Įkraunama...
Įkraunama...

Vieniša mama ir patarimai joms

QUOTE(mgane @ 2009 09 07, 12:20)
Sveikutės,
Tai turbūt mano pirmoji žinutė, nors supermamų forumą skaitinėju keletą metų.
Tai va-prieš2 dienų teste pamačiau 2 juosteles...Iš po kojų žemė slydo (nors man tik ką suėjo 27m) jaučiausi kaip piemenė nežinanti ką daryti, nes vaikelį reiks auginti vienai. unsure.gif

nenusimink.Man tik 24 ketveri i vaika teks auginti vienai.Is pradziu buvo labai baisu bet paskuj palaike draugai ir tevai.
Atsakyti
Sveikos tiek esamos, tiek būsimos mamytės 4u.gif

Kažko šiandien panorau pasiskaitinėti,kaip jaučiausi prieš 3 metus....
Ir dar kartą įsitikinti-kad visi keliai veda į šviesų rytojų.
Vis dar vieniša mamytėsmile.gif turinti nuostabią 2 metukų dukrytę.
Iš tikro labai jaučiu nostalgiją nestuke.gif , tai buvo (nors ir neramus,ir rožėmis klotas)kas liečia nežinomybę. Mergytė (kuri nesirodė) visą nėštumą jau pilvelyje buvo rami-ir nejaučiau nė vieno blogo pojūčio,susijusio su nėštumu. Gimė taip pat lengvai (nors viskas baigėsi cezariu) tad galiu gimdyti ir gimdyti....
Nuo jos gimimo nebuvo nė vienos bemiegės nakties,nekankino diegliukai, ligelės...
Įsigijom butą (turėsiu reiklalų kurį laiką su bankais), pakeitėm miestą.
Pradėjus dirbti,nerimavau kaip bus darželį. Tai net nereikėjo pratinti-jokių ašarųsmile.gif
Simpatijų atsiranda ir mano gyvenime....bet bijau per arti prisileisti...
O seneliai dievina ją, net ,sako, keista-kaip be jos gyvenom). Iš niekur ir ne iš ko nesu išgirdusi,kad va merga su vaiku,kur vaiko tėvas ir pan. Ar mano natūra tokia,kad geriau nesivarginti klausti,ar mano aplinka diplomatiška:)
Taip ir gyvenam-dvi stiprios merginos, visur kartu,viską darom kartu....


O mano monologas toms,kurios atbėgs pasiskaitinėti pasimetusios, nebetikinčioms ateitimi, bijančioms kas toliau bus....moterims,
O bus tik geriau...Vaikas suteikia prasmę lipti aukštyn, suteikia begalės daug jėgų, jau nekalbant apie geras emocijas....
Nesakau,kad nebūna liūdnų dienų,bet jas visas šimtakeriopai išperka mažylio šypsena,žodis mama,stiprus apkabinimas, ir žinojimas,kad esi šiam pasaulyje nors vienam žmogeliukui pati pačiausia ( net apsiverkiau)
O diedai čia yra, čia nėra...Ir pasimetimas,kad vaiką teks auginti vienai, patikėkit,labai laikinas....smile.gif
Sėkmės

Atsakyti
del paskutinio sakinio, nelabai esate teisi. diedai yra, nera - populiaru sakyti. be kita ko, tie diedai ar diedas yra vaiko tevas. jei vaikas brangus, tai ir vaiko dalis yra brangi, ir vaikui atatinkmaia reikia apie teva kalbeti. zinoma, jei tevas su vaiku bendrauja.
turiu savo du ex, ir tikrai ju neniekinu, stengiuos del vaiku su jais sutarti kaip imanoma geriau, ir jie niekad nebus labai pasaliniai asmenys musu visu gyvenime. taip jau yra kad diedu simtai, o vaiko teciai - na, tikrai vieninteliai...
siaip, jjum patiktu jei vienisas tetis taip galvotu, va turiu sunu, auginu ji, o moterys, ai bus tu bobu, o pa kolkas jos tik seksui ir siaip smegenims pravedinti...
zodziu, kai nurasome zmones, ir pacios esame nurasomos..ir musu vaikus kazkas nurasys. (del nuoskaudu). o juk nenorime to.
tikrai nerasau pernelyg sudvasintai, nes pacios santykiai su ex buvo klaikus, tiesiog klaikus, kol nesuvokiau, kad yra vaikai ir del vaiku reikia stengtis nevirsti monstrais ar zverimis, ar tiesiog ego pripumpuotais asmenimis.
Atsakyti
Prieš komentuodama,paskaitykite temos pradžią(nes nežinote) priešistorės Tokio vyro,kuris palieka vos sužinojus,kad laukiesi, ir per 2 metus nė menkiausio laiškelio,tai- jis tikras diedas. Ir nė vieno blogo žodžio nesakysiu savo mažylei, kad jos diedas nenorėjo....

O ir potekstę jūs supratote tikrai klaidingai, čia buvo paskatinimas,kad gyvenimas neapsistoja ties vyru,o ir turėdama vaiką gali susirastį jį.
Atsakyti
na taip, mgane, ne tau asmeniskai taikiau.
tiesiog nusibodusi ta supermamoj besivalkiojanti fraze, ir gyvenime: ai, bus tu diedu.
diedai sako: bus tu bobu.
taip ir vertina zmones viens kita per ju funkciju prizme, ir meta uz borto funkcijoms pasibaigus.
Atsakyti
Mgane, dziugu skaityti senos istorijos laiminga tesini. Sekmes tau.

MGANE, gal gali man i asmenine zinute parasyti savo kontaktus, t.y. tel numeri ar pan.As tau bandziau issiusti asmenini zinute, bet negalejau, gal tavo pranesimu gaviklis pilnas.
Atsakyti
sveikos.man skubiai reikia patarimo... gyvenam UK,vyras su kuriuo issiskyriau (nebuvom susituoke) nori pasiimti vaika atostogu i lietuva,bet man nera jokiu garantiju kad jis ji man parves.gali buti kad jis bandys atimti ji is manes...(nesu nei alkocholike nei asociali,as noriu ir galiu ji auginti pati)ar galiu tam kaip nors uzbegti uz akiu?pvz. ar man kreiptis i advokata kad israsytu koki nors dokumenta kad vaikas laikinai isvyksta(iki tam tikros datos)?laukiu patarimu...aciu
Atsakyti
QUOTE(akija33 @ 2012 08 18, 13:52)
sveikos.man skubiai reikia patarimo... gyvenam UK,vyras su kuriuo issiskyriau (nebuvom susituoke) nori pasiimti vaika atostogu i lietuva,bet man nera jokiu garantiju kad jis ji man parves.gali buti kad jis bandys atimti ji is manes...(nesu nei alkocholike nei asociali,as noriu ir galiu ji auginti pati)ar galiu tam kaip nors uzbegti uz akiu?pvz. ar man kreiptis i advokata kad israsytu koki nors dokumenta kad vaikas laikinai isvyksta(iki tam tikros datos)?laukiu patarimu...aciu

ŽINOMA GERIAU KREIPKIS Į ADVOKATĄ, O VAIKO TĖVUI YRA PRIPAŽINTA TĖVYSTĖ?
Atsakyti
labas smile.gif labai noriu issipasakot,nes zinau ,kad mane supras tik tos kurios tai isgyveno.kai reikia auginti vaika vienai.kaip ir kiekviena norejau grazios seimos,susituokiau,gime sunelis. smile.gif s vyro pagalbos auginant daug nesulaukiau,daugiau padedavo mano tevai.su kiekvienais metais santykiai vis blogejo,kol nebeiskenciau ir pabegau pas tevus.ir pasirodo pabegau su dovana nestuke.gif kuri labai ilgai slepesi.siuo metu laukiu antro berniuko..pasa
kius tevui puoliau i isterija nes fraze : supusi su savo katastrofa buvo pati svelniausia.tik jo motinos deka nebelenda i akis ir leidzia laukt leliuko.nezinau is kur pasisemti jegu,jauciu kalte ,kad apsunkinu gyvenima ir savo tevam,kurie nuostabiausi zmones pasaulyje.zinau kad bus sunku nes pirmam birzeli 3 metukai o vasari jau pasibels antras.zinau kad jie mano gyvenimo dziaugsmas ,bet vistiek blogai jauciuosi verysad.gif




Atsakyti
mano gyvenime buvo visko ir gero ir blogo, bet visad buvo ir visad bus didziausias dziaugsmas sunus. jam db 6metai ir galima sakyti visus tuos metus auginau viena. turejau mylima zmogu su kuriuo nesenai issiskyriau, bet realiai tiek auklejau tiek islaikiau vaika viena. ir niekad nesigailejau. snd mes su sunumi galime sau leisti labai daug nors pries keleta metu teko skaiciuoti pinigus ir rinktis svarbiausius dalykus. mes turime vienas kita ir tai svarbiausia. taip kad stiprybes visoms ir daug dziaugsmingu akimirku auginant stebukliukus.
Atsakyti
sveikos, vienisos mamos smile.gif gal jums butu aktuali si informacija?
https://www.facebook...48692025410034/

Siuo metu seimos centre "Kartu Saldu" kaip tik vyksta vienisu mamu savitarpio pagalbos grupe, nemokamai! Detalesne informacija nuorodoje. Gal but kai kurioms tai bus puiku proga susipazinti su kitomis vienisomis mamomis ir pasidalinti patirtimi? smile.gif
Atsakyti