Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsmalės

Daug kas manau turi namuose mėsmales, gal kas galit patarti kokia geriau pirkti? Turėjome rankinę mėsmalę, bet paskutiniu metu labai blogai mala nors ir peiliukai aštrus, tai ruošiamės pirkti elektrinę, tik nežinau kokią geriau ar galingą, kiek mačiau 1400W ar mažiau galingą 400W, kai kur yra smulkinti daržovėms peiliukai ir kitokie priedai. Pasidalinkit savo patirtim. wub.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas nebesinaudoja mėsmalėmis? sad.gif
Atsakyti
nesinaudoju, nes parduotuvej paprasau, kad sumaltu.
Siaip tai aisku kad pacia galingiausia reikia pirkt ir ziurint, ka gaminsi.
Aisku kuo daugiau ivairiu antgaliu, skirtingam smulkumui - tuo geraiu, zinoma, jei naudosi juos.
Atsakyti
Mes turime BOSH firmos elektrinę mėsmalę. Labai ja patenkinti. 4u.gif O parduotuvėje faršo nebeperku, nes labai nusivyliau. doh.gif
Atsakyti
Na as klausiu del to, kad namie yra du mazuciai ir jiems geriau butu namie malta mesyte, nes nusiperki kokios geresnes ir pasidarai, o parduotuvej zinoma gerai, kai sumala, bet as kazkaip nebandziau.
Maciau yra kokios tai su reversu ir papildomais peiliukais darzovem pjaustyt. O kaip BOSH ar turi ta reversa (ir ar jis reikalingas) smile.gif
Atsakyti
na as ne atskira, bet turiu virtuvini kombaina philips su mesmale, tai is to kombaino man mesmale labiausiai ir patinkantis daiktas thumbup.gif dabar net prisiminti nenoriu kaip reikedavo rankine per jega sukti schmoll.gif o galingumas 1000W tai jo tikrai uztenka smile.gif siaip kuo galingesne tuo geriau mano manymu, nes as be 1000W turbut nepirkciau mesmales schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2005 10 04, 16:00)
Na as klausiu del to, kad namie yra du mazuciai ir jiems geriau butu namie malta mesyte, nes nusiperki kokios geresnes ir pasidarai, o parduotuvej zinoma gerai, kai sumala, bet as kazkaip nebandziau.
Maciau yra kokios tai su reversu ir papildomais peiliukais darzovem pjaustyt. O kaip BOSH ar turi ta reversa (ir ar jis reikalingas) smile.gif


O reversas tai gerai jei mesa uzstringa, bet jei galinga, tai nemanau, kad labai strigtu.
Atsakyti
o kas tas reversas yra? ax.gif
Atsakyti
Kaip suprantu reversas, kai mesmales sraigtas sukamas atgal- taip uzstrigusi mesa atsiduria prie idejimo angos, is kur lengva ja isimti arba pakreipti.
Atsakyti
Tai aciu mamytes, bent kiek apsvietet, nors pati zinau kokios noreciau, bet idomu kaip is tikro yra kurios jau naudoja smile.gif
Atsakyti
Aš irgi pradėjau galvoti apie mėsmalę. O kiek jos dabar kainuoja?
Atsakyti
Specialiai mėsmalės nepirkau, bet pirkau kombainą (Philips) su mėsmale. Esu labai patenkinta tiek pačiu kombainu, tiek mėsmale. Mala super gerai. Tiesa, kažkuri rašė, kad tokios mėsmalės galingumas yra 1000 W. Taigi, patikslinu - paties kombaino yra 1000 W, o mėsmalės 800 W (bent taip mums aiškino perkant kombainą). Bet tokio galingumo labai labai užtenka, nes atskirai pagamintos mėsmalės būna žymiai mažesnio galingumo. Šiaip patarčiau žiūrėti į firmos gamintojos vardą ir galingumą - kuo galingesnė, tuo geriau.
Sėkmės renkantis.
Atsakyti