Įkraunama...
Įkraunama...

Mėsmalės

Mane labiausiai domina, ar tos elektrinės mėsmalės sumala žuvį su kaulais g.gif Labai mėgstu farširuotą karpį wub.gif , tai vien dėl to pirkčiau elektrinę mėsmalę, nes mėsą ir su rankine sumalu kai reikia, o dažniausiai perku faršą, kuriuo iš tikrųjų jau baigiu nusivilti - atsidarai maišelį - o iš ten toks rūgšties kvapas , fui.
Atsakyti
Neseniai nusipirkom mesmale atrodo Bosch (nepamenu tiksliai pavadinimo blush2.gif ) mokejom 299lt galingumas 1200W yra visokiu priedu ir sausainiam ir desroms gaminti. mirksiukas.gif
Patarciau pirkti panasia, kad galingumas butu ne maziau 1000W, nes mazesne rizika, kad perdegs 4u.gif ir kas ten, kur isideda tas sriegis, tos detales butu metalines. Mes senukuose rinkomes, tai buvo pigiu masineliu, bet kad plasmasinem detale. Kiek tos plasmases tarnaus? Visada reikia nuimti sriegi ir paziureti kas viduj, plasmase ar metalas. Ir dar viena dalyka pamaciau. Geriau masinele aukstesne, kad didesni inda po apacia galima butu padeti lotuliukas.gif
Jei nenusipirkai dar, sekmes renkantis. thumbup.gif
Tikiuosi padejau 4u.gif
Atsakyti
ir as mamai pirkau dovanu boscha, tai labai patenkinta buvo! galingumas buvo virš 1000w- tixliai nepamenu, bet kaune uzejau viena parduotuve, kur buvo akcija, tai vietoj 299lt sumokejau 199lt! thumbup.gif tai jau naudoja....
Atsakyti
aš turiu omenyje tokią, kad mėsą malant nereikėtų kas minutę jos išardyti, apvalyti peiliukus ir vėl iki seknačio bzzzzz..... tok jausmas, kad jos visos priatikytis vištienai ti. o jei ką -reikia rankine darbuotis. tuiu bosh ir rusišką dar kažkokią bet tas pats š.............
Atsakyti
perkant parduotuvėj tiesiog paklausti - kurios yra geresnės - mums būtent taip ir nurodė - kad vienos yra su prastais peiliukais (kaip sakai - vištienai skirtos) o kitos su normaliais.
mano mėsmalė thumbup.gif PHILIPS mirksiukas.gif
Atsakyti
Ko gero tos tarybinės ir liks pačios geriausios gaminant namuose, nes jei nori geros-ji turi būti galinga, o galinga, tai bus ir dzidzelė... Aš turiu kombainą Braun, tai sukapoja mėsą, bet nesumala.
Atsakyti
ir as toki turiu -man skaniau sumalta
aisku dabar be problemu 0nuperki parduotuvej mesa -ir prie tave sumala. bet pvz. mano mam aausgeba visa klaiule is kaimo parvezti ...........
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 10 10, 10:25)
Ko gero tos tarybinės ir liks pačios geriausios gaminant namuose, nes jei nori geros-ji turi būti galinga, o galinga, tai bus ir dzidzelė... Aš turiu kombainą Braun, tai sukapoja mėsą, bet nesumala.

schmoll.gif man tarybinė atšipo - mečiau lauk nepasigailėdama
o ta, kurią turiu - nepasakyčiau kad jau griozdas, - aišku didesnis nei tarybinė, bet patogumas, neišpasakytas. mėsą gražiausiai sumala 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutės, o aš turiu elektrinę mėsmalę TEFAL, pasaka thumbup.gif , o ne mėsmalė.... Viską mala ką reik. Jau 2 metai turiu nė karto neužstrigo ir išrinkinėt nereikėjo. Susideda lengvai kaip ir išsiardo, plaut patogu. Yra papildomos detalės kurių pagalba lengvai galima pasigamint dešrelių. Nu džiaugiuosi dar iki šiol ir myliu ją labai, nes padėjėja Nr. 1. Su rankinėm vargau, keikiau kol vyras nupirko šią TEFAL draugę mirksiukas.gif

geros dienos ir savaitgalio ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif Musu sudege po poros malimu doh.gif
Tai dabar mama idejo tarybine mesmale, manau ji ilgai nesuges lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes irgi galvojam apie mėsmalę, nes reikia kartais ne mažai susimalti mėsytės, ir dešreles pasigaminti. Galvojam apie TEFAL arba MOULINEX, bet ir jų yra visokių tad neapsisprendžiam doh.gif
Atsakyti
Na nesulaukus jusu atsiliepimu nusipirkau jau mesmale.
kenwood. Kainavo virs 400, bet labai stabili, paprasta, gelezine, be jokiu ten nereikalingu plastikiniu antgaliu. Moulinexai ir ktii kainavo pigiau, bet ju pirkti nepatare... Ta kur nusipirkau kemsa ir desras. Tik dar zuvies neisbandziau malimo.
Atsakyti