Įkraunama...
Įkraunama...

Apatinis trikotažas vaikams

4u.gif Labai patinka, kai vaikai dėvi gražų apatinį trikotažą. Kur jūs perkate jį savo mažyliams? Koks geriausias? Gal žinote kokių slaptų vietelių? 4u.gif
Atsakyti
Sveikiausia dėvėt medvilninius rūbelius, o dabar yra visai gražių. Na nepatarčiau pirkt tuos visokius maišytus su sintetika arba sintetinius...
Atsakyti
As savo vaikui perku viska is UT, kokybe nusivilti dar neteko, spalvu yra ivairiu, dydziu pasirinkimas nemazas, ne vienu rubelio spalva nepasikeite , neissitampe, nesusitrauke
Atsakyti
O gal kas žinot, ar galima kur įsigyti vilnonių apatinių drabužėlių vaikams? Lietuvoj arnba gal iš internetinės prekybos kas nors siunčia ir į Lietuvą?
Atsakyti
Buvau parduotuvėje "Vaikutis", nupirkau dukrytei 3 kelnaites. 1 vnt kaina 3,5 lt. Apsidžiaugiau, nes latviškas trikotažas. Ir ką sau manot, po pirmos dienos devėjimo ten, kur persiūta siūlė pasidarė ištisa skylių eilė. cry.gif cry.gif cry.gif
Na kur rasti gerų rūbelių? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2005 10 18, 09:11)
Buvau parduotuvėje "Vaikutis", nupirkau dukrytei 3 kelnaites. 1 vnt kaina 3,5 lt. Apsidžiaugiau, nes latviškas trikotažas. Ir ką sau manot, po pirmos dienos devėjimo ten, kur persiūta siūlė pasidarė ištisa skylių eilė.  cry.gif  cry.gif  cry.gif
Na kur rasti gerų rūbelių?  wub.gif

As uz berniukiskus triusikelius moku po 5-7 lt uz 1vnt, tad neteko nusivilt ir viskas is UT, tiek ir pizama jau beveik metukai kaip diena dienon nesioja, jokio apsivelimo, susitraukimo, atrodo kaip nauja 4u.gif
Atsakyti
aš anksčiau irgi pirkdavau UT - kokybė nebloga. Neseniai pirkau vaikiškose prekėse Šiaurės miestelyje - kai už maikutę be rankovių suplojau 12 Lt, akyse žalia pasidarė, tačiau ta maikutė, atrodo, nesudėvima - skalbk neskalbęs, nei spalva, nei forma nesikeičia - štai koks privalumas.
Atsakyti
As savo vaikams kelnaites perku "Spartoje". Labai gerai nesiojasi. Nusivilti dar neteko. biggrin.gif O ir kaina gera, kazkur virs triju litu. Buna supakuotu po tris, tai gal kiek pigiau iseina.
Siais metais maikutes ilgomis rankovemis pirkau Gariunuose. Ten vienoj vietoj moteris prekiauja "Utenos trikotazo" apatiniais rubeliais. Kaina mazesne negu parduotuveje, o kokybe gera. Ir spalvine gama labai patiko. Tokiu parduotuveje matyti neteko. Gal labai greit isperka, nes spalvos thumbup.gif
Atsakyti
Apatinį trikotažą taip pat perku UT smile.gif Kaina gal ir didesnė kiek nei kitur, bet kai rūbelį nešioji, nešioji ir nunešiot negali- tai thumbup.gif Nei tamposi, nei spalvą keičia, nei nusiburbuliuoja...Be to negaliu pakęst sintetinių rūbų ant nuogo kūno...brrr
Atsakyti
Labai gražių apatinių rūbelių vaikams radau ir nupirkau Zara ir Bimba parduotuvėse. Labai patiko. biggrin.gif
Atsakyti
Nors ir kaip bebūtų keista, bet iš patirties galiu patvirtinti, kad labai geras (man net už UT) geresnis yra lenkų firmos Wadima trikotažas. Pirmuosius rūbelius pirkau pabandymui, o dabar šios firmos rūbelių nuperku visai šeimynai (kai tik pamatau). Kiek teko matyti, jais prekiauja Sparta ir Apranga (bent Akropolyje). Kokybė labai gera, rūbeliai labai švelnūs (kažkaip net keistai švelnūs), nenusiskalbia ir kaina prieinama. Nešiojasi geriau, nei parduotuvėje Bhs pirktieji. Siūlau pamėginti, nors pati į juos iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjau.
Atsakyti
Nu va, o aš pirkau tokias maikutes su petnešėlėm ir išsitampė. sad.gif Pirkau Spartoje. Sakyčiau, kad viena kokia maikutė, o išsitampė visos trys. ax.gif
Atsakyti