaigę mokslų ir neturi jokio diplomo, jokios specialybės.
Kaip yra iš tikrųjų, nežinau. g.gif


taip, tu teisi mirksiukas.gif as pati siauliu darbo birzoj isgirdau taip (pati neturiu spec.), kad nuejus i jaunimo darbo centra perziureciau visas specialybes ir issirinkciau viena ir irasys mane i eile, kol kas jokie kursai nevykdomi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(caramele87 @ 2010 09 20, 09:24)
Norejau pasiteirauti ar uzsiregistravus darbo birzoje ir norint eiti i kursus, kursai vyksta tik darbo rinkos mokymo centre ar ir kitur kur siuncia?Siauliu darbo rinkos centre yra buhalteres specialybes kursai, bet ju dirbancioms metus si darba, kaip ir mokymo testinumas, o ne pradmenys.. doh.gif

o gal yra baigusiu ir kirpeju kursus darbo birzos kursuose? gal yra kokiu atsiliepimu?

kursai vyksta mokymo centre mirksiukas.gif
dabar kaip tik kirpejos atsiskaito. Penktadieni dare sukuosenas,kiek teko snektelt - visos patenkintos ,kaip is tiesu , nezinau ax.gif
Atsakyti
pries 2metus baigiau 12 kl. auginu metuku mergyte,stoti kazkur mokyti nera pinigu,tai sakau nuo pavasario ar rudenio stoti i darbo birza, gal kur issius mokytis... tiktu pardavejos kursai,aisku ne maisto,o kokiu pramoniniu prekiu,buhaltere,vireja,padaveja...
Atsakyti
QUOTE(angeliukesmamyte @ 2010 10 29, 22:08)
pries 2metus baigiau 12 kl. auginu metuku mergyte,stoti kazkur mokyti nera pinigu,tai sakau nuo pavasario ar rudenio stoti i darbo birza, gal kur issius mokytis... tiktu pardavejos kursai,aisku ne maisto,o kokiu pramoniniu prekiu,buhaltere,vireja,padaveja...



as pati taip pat baigus 12kl, esu birzoj ir del kursu sake rinktis galima tik is darbininkisku profesiju, pardaveju, padaveju, vireju...apie buhalteriu kursus net nesvajot, tam reikia aukstesnio issilavinimo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(caramele87 @ 2010 10 29, 22:10)
as pati taip pat baigus 12kl, esu birzoj ir del kursu sake rinktis galima tik is darbininkisku profesiju, pardaveju, padaveju, vireju...apie buhalteriu kursus net nesvajot, tam reikia aukstesnio issilavinimo.. unsure.gif


Bet apskaitos kursai yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Envita @ 2010 10 29, 22:56)
Bet apskaitos kursai yra wink.gif


na nemanau kad apskaitininkes specialybe yra darbininkes profesija..
Atsakyti
QUOTE(caramele87 @ 2010 10 30, 00:25)
na nemanau kad apskaitininkes specialybe yra darbininkes profesija..


O kokios,jei ne darbininkes ?
Budavo,bent jau anksciau tie apskaitininku kursai darbo birzoj 4u.gif
Atsakyti