Įkraunama...
Įkraunama...

JAV

QUOTE(maliutka @ 2011 08 31, 11:50)
Sveikutes 4u.gif
iskart atsiprasau kad ne i tema, kitur klausiau bet nesulaukiau jokio ats blush2.gif
gal kas galit atsakyt, jei siu metu geguzes pab kirtau US siena, isbuvau 10d dabar noriu skristi spalio pabaigoj, tai kiek laiko galiu ten pasilikti su ESTA ar 90 dienu ar 80d nes jau 10d buvau pries kelis menesius? Ir si kart noriu vestis penkiamete dukra, ji ESTA turi ir US dar nebuvus smile.gif is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif


Veluoju su atsakymu, bet gal kam kitam prireik wink.gif Kiekviena kita karta kei vel kertate JAV siena, galite isbuti vel 90 dienu wink.gif

QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 09 03, 21:12)
sveikos, klausimas mamos amerikoje.Zmogus jav be vizos, nelegalas, turi lietuviska pasa, ar gali isvykti is jav i lt nepagautas oro uoste,kad buvo nelegalas? neuzfiksuotas? ar yra tokia tikimybe? nes mazdaug juk 'vistiek isvaziuoja'...ar tikrina vistiek?

Tikrina tikrai
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2011 10 20, 11:06)
Sveika Hellen,

Stai atsakymai i tavo klausimus:
1. taip, bet tik fizini ir prastai apmokama
2. taip, priklauso nuo vietos, tavo gabumu, sekmes
3. taip, bet be abejo patirties JAV atveria daugiau keliu
4. darbuotojai vertinami daugumoj istaigu ir gerbiami visai kitaip, su jais skaitomasi

Sekmes!


Sutinku pilnai su siuo pasakymu!
Be kalbos normalaus gerai apmokamo darbo negausi, nebent bliudus plauti ar kambarius tvarkyti.
Daug kas priklauso nuo tavo atkalumo, jei lysi i akis, siulysi savo paslaugas, gabumus, diploma tai galu gale dasimusi, ebt va tada jau reikia lb gerai anglu k moketi.
Siaip amerikonai draugiski ir paslaugus, per laika viska galima pasiekti, bet pradzia gali buti sunki, plius namu iglesys ir tt. svarbiausia nenusiminti, nenuleisti ranku. O ce pabuvus gali ir karjera pakeisti, tam paskolos yra, cia ir vyresnio amziaus zmones mokosi, taip, kad imanoma daug kas imanoma. g.gif
Atsakyti
Tai gi susipažinau su vaikinu internetu ir mes jau bendraujame 2 metus, prieš savaitę pradėjo eiti pokalbis apie mano atvažiavimą pas jį ir vedybas. O aš kažkaip gal ir kvailai, bet susidomėjau šiuo pasiūlymu. Gal yra panelių kurioms teko susidurti su šiuo klausimu? Kokie etapai, kokios vizos reikėtų?
Atsakyti
QUOTE(Linulytelelia @ 2012 01 30, 22:11)
Tai gi susipažinau su vaikinu internetu ir mes jau bendraujame 2 metus, prieš savaitę pradėjo eiti pokalbis apie mano atvažiavimą pas jį ir vedybas. O aš kažkaip gal ir kvailai, bet susidomėjau šiuo pasiūlymu. Gal yra panelių kurioms teko susidurti su šiuo klausimu? Kokie etapai, kokios vizos reikėtų?

tai isvaziuotum is lt i jav su turistine viza. jei vyras amerikos pilietis ir tik nuvaziavus susituoki, gali ir laukti jau tos zalios korteles biggrin.gif visu smulkmenu ir etapu negaliu pasakyti, bet problemu del gc gavimo susituokus su amerikieciu neturetu buti. tiesa nesusizaveciau tokiu vedybu pasiulymu is amerikiecio..visiskai blush2.gif schmoll.gif na, bet jums geriau suprasti judvieju situacija, jei jis buvo atvykes i lt, esate bendrave ir pan, tai normalu turbut.
Atsakyti
QUOTE(Linulytelelia @ 2012 01 30, 21:11)
Tai gi susipažinau su vaikinu internetu ir mes jau bendraujame 2 metus, prieš savaitę pradėjo eiti pokalbis apie mano atvažiavimą pas jį ir vedybas. O aš kažkaip gal ir kvailai, bet susidomėjau šiuo pasiūlymu. Gal yra panelių kurioms teko susidurti su šiuo klausimu? Kokie etapai, kokios vizos reikėtų?

As visa sita etapa neseniai praejau nuo a iki z, jei idomu, parasyk az, papasakosiu.
Atsakyti
QUOTE(Linulytelelia @ 2012 01 30, 22:11)
Tai gi susipažinau su vaikinu internetu ir mes jau bendraujame 2 metus, prieš savaitę pradėjo eiti pokalbis apie mano atvažiavimą pas jį ir vedybas. O aš kažkaip gal ir kvailai, bet susidomėjau šiuo pasiūlymu. Gal yra panelių kurioms teko susidurti su šiuo klausimu? Kokie etapai, kokios vizos reikėtų?

Susidomejai pasiūlymu važiuoti pas ji ar vedybomis? g.gif
Atsakyti
Kodel tavo vaikinas nenori atvaziuoti pas tave,tai ir apsivedus maziau reiketu irodineti kad santuoka ne fiktyvi

g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Kelis kartus atostagavome Floridoje ir labai mums patiko, tai galvojame isigyti nekilnojama turta vakarineje pakranteje. Nezinau ar gera musu mintis. Gal yra Floridoj gyvenanciu ir patartu kur geriau pirkti?
Ar teisingai supratau,kad lengvatu ivaziuoti isigijus nekilnojama turta neturesim?


Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2012 03 20, 15:20)
Sveikos merginos. Kelis kartus atostagavome Floridoje ir labai mums patiko, tai galvojame isigyti nekilnojama turta vakarineje pakranteje. Nezinau ar gera musu mintis. Gal yra Floridoj gyvenanciu ir patartu kur geriau pirkti?
Ar teisingai supratau,kad lengvatu ivaziuoti isigijus nekilnojama turta neturesim?


Bet jus tik atostogu vaziuotumet? O ka likusi laika darytumet su butu/namu? Nuomotumet? Nepamirskit pasidomet visais menesiniais/metiniais busto mokesciais, issiaiskint ar leidziama nuomot visus metus ta busta ir pan (pvz buna, kad leidzia tik 6 men nuomot, o likusi laika arba pats gyveni, arba stovi bustas, o mokesciai vistiek eina).

Ivaziavimo nepalengvins turto turejimas.

O siaip jei tik del atostogu pirkt, tai tikrai neverta - nebent vaziuosit kasmet ir ne po karta... Bet ar noresis kiekvienas atostogas ten praleist.... g.gif Jei atostogaut, tai tikrai labiau apsimoka issinuomot kazka patiems ar viesbuti imt - nereikia del nieko sukt galvos, o cia ar suges kas bute, ar ka, tai islaidos vis (na aisku priziuret turbut firma tektu imt, bet velgi papildomi pinigai). Man rodos LT gyvenant, tai daugiau i nuostoli butu turejimas busto JAV...

Nors siaip sunku pasakyt - dekit pliusus ir minusus, skaiciuokit kiek ko kam iseina ir matysit apsimoka ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 21 kovo 2012 - 07:09
QUOTE(shopingas @ 2012 03 21, 07:05)
Bet jus tik atostogu vaziuotumet? O ka likusi laika darytumet su butu/namu? Nuomotumet? Nepamirskit pasidomet visais menesiniais/metiniais busto mokesciais, issiaiskint ar leidziama nuomot visus metus ta busta ir pan (pvz buna, kad leidzia tik 6 men nuomot, o likusi laika arba pats gyveni, arba stovi bustas, o mokesciai vistiek eina).

Ivaziavimo nepalengvins turto turejimas.

O siaip jei tik del atostogu pirkt, tai tikrai neverta - nebent vaziuosit kasmet ir ne po karta... Bet ar noresis kiekvienas atostogas ten praleist....  g.gif Jei atostogaut, tai tikrai labiau apsimoka issinuomot kazka patiems ar viesbuti imt - nereikia del nieko sukt galvos, o cia ar suges kas bute, ar ka, tai islaidos vis (na aisku priziuret turbut firma tektu imt, bet velgi papildomi pinigai). Man rodos LT gyvenant, tai daugiau i nuostoli butu turejimas busto JAV...

Nors siaip sunku pasakyt - dekit pliusus ir minusus, skaiciuokit kiek ko kam iseina ir matysit apsimoka ar ne.

Kol kas galvojam pirkt nama tik sau atostogom, kol kas atvaziuotumem viena karta i metus, o po to butu matyt. Mums labai patiko Florida, del to taip ir uzsidege pirkti. Tik norejau paklausti gyvenanciu vakarinej pakrantej, kaip del zaibu,uraganu?

Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2012 03 21, 08:06)
Kol kas galvojam pirkt nama tik sau atostogom, kol kas atvaziuotumem viena karta i metus, o po to butu matyt. Mums labai patiko Florida, del to taip ir uzsidege pirkti. Tik norejau paklausti gyvenanciu vakarinej pakrantej, kaip del zaibu,uraganu?

sitiems reikalams yra draudimai,bet jei jus nama planuojat pirkti ir ten negyventi,tada jums reiks zmogaus kuris ji priziuretu,nes kitu atveju praktiskai neimanoma. Juk reik ir aplinka tvarkyti ir siuskles is kiemo susirinkti, galu gale jei evakuacija,cia jei prie vandens daugiau ,juk langus ir tuos reiks uzkalti smile.gif) as tai siulyciau ieskotis norinciu ir nebutinai LT ,kad pirkti nama ir daryti time share atitinkamam laikui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2012 03 21, 15:13)
sitiems reikalams yra draudimai,bet jei jus nama planuojat pirkti ir ten negyventi,tada jums reiks zmogaus kuris ji priziuretu,nes kitu atveju praktiskai neimanoma. Juk reik ir aplinka tvarkyti ir siuskles is kiemo susirinkti, galu gale jei evakuacija,cia jei prie vandens daugiau ,juk langus ir tuos reiks uzkalti smile.gif) as tai siulyciau ieskotis norinciu ir nebutinai LT ,kad pirkti nama  ir daryti time share atitinkamam laikui 4u.gif

Tai pirktumem nama kazkokiam kvartale, kuris priklausytu kazkokiai bendrijai,kuri ir tvarkytu aplinka.
O kaip del oro salygu g.gif? Ar labai baisus zaibai cia?
Atsakyti