Įkraunama...
Įkraunama...

Chicco vežimėliai

Renkuosi sportinuka, kazkaip akis uzkliuvo uz chicco multiway. Man svarbiausia kad butu lengvas, su normalia gulima padetim, ir aisku kad ratai labai visur nekliutu. Nors po universalaus vezimo dideliais ratais persest turbut vistiek pradzioj atrodys nekas.. doh.gif Patarkite koki modeli rinktis? g.gif
Atsakyti
Padekite prasau apsispresti tarp Chicco Multiway ir Lite Way. Aciu
Atsakyti
Gal kartais zinote kur galima gauti tinklini pirkiniu krepsi chicco multiway vezimeliui? musus visai suplyses doh.gif
Atsakyti
Sveikos,ir mane labai domina Chicco i-move.kaip patogumas?
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 02 26, 10:41)
Kazkodel apie CHICCO POLAR niekur atsiliepimu nerandu...  g.gif
negi niekas nenaudojo?


Turime si vezimeli smile.gif kolkas naudojame tik lopsiuka. Vezimelis puikus, vaziuoja stabiliai, idealus uzmiestyje, parkuose, miske ir pan. Lengvai issiardo, patogu transportuoti. Bute vezimukas nera labai patogus, nes mazai manevringas, bet jei bute pakankamai erdves - irgi thumbup.gif ziuresime, kaip sedima dalis naudosis, bet kolkas tikrai patenkinti. Aj, galetu lopsiukas biski platesnis buti, is pradziu buvo keista, bet dabar ipratom ir tas siaurumas nebeuzkliuva, vaikuciui vietos irgi netruksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(czuczundra @ 2013 04 14, 17:13)
Padekite prasau apsispresti tarp Chicco Multiway ir Lite Way. Aciu


Turiu chicco multiway, pirkau dar pirmam vaikui prieš 4 metus. Tada atrodė gražus, naujas modelis, mažai kas jį turėjo ir mažai atsiliepimų. Tai tuo kartu, kaip ir daug mamų, parduotuvėje pasibandžiau, o pirkau internetinėje parduotuvėje naują.
Mano manymu vežimėlis yra labai blogas. Pirmiausia, tai visiškas dardalas ir absoliučiai sudėtingai vairuojamas. Parduotuvėje visiškas stresas, kur maži praėjimai, nes reikia dviem rankom įsikibus manevruoti, o ratukai sukinėjasi belekur, nepriklausomai, kur man reikia, o užfiksavus ratukus reikia vežimą versti ant galinių ir taip vis įsukinėti į posūkius ant galinių ratų. O jeigu dar pirkinius reikia nešti doh.gif Aišku, jeigu Jeigu kelias tiesus, kokiam parkelyje tai važiuoja normaliai, manevringumo nereikia, bet mano ūgis 175 cm, tai rankenos per trumpos, nes einu ir vis koja mina ant vežimo, mano vyrui 192 cm tai lengviau buvo nešti vaiką, negu vežti.
Vežimėlio pliusai: gulimoji padėtis ir sėdynės plotis, per sniegą, kur kiti maži ratukai įklimpsta, šitas dar prasiiria.
Žodžiu, šito vežimo net nenoriu pardavinėti, tai garaže palikom gulėti 4 metus, nes nesinori brukti tokio prasto daikto. Dabar atradom jam paskirtį - mažąjį migdom, kai būna pas močiutę.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš čia su tokių keistu klausimu blush2.gif Vis rezgu mintį kaip čia vežimėlį į ketvirtą aukšta užsistumti. Turiu Chicco Winter London senuką skėtuką, tai jį užsistumiu stumdama prieš save iki 4 aukšto: pakeliu priekinius ratukus ant laiptuko, truputį pastumiu, tada pakeliu galinius ant laiptuko, pastumiu, taip ir "užbanguojam". Dabar iškilo poreikis miegoti lauke, nes kambary jau nebeužmigdau, tai ieškau ko nors patogesnio vaikui gulėti ir tikiuosi rasti ką nors, ką galėčiau užsistumti panašiu būdu, nes taip lengviausia. Tik reikia, kad tarp ratukų būtų tam tikras atstumas,kad taip galėtum stumti... Gal kas turite ir galėtumėt pamatuoti Simplicity. Liteway ir Multiway atstumą tarp priekinių ir galinių ratukų centrų ir dar pačių ratukų skersmenį.. (pasimatuočiau pati, bet iki vežimukų parduotuvės, man kaip iki mėnulio... lotuliukas.gif ) Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms. Gerokai apmirus tema, bandysiu atgaivinti bigsmile.gif

Gal kas turite kokių nors atsiliepimų apie Chicco Urban vežimėlį? Labai jis mane sužavėjo, tik va atsiliepimų apie jį nelabai randu g.gif

ČIA vežimukas
ČIA trumpas filmukas apie jį

Atsakyti

Žiūrinėju chicco simplicity vežimukus, ir galvoju, gal kas žinote ar ant jų dedasi autokėdutė? blush2.gif Ar reikia kokių adapterių?

Toks vežimuko modelis
user posted image
Atsakyti
vis dar norėčiau sužinoti ats... tai iškeliu temą 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
geriausia Vaikutyje prisimatuoti 4u.gif ten ir kedute ir vezimukas gyvai, matysite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2014 08 20, 20:11)
geriausia Vaikutyje prisimatuoti 4u.gif ten ir kedute ir vezimukas gyvai, matysite.  4u.gif

Ooo... tikrai bigsmile.gif kažkodėl apie tai nė nepagalvojau blush2.gif
Atsakyti