Įkraunama...
Įkraunama...

Marks & Spencer vaikams

Atsidarė vaikų rūbų skyrelis ir niekas nieko nekomentuoja, tad spec. tema 4u.gif

Vakar pasižvalgiau, tai rūbų lygis ir stilius panašiai kaip Lindex ar Sepaala. Apsiribojau kojinių pirkimu, nes daugiau nieko nereikėjo. Gražios ir kokybiškos. 5 vnt rinkinyje kainuoja apie 35 Lt, "Ben tenso" (animacinio filmuko herojaus) rinkinys iš 2 porų kainuoja apie 18 Lt.
Atsakyti
Ir kaina panaši, kaip ir atsisiųsti iš Anglijos 4u.gif Tai dabar jau ramiai galėsiu pirkti parduotuvėje thumbup.gif Pasimatuoti bus galima 4u.gif O jei dar bus nuolaidų ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ben Ten kojines mes jau pirkome hihihi.gif o ką daryt, kai namie fanatas. dar treningines kelnes pirkau abiem. Į darželį dičkiui pats tas. Tik gaila, kad Vilniuj. ir Kaune reiktų bigsmile.gif
Atsakyti
Kaune tikrai reiktu biggrin.gif
Atsakyti
Esu labai patenkinta M&S rubeliu kokybe, ir spalvos ju dazniausia labai grazios ir ryskios thumbup.gif wub.gif
kolkas tik siusdavomes is UK, o kur tiksliau yra jau Lietuvoj vaikisku M&s? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute @ 2009 09 17, 22:43)
Esu labai patenkinta M&S rubeliu kokybe, ir spalvos ju dazniausia labai grazios ir ryskios thumbup.gif  wub.gif
kolkas tik siusdavomes is UK, o kur tiksliau yra jau Lietuvoj vaikisku M&s? g.gif

Gedimino 9 4u.gif Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 09 18, 07:33)
Gedimino 9  4u.gif Vilnius  4u.gif

aciu 4u.gif butinai apsilankysiu
Atsakyti
Bet labai nedidelis skyrelis 4u.gif

Kojinės labai geros, tikrai vertos dėmesio thumbup.gif Anksčiau esu pirkusi iš Mothecare, tai šūds, visos po vienintelio panešiojimo susiburbuliavo. doh.gif Dabar tinkamos tik po sodą lakstyti, nors kainavo ne taip ir pigiai.
Atsakyti
Kai bus nuolaidos, labai norėčiau vienos striukės berniukui, o mergaitei sijonuko ir maikutės su Teddy bear smile.gif

Jo, skyrelis mažokas, bet gal padidins ateityje smile.gif
Atsakyti
perku ir as sios firmos rubelius thumbup.gif
vis planuoju apsilankyti sioj parduotuve, bet niekaip neatrandu laiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 09 18, 07:33)
Gedimino 9  4u.gif Vilnius  4u.gif

Sveikutes,
reiks apsilankyti,nes man sios firmos irgi patinka rubeliai thumbup.gif
Atsakyti
Plepam apie naujus doh.gif Skelbimus dėkit į skelbimų skyrelį.
Atsakyti