Įkraunama...
Įkraunama...

Marks & Spencer vaikams

pletkų negirdėjot? Gal Kaune atidarys? Taip norėčiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 09 13, 14:44)
Ir kaina panaši, kaip ir atsisiųsti  iš Anglijos 4u.gif Tai dabar jau ramiai galėsiu pirkti parduotuvėje  thumbup.gif Pasimatuoti bus galima  4u.gif O jei dar bus nuolaidų  ax.gif  thumbup.gif


buvau uzbegus i m&s, nes norejau vaikam nupirkt is autograph kolekcijos rubeliu, labai grazus wub.gif bet kainos tai soka ivare.. vaikiskas megztukas 150 doh.gif o uk 18 svaru kainuoja.. tai dvigubai gaunas.. gal kitu rubu kainos panasios..
mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2009 10 19, 19:41)
buvau uzbegus i m&s, nes norejau vaikam nupirkt is autograph kolekcijos rubeliu, labai grazus  wub.gif bet kainos tai soka ivare.. vaikiskas megztukas 150  doh.gif o uk 18 svaru kainuoja.. tai dvigubai gaunas.. gal kitu rubu kainos panasios.. 
mastau.gif

Oho,...kai tokios kainos nesinori ir pirkt. Nors labai gražūs rūbeliai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2009 10 23, 11:20)
Oho,...kai tokios kainos nesinori ir pirkt. Nors labai gražūs rūbeliai. smile.gif


del bodziuku, sliauztuku ir pan. kainu negaliu pasakyt, nes neziurejau, bet konkreciai ko norejau, tai apstulbino su kainom blink.gif uztat parsisiunciau is uk is tos pacios autographh kolekcijos per puse pigiau thumbup.gif
Atsakyti
As kai lyginau kainas, tai man apatinis trikotazas pasirode brangokas, palyginus su siunciantis, o siaip lyginau keleto prekiu kainas, tai kaikas sueina, kaikas brangiau pora lituku, brangiausiai buvau radusi 10 lt brangiau nei uk su parsisiuntimu ax.gif
na bet viestiek gerai kad atsidare, kai kada prisireikia skubiai, kaikuriu drabuzeliu neuzsakiau,apziurejusi gyvai.
Atsakyti
Patyrinėjau atidžiau kurią čia dieną vaikų rūbus. Neadekvačios kainos. Lygis bendrai kaip Lindex, eiliniai ir daugiausia nykių neįdomių spalvų skudurėliai, bet kainos kai kurių tai ohoho arba artimos Zarai. doh.gif
Atsakyti
treninginių kelnių kokybe nusivyliau schmoll.gif darželinukas jau kelius nublizgino, o juk nenešioja kasdien doh.gif
Atsakyti
Musu treningines kelnes irgi nekokybiskos, nors tokios storos, geros atrode. Bet ta balta juosta sone apibrizgo apacioje, issitampe kazkaip.

Kiti daiktukai (striuke, marskineliai) laikosi gerai. Tai gal ten tos kelnes tik kazkokios keistos? O brangios buvo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 11 09, 17:25)
Musu treningines kelnes irgi nekokybiskos, nors tokios storos, geros atrode. Bet ta balta juosta sone apibrizgo apacioje, issitampe kazkaip.

Kiti daiktukai (striuke, marskineliai) laikosi gerai. Tai gal ten tos kelnes tik kazkokios keistos? O brangios buvo.  doh.gif

\

aš ėmiau kur 39,90 už 2. Tikėjausi, kad ilgai nelaikys, bet kad taip greit praras išvaizdą, tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti
man viskas issitampe- golfas, bliuska, kelnes schmoll.gif
Atsakyti
Tai kai apžiūrėjau atidžiau įvairius rūbus, medžiagas, tai kažko pasirodė, kad "šūds" už neadekvačią kainą. g.gif
Atsakyti
O mums tai kazkaip visai neblogai devisi ax.gif Pirkom treningines kelnytes ir pizamytes. Tai kaip tik dziaugiuosi, kad nesiburbuliuoja medvilne. Bet kainos, aisku, neadekvacios. Pvz. musu pizamytes 20 Lt brangesnes cia nei nurodyta kaina ju puslapyje doh.gif Taigi kaip ir labiau apsimoka siustis...
Atsakyti