Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. M.Balnys

As irgi gimdziau pas gyd. Mindauga Balni...galiu pasakyti tik gerus zodzius...aciu jam ..mano sunui jau du su puse bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai malonus ir geras gyd.
Atsakyti
Esu labai dekinga siam gydytojui uz puikiai atlikta CP ir prieziura po jos 4u.gif 4u.gif jei dar kada gimdyciau,tai tik pas ji 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinot, ar šis gydytojas dar priiminėja gimdymus AK? Pažiūrėjau Antakalnio ligoninės puslapyje, tai nei pirmam, nei antram skyriuje jo pavardės nematau. g.gif
Gal kas lankėtės neštumo priežiūrai? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(x.sima @ 2012 05 29, 14:10)
Merginos, gal žinot, ar šis gydytojas dar priiminėja gimdymus AK? Pažiūrėjau Antakalnio ligoninės puslapyje, tai nei pirmam, nei antram skyriuje jo pavardės nematau.  g.gif
Gal kas lankėtės neštumo priežiūrai? Kokie atsiliepimai?

http://www.vmul.lt/k...logijos-skyrius

Jis ginekologiniame skyriuje, bet gimdymus irgi priima..Atsiliepimai apie gyd. Balni puikus. Toks grynuolis:). Profas, bet nesugadintas nei sloves, nei pinigu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polonia: 02 birželio 2012 - 09:03
Galiu si gydytoja mineti tik geru zodziu. Prieme mano pirmaji gimdyma, ir dabar laukiant antrojo stebuklo lankausi pas ji nuo pat pradziu ir gimdyt planuoju tik pas ji.
Atsakyti
QUOTE(žem_uogyte @ 2012 06 18, 13:55)
Galiu si gydytoja mineti tik geru zodziu. Prieme mano pirmaji gimdyma, ir dabar laukiant antrojo stebuklo lankausi pas ji nuo pat pradziu ir gimdyt planuoju tik pas ji.

drinks_cheers.gif tikrai puikus gydytojas 4u.gif
Atsakyti
O man dar neteko pas jį gimdyti, bet už tai teko matyti, kaip šis gydytojas bendrauja su pacientais, paliko malonų įspūdį, net pradėjau internete ieškoti, kas čia toks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedramintė: 05 sausio 2013 - 11:32
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 05, 12:32)
O man dar neteko pas jį gimdyti, bet už tai teko matyti, kaip šis gydytojas bendrauja su pacientais, paliko malonų įspūdį, net pradėjau internete ieškoti, kas čia toks  blush2.gif

tikrai puikus ir dėmesingas gydytojas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu siam gydytojui uz sekmingai priimta mano dvynuku gimdyma. Malonus ir profesionalus gydytojas, labai gerai mokantis bendrauti su pacientais ir tikrai noreciau dar karta pas ji sugrizti smile.gif
Atsakyti
Patekau pas gerb.Gydytoja Mindauga Balni neplanuotai, nesitarusi. FANTASTINIS gydytojas, ir kaip profesionalas, ir bendrazmogiska prasme. Siltas, taktiskas, palaikantis. Esu jam nuosirdziai dekinga!
Atsakyti
Gal kas pasidalintu svieziais atsiliepimais apie M. Balni? smile.gif
Atsakyti