Įkraunama...
Įkraunama...

Receptu knygutė mažyliams

Mamos, kai verdat pacios grudine kose kudikeliams kokiu santykiu mazdaug pilat MP/misinuko ir vandens?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nefriukas @ 2011 08 04, 10:29)
Mamos, kai verdat pacios grudine kose kudikeliams kokiu santykiu mazdaug pilat MP/misinuko ir vandens?
Aciu 4u.gif

as isverdu pirma kruopas ir sublenderiuoju ir poto idedu misinio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte-x @ 2011 06 30, 08:38)
sakykite mamytes,o nuokada galima i darzoviene ideti krapu ?

Aš nuo 7 mėn. duodavau. Būčiau ir anksčiau davus, tik kad neturėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte-x @ 2011 06 30, 09:38)
sakykite mamytes,o nuokada galima i darzoviene ideti krapu ?



Dejau jau nuo 6 menesiu ir krapa, ir bazilika ir petruska smile.gif Vis skaniau mazylei.
Atsakyti
Sveikos mamytes, o as radau labai naudinga puslapiuka su receptukais:) galite uzbegti pasizvalgyti:) www.mazylioreceptai.lt bent man ten buvo daug naudingos informacijos:)
Atsakyti
Sveikos,
man pagrindine problema su kosem ta, kad mano grazuole nevalgo mesos. Hemoglobinas ant ribos, tai nesinori visai nuskurdinti, bet mesa kol kas jai tragedija. Gal zinote ka vaikai valgo geriau uz mesa ir kur yra daug gelezies?
Apskritai su darzovem kankinames abi. Po viena, kita isileidzia, bet labai ribotai. Geriausiai eina grudines koses ir vaisiai.
Atsakyti
QUOTE(renash @ 2012 01 05, 23:42)
Sveikos,
man pagrindine problema su kosem ta, kad mano grazuole nevalgo mesos. Hemoglobinas ant ribos, tai nesinori visai nuskurdinti, bet mesa kol kas jai tragedija. Gal zinote ka vaikai valgo geriau uz mesa ir kur yra daug gelezies?
Apskritai su darzovem kankinames abi. Po viena, kita isileidzia, bet labai ribotai. Geriausiai eina grudines koses ir vaisiai.

o bandet mesa deti kartu su kruopomis?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2012 01 06, 08:55)
o bandet mesa deti kartu su kruopomis?

Ir su kripuom, ir su jos megstamais vaisiais - viskas veltui. Tenka ismesti visa porcija. Nors i 150 ml koses imaisau tik arbatini sauksteli mesos - viskas, nevalgo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(renash @ 2012 01 05, 22:42)
Sveikos,
man pagrindine problema su kosem ta, kad mano grazuole nevalgo mesos. Hemoglobinas ant ribos, tai nesinori visai nuskurdinti, bet mesa kol kas jai tragedija. Gal zinote ka vaikai valgo geriau uz mesa ir kur yra daug gelezies?
Apskritai su darzovem kankinames abi. Po viena, kita isileidzia, bet labai ribotai. Geriausiai eina grudines koses ir vaisiai.

Na hemoglobinui pagerinti gerai grikiai, burokelis , tik neasku nuo kada ji galima duoti, nes informacija skiriasi. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilka11 @ 2012 01 07, 17:34)
Na hemoglobinui pagerinti gerai grikiai, burokelis , tik neasku nuo kada ji galima duoti, nes informacija skiriasi. g.gif  g.gif  g.gif

Bandau dabar dar avietes - jose irgi nemazai gelezies. Grikius valgo, neblogai. O del burokeliu, tai jie laisvina vidurius, tai reikia labai atsargiai, kad nepadauginti. O ir siaip, vaiko pediatre, patare, kad geriau su jais neskubeti.
Atsakyti
QUOTE(renash @ 2012 01 05, 22:42)
Sveikos,
man pagrindine problema su kosem ta, kad mano grazuole nevalgo mesos. Hemoglobinas ant ribos, tai nesinori visai nuskurdinti, bet mesa kol kas jai tragedija. Gal zinote ka vaikai valgo geriau uz mesa ir kur yra daug gelezies?
Apskritai su darzovem kankinames abi. Po viena, kita isileidzia, bet labai ribotai. Geriausiai eina grudines koses ir vaisiai.


o kaip verdat košę? kuom skaninat, jei neskanu?
maniškei kadangi irgi neskanu buvo, o mėsos reikėjo dėl per mažo hemoglobino, tai pradėjau eksperimentuoti. Taigi su krapiukais, sviestu ir druskyte mėsiška daržovienė eina puikiai ax.gif Nors druska nėra gerai, bet tai geriau nei geležies trūkumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo September_Lady: 14 sausio 2012 - 22:08
Geležies yra trynyje kas kelias savaites aš duodu su daržovėmis smile.gif
Atsakyti