Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

QUOTE(lasvegiete @ 2014 06 23, 16:52)
labai patiko, tai norejau pasidalinti, kaip galima idomiai uzlopyti suplysusius vaikisku dzinsu kelienius:
http://happilyhomese...rest-pants.html

Žavinga. Aš tai paprasčiau darau: nuardau kišenes nuo užpakalio ir prisiūnu ant kelienių, spalva atitinka visada, iš pirmo žvilgsnio ir nesimato.
Atsakyti
Gera ideja mirksiukas.gif Tik kaip tada atrodo ta vieta kur buvo nuardytos kisenes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2014 08 11, 16:23)
Gera ideja  mirksiukas.gif  Tik kaip tada atrodo ta vieta kur buvo nuardytos kisenes?  g.gif

Paprastai lieka kisenes formos tamsesnis audinys. Atrodo kad tai specialiai taip padaryta.
Deja, negaliu parodyti, sulopyti dzinsai siuo metu kartu su visu vaiku isvezti i soda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 12 rugpjūčio 2014 - 06:16
Sveikos, reikia idejos, turiu odini savo palta kuri nesiojau kai sveriau apie 16o abar jau tik 1oo beliko tai paltas kabo, ismesti gaila nes oda tai grazi, tik pamusalas paplyses, bet ka is to palto galima butu pasiuti? aisku as nemoku siuti, reiktu gal pas siuveja nesti... nu nesumastau niekaip, juokiuosi is jo man tik kapisonas, kalnierius ir uzsegimas tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(***nora*** @ 2014 10 04, 11:39)
Sveikos, reikia idejos, turiu odini savo palta kuri nesiojau kai sveriau apie 16o abar jau tik 1oo beliko tai paltas kabo, ismesti gaila nes oda tai grazi, tik pamusalas paplyses, bet ka is to palto galima butu pasiuti? aisku as nemoku siuti, reiktu gal pas siuveja nesti... nu nesumastau niekaip, juokiuosi is jo man tik kapisonas, kalnierius ir uzsegimas tinka  lotuliukas.gif


PAsisiuti galit koki faina dirza! Arba liemene! Liemene su apykakle smile.gif Arba dar labai idomu prisiminimui pasisiuti delninuke, tada jau nesiotumet ilgai smile.gif

As labai sunkiai su mielais drabuziais skiriuosi. Turejau toki faina angorini megstuka, bet nesiojau kai man gal 22 buvo, atsibodo. Tvarkiau spinta pries savaite, n metu drabuziu kruva- tai megstuka nesios mano dukryte- stai kokia suknele gavosi smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Help .... isplovus pukine striuke, pradejo lysti plunksnos per pamusalo siules ir pati audini. Yra kokiu variantu..? ar verta keisti pamusala, koki audini rinktis? Aciu!
Atsakyti
PATARKIT prasau ax.gif

kaip persiuti i laisvas vasarines kelnes "slapio" silko (cupro) plataus klostuoto sijono suknele (iki blauzdu vidurio ilgio)? Sijono dalis nugaros puseje vientisai labai plati, o prieky suknele susegama per visa ilgi sagomis.
gal kas gali pasidalinti kokiom mintimis ar net iskarpomis ar pan.?

dekui 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote kur būtų galima internete nusipirkti apatinę suknelę (undress)? Man reikia baltos, nepermatomo audinio apatinės suknelės. Geriausia, kad visos suknelės ilgis būtų iki kelių.

P. S. Galvoju nusipirkti šitą suknelę
http://rubaiinternet...le-emamoda.html
ir ją nešioti kaip apatinę.

Gal kuri nors tokią emamoda suknelę turite nusipirkusios. Jei taip, tai ar verta man ją pirkti? Ar gerai nešiojasi? Ar kokybė gera?
Atsakyti
QUOTE(***nora*** @ 2014 10 04, 09:39)
Sveikos, reikia idejos, turiu odini savo palta kuri nesiojau kai sveriau apie 16o abar jau tik 1oo beliko tai paltas kabo, ismesti gaila nes oda tai grazi, tik pamusalas paplyses, bet ka is to palto galima butu pasiuti? aisku as nemoku siuti, reiktu gal pas siuveja nesti... nu nesumastau niekaip, juokiuosi is jo man tik kapisonas, kalnierius ir uzsegimas tinka  lotuliukas.gif


Sveiki, is geros odos persiuti galima bet ka. Kad ir sijona, rankinuka, svarkeli. Net ir palta juk reikes mazesnio dydzio :-)
Papildyta:
QUOTE(shopin'mum @ 2015 08 04, 08:55)
PATARKIT prasau  ax.gif

kaip persiuti i laisvas vasarines kelnes "slapio" silko (cupro) plataus klostuoto sijono suknele (iki blauzdu vidurio ilgio)? Sijono dalis nugaros puseje vientisai labai plati, o prieky suknele susegama per visa ilgi sagomis.
gal kas gali pasidalinti kokiom mintimis ar net iskarpomis ar pan.?

dekui  4u.gif


Sveiki, reiktu iskarpu, o tada issiardyti sijona, issilygint ir susikirpti pagal iskarpas.
Atsakyti