Įkraunama...
Įkraunama...

JAV

QUOTE(MichGirl @ 2010 02 09, 22:48)
negalima jei siuo metu esi ne JAV, nes be darbo vizos ir dirbti gi negali, ka ten veikti ta laika ir is ko gyventi? smile.gif

pasiskaitykit USCIS puslapyje apie H1b viza, ten labai labai daug geros info apie ja, kad geriau susidaryt vaizda kaip ji veikia.


aha, paziuresim USCIS. Aciu 4u.gif

Dabar dar del tu 1.5 metu iskilo klausimas - cia sitiek mazdaug trunka pacios darbo vizos dokumentu tvarkymas ir pats isdavimo procesas, ar cia kartu su darbo paieska? g.gif Nes jei as susirandu darbdavi, kuris mane kaip ir nori priimti, tai negi jis lauks darbuotojo 1.5 metu, kol vyks dokumentu tvarkymas? unsure.gif Ar as kazka ne taip suprantu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lelellyte @ 2010 02 09, 18:03)
aha, paziuresim USCIS. Aciu  4u.gif

Dabar dar del tu 1.5 metu iskilo klausimas - cia sitiek mazdaug trunka pacios darbo vizos dokumentu tvarkymas ir pats isdavimo procesas, ar cia kartu su darbo paieska?  g.gif Nes jei as susirandu darbdavi, kuris mane kaip ir nori priimti, tai negi jis lauks darbuotojo 1.5 metu, kol vyks dokumentu tvarkymas?  unsure.gif Ar as kazka ne taip suprantu  unsure.gif


H1b viza turi kvotas, paprastai jos uzpildomos kiekvienais metais per diena ar kelias, kai tik atidaro (berods metu gale kazkaip buna), paskui jau dokai susitvarko gan greitai, tai pusantru metu gal laukti tenka tiems, kurie ka tik praleido ta data ir turi laukti iki sekancio metu kol vel priimines dokumentus. Siaip darbdaviai, kurie samdo H1b darbuotojus yra pilnai susipazine su vizu tvarka ir turi savus teisininkus, kuriu paslaugomis naudojasi, todel zino ko tiketis.
Atsakyti
svaigulės, Jūs, svaigulės...
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2010 02 09, 22:56)
svaigulės, Jūs, svaigulės...


bepigu jau JAV sedint juoktis is zmoniu, nepamirskit, kad patys kazkada cia kazkaip patekot ir klausimu turejot 1001.
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2010 02 10, 05:56)
svaigulės, Jūs, svaigulės...


MamaLina, o kaip ten Fl su darbais siai dienai? Kaip ten orai? Ar tiesa, kad uz 500-600 USD per menesi galima issinuomoti 2 miegamuju ir 1 vonios kambari? Ar tai tikrai pensininku valstija?
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 02 09, 21:48)
negalima jei siuo metu esi ne JAV, nes be darbo vizos ir dirbti gi negali, ka ten veikti ta laika ir is ko gyventi? smile.gif



o idomu, ar imanoma gauti darbo viza jau bunant Jav? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 02 10, 07:02)
bepigu jau JAV sedint juoktis is zmoniu, nepamirskit, kad patys kazkada cia kazkaip patekot ir klausimu turejot 1001.



ne iš klausiančių, o iš atsakančių aš juokiuos...

na kaip Jūs nesuprantat (ar apsimetat, kad nesuprantat), kad viskas kas buvo iki 2008 nebegalioja. Jokios naudos iš tų patarimų. O aš va taip, o vat mano vyras anaip. Viskas yra smarkiai pasikeitę.

Be to nei viena iš čia klausiančių neturi nieko pasiūlyti išskyrus savo darbštumą, t.y. neturi kažkokios specialybės ar sugebėjimų dėl kurių darbdavys praeitų kryžiaus kelius ir suveiktų vizą. Na, moteriškės, negaiškit net laiko. Vienintelis kelias - lošt loterijoj.

Dėl Floridos... ir šiaip visų antraeilių dalykų kaip oras ir pan. Nusileiskit ant žemės. Ir pradėkit nuo pirmaeilių dalykų, kaip pvz. DARBAS.
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2010 02 10, 14:51)
ne iš klausiančių, o iš atsakančių aš juokiuos...

na kaip Jūs nesuprantat (ar apsimetat, kad nesuprantat), kad viskas kas buvo iki 2008 nebegalioja. Jokios naudos iš tų patarimų. O aš va taip, o vat mano vyras anaip. Viskas yra smarkiai pasikeitę.

Be to nei viena iš čia klausiančių neturi nieko pasiūlyti išskyrus savo darbštumą,  t.y. neturi kažkokios specialybės ar sugebėjimų dėl kurių darbdavys praeitų kryžiaus kelius ir suveiktų vizą. Na, moteriškės, negaiškit net laiko. Vienintelis kelias - lošt loterijoj.

Dėl Floridos... ir šiaip visų antraeilių dalykų kaip oras ir pan. Nusileiskit ant žemės. Ir pradėkit nuo pirmaeilių dalykų, kaip pvz. DARBAS.


butent ta ir sakau, kad pasikeite, todel dabartines info kur ieskoti pasakiau. Del klausianciuju specialybiu ir sugebejimu ziniu nei tu nei as neturim, tai juoktis nera ko, velgi pacios pasiskaitys reikalavimus ir zinos ar turi sansu ar ne. Loterija tikrai nera vienintelis budas. Jei atitinki reikalavimus kitoms vizoms, tai su jomis kur kas realiau atsidurti JAV negu per loterijas kazkokias.
Papildyta:
QUOTE(bim-bam @ 2010 02 10, 07:29)
o idomu, ar imanoma gauti darbo viza jau bunant Jav?  g.gif


didzioji dauguma butent taip ir gauna. baigia mokslus, tada ieskosi darbo ir darbdavio, kuris sutiktu darbo viza daryt.
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2010 02 10, 21:51)
Be to nei viena iš čia klausiančių neturi nieko pasiūlyti išskyrus savo darbštumą,  t.y. neturi kažkokios specialybės ar sugebėjimų dėl kurių darbdavys praeitų kryžiaus kelius ir suveiktų vizą. Na, moteriškės, negaiškit net laiko. Vienintelis kelias - lošt loterijoj.

Dėl Floridos... ir šiaip visų antraeilių dalykų kaip oras ir pan. Nusileiskit ant žemės. Ir pradėkit nuo pirmaeilių dalykų, kaip pvz. DARBAS.


Nebukit tokia pikta... Na o kas liecia mane, tai as turiu gera specialybe ir staza sioje rityje jau sioki toki, o kas liecia darba, atitinkamose vietose ir ziuriu, o ne cia, bet man svarbi visa visuma. Pagal savo specialybe kiek domejausi, daugiausia sansu ir yra darba susirasti Fl, tad pasiteiravau jusu ir apie kitus, mane dominancius dalykus. Na bet jei jus nenorite dalintis savo patirtimi, tai nereikia cia ir lankytis.
Manau visi cia bendraujantys nori padeti tuo kuo gali, bet ne saipytis. Istikruju nesuprantu, kaip galima taip nuvertinti zmones, ju net nepazistant, nieko apie juos nezinant???
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2010 02 10, 22:39)
Nebukit tokia pikta... Na o kas liecia mane, tai as turiu gera specialybe ir staza sioje rityje jau sioki toki, o kas liecia darba, atitinkamose vietose ir ziuriu, o ne cia, bet man svarbi visa visuma. Pagal savo specialybe kiek domejausi, daugiausia sansu ir yra darba susirasti Fl, tad pasiteiravau jusu ir apie kitus, mane dominancius dalykus. Na bet jei jus nenorite dalintis savo patirtimi, tai nereikia cia ir lankytis.
Manau visi cia bendraujantys nori padeti tuo kuo gali, bet ne saipytis. Istikruju nesuprantu, kaip galima taip nuvertinti zmones, ju net nepazistant, nieko apie juos nezinant???


nieks ant nieko nepyksta. Gaila kad šitas geras forumas jau senokai patapo ne vieta pasidalint informacijai, o šiaip pasigirt kokia va aš šauni ir kaip man viskas šauniai susiklostė. Kas iš to kad aš pvz papasakočiau, kaip man viskas gerai sekas, kaip gerai gyvenam, kaip kiekvieną vasarą pabėgu nuo Floridos karščio į Lietuvą ir t.t. bet viskas taip tikrai nebūtų, jei mano vyras nebūtų amerikietis iš padorios šeimos, su kuriuo aš susipažinau kai atvažiavau kaip studentė prieš 7 metus. Dabar mokaus magistratūroj, atlikinėju dvi praktikas ir t.t. ir t.t. ir t.t. Niekam iš šitos informacijos nėra jokios naudos.

Gusha, aš net neužsiimčiau čia rašinėt, bet matau kad išvis nežinai kokia situacija. Čia ne piktas pasakymas, bet kiek suprantu neturi JAV jokių pažįstamų ar giminių. Internetas ir šitas forumas pagrindiniai info šaltiniai.

Gal gali tada pasakyt kokia konkrečiai tavo specialybė..?

Vėl ne piktai klausiu, bet gal tada galima kuom padėt. Žinau, gražiai ta Florida skamba, bet aš mokaus viešą administravimą, vieną praktiką atlikinėju savo miesto savivaldybėj, kita county (apygardoj), todėl labai gerai žinau kokia yra reali padėtis, su kuo susiduria čia gausiai plūstantys įmigrantai, kokia reali situacija su darbais. Va būtent todėl ir stengiuos atkalbėt.

Atsakyti
http://en.wikipedia....employment_rate
va čia yra oficiali nesena nedarbo statistika pagal valstijas, FL truputį didesnė nei šalies, bet šiaip nieko neišsiskirianti ta FL, yra ir ten darbų kaip visur kitur, ne į Kubą gi važiuojat. Pagal tą statistiką tai tiek pat, kiek tautiečių pamėgtame IL. Galima dar žiūrėti pagal county smulkiau, irgi skiriasi truputį.

Jei labai baisu dėl darbo, tai važiuokit į Šiaurės Dakotą, in the middle of nowhere tongue.gif, ten statistiškai mažiausias nedarbas. Darbo turbūt gausit, tik aš nežinau ko ten išvis važiuoti, vien dėl darbo galit ir į UK važiuoti, arčiau Lietuvos, jei Lietuvoj negaunat darbo.
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2010 02 10, 23:42)
bet viskas taip tikrai nebūtų, jei mano vyras nebūtų amerikietis iš padorios šeimos, su kuriuo aš susipažinau kai atvažiavau kaip studentė prieš 7 metus. Dabar mokaus magistratūroj, atlikinėju dvi praktikas ir t.t. ir t.t. ir t.t. Niekam iš šitos informacijos nėra jokios naudos.



puiku, kad vyras amerikietis uztikrino legalu statusa salyje ir t.t. - tikrai lengviau buvo negu kitiems. Bet tai nereiskia, kad kitu keliu nera. Nei as nei mano vyras po siai dienai po desimtmecio praleisto JAV dar nesam sios salies pilieciai, ir gerus 3 metus laukti reiks kol prasyti pilietybes galesim. Kad islaikyt legalu statusa salyje visa laika as esu turejus 4 skirtingas vizas iki gaunant zalia korta - todel patirties turiu nemazai. Ir labai puikiai zinau, kad turint pakankamai uzsispyrimo imanoma daug kas. Todel niekada nesakau zmogui "nesvaik, tau tas nepasiekiama", nes pati atvaziavau i JAV budama 20 metu (taigi be issilavinimo dar ir be darbo patirties) ir su $200 kisenej.
Atsakyti